Jump to content

Photo

Young Justice (Mlada Pravda, 2010-)

• Please log in to reply
67 replies to this topic

#1 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 387 Reputation
  • Omiljeni crtać:Legend of the Galactic Heroes

Posted 18 December 2010 - 03:52 PM

MOV_a4b5a5f5_b.jpg

IMDb
TV.com
Wikipedia

Young Justice je američka animirana TV serija kreirana od strane Grega Weismana i Brandona Viettija za Cartoon Network. Uprkos naslovu, nije adaptacija strip serijala Young Justice Todda Dezagoa i Todda Naucka, već adaptacija celog DC univerzuma fokusirajući se na mlade superheroje. Serija prati živote heroja tinejdžera, pri cemu su neki od njih pomoćnici superheroja, koji su članovi fiktivnog tima pod imenom Young Justice. Radnja je smeštena u izmišljeni univerzum Zemlje-16, u toku perioda u kome su superheroji relativno nova pojava.

Nova DC crtana serija koja mnogo obecava i koja cak moze nadmasiti i Justice League. Crtana serija prati grupu mladih superheroja ciji su roditelji, ucitelji ili pak mentori poznati clanovi Lige Pravde: Superman, Batman, Wonder Woman, Green Lantern, Flash, Aquaman, Martian Manhunter i Green Arrow. Odgledao sam prve dve epizode i veoma mi se svidela crtana serija, veoma dobra prica, odlicna akcija, kao i sami glasovi, pa zeljno ocekujem nastavak serije u januaru 2011-e.

• 0

#2 Skaplja

Skaplja
  • 2,906 posts
  • 234 Reputation
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 18 December 2010 - 08:16 PM

Nisam jos poceo da gledam, cim budem imao malo slobodnog vremena bacicu se na ovo!
Ovako na prvi pogled podseca na Teen Titans.
  • 0
You're monster Zod! ...and I'm gonna stop you!

#3 duksim1984

duksim1984
  • 1,462 posts
  • 5 Reputation
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 18 December 2010 - 10:50 PM

Prvi put vidim ovo. Moraću da odgledam.
  • 0

#4 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 387 Reputation

Posted 27 January 2011 - 08:00 PM

Nije dobra kao Avengersi iz 2011, ali tek je izaslo tri epizode, koje su samo dale osnov za razradu samog crtaca, mada ne verujem da ce biti nesto bolja nego sto je sada, tako da mogu reci da sam mnogo vise ocekivao, pogotovo od trece epizode, ali ajde videcemo sta nosi nastavak ove crtane serije.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ipak sam se prevario, crtana serija je odlicna i pogledao sam do sada osam epizoda od ukupno devet i prica se fenomenalno razvija, kao i sami likovi. Zeljno iscekujem ostatak sezone i moram da kazem da je animacija fenomenalna i svaki fan stripova, crtaca ili dobre zabave, ovo mora obavezno da pogleda, sve preporuke za sada.....

Edited by SerbianGod, 22 January 2012 - 07:13 PM.
Postovi spojeni 22.1.2012.

• 0

#5 st3k

st3k
  • fade to black

• 177 posts
  • 1 Reputation
  • Omiljeni crtać:Mado King Granzort,He Man,Transformersi

Posted 02 May 2011 - 11:56 PM

Young Justice

Novi crtani koji je skoro izašao,za sad ide u dobrom pravcu...

Pogledajte i uživajte ;).gif

• 0
I AM
THE LAW

#6 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 387 Reputation

Posted 17 August 2011 - 03:24 PM

Pogledao sam i desetu epizodu i mogu reci, da je animirana serija odlicna. Prica je lepo uradjena i tece polako, ali veoma kvalitetno, dok je animacija za mene odlicna. Glasovi i muzika su na veoma zadovoljavajucem nivou, a posebno mi se svidja sto odredjenu ulogu imaju i clanovi Justice League-a i njihovi protivnici, kao i sto je veoma dobro prikazan odnos izmedju clanova Justice League-a i Young Justice-a. Zasigurno najbolja superherojska animirana serija u 21-om veku uz Wolverine and X-Men i malko sam se iznenadio jer nisam verovao, da ce biti ovako dobra, jer prve dve epizode nisu bile toliko dobre. Likovi su veoma dobro prikazani, a posebno Aqualad i Superboy ili sam barem ja stekao takav utisak. Tako da, jedva cekam ostatak prve sezone koja ima 26 epizoda, a ostatak te sezone nas ceka u septembru, a bice posle i druge sezone koja ce se zvati Young Justice: Invasion i imace 20 epizoda. Sve u svemu, odlicna animirana serija i jedna od boljih, ako ne i najbolja posle Batman i Superman TAS-a.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pogledah za sada poslednju 11 epizodu i bila je vrlo dobra. I, plus su uveli u pricu Hugo Strangea, Mr. Freeze-a i ostale frost likove. Sve u svemu, oni koji vole DC svet moraju odmah poceti da prate ovu seriju i prva sezona ce imati 26 epizoda, a narucena je i druga sezona od 20 epizoda.

Edited by SerbianGod, 22 January 2012 - 07:14 PM.
Postovi spojeni 22.1.2012.

• 0

#7 đurđevak

đurđevak
  • 4,024 posts
  • 13 Reputation
  • Omiljeni crtać:Shaman King,Ninža kornjače,Deathnote,Naruto

Posted 29 September 2011 - 07:26 PM

gledala sam par epizoda na nekom kanalu.
  • 0

a little rebellion now and then is a good thing

#8 Guest_Darksiders PC Gamer_*

Guest_Darksiders PC Gamer_*
  • 0 Reputation

Posted 01 November 2011 - 12:19 PM

EXTRA! Prosto nemam reci,izaslo je 15 epizoda,od toga sam pogledao 14 i mogu reci da crtac odusevljava.
Po meni dosta bolji od Avengersa,i svega ostalog,ma prosto najbolji Warner Brosov crtac,alal vera ;).gif xD
  • 0

#9 c0fi

c0fi
  • 4,081 posts
  • 247 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindža Kornjače, DC crtaći, GTO

Posted 07 December 2011 - 03:55 PM

Najbolji crtać ove godine uz ThunderCats do sada sam pogledao 8 epizoda i oduševljen sam. Kajem se što ranije nisam počeo da gledam. Najbolja je osma eizoda zajedno sa najboljim likom Aqalad-om.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Samo da obavestim da će sledeća epizoda izaći 3. marta.
Evo ga i kratki opis epizode. 

Spoiler

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nove slike i video klipovi iz nove epizode

• 0
"Ms. Gordon, I uh, see you've discovered our little secret. Yes, I admit it, I am Batman."
-Alfred Pennyworth

#10 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 387 Reputation

Posted 15 March 2012 - 09:02 PM

Pogledah i 20. epizodu i mogu reci, da je crtana serija odlicna za sada. Prica odlicno tece, vrlo fino razradjeni likovi i uz to prelepa animacija, muzika i jos bolji glasovi. Nekako mi se najvise dopadaju Aqualad, Robin i Kid Flash (iako zna da bude iritantan sa vremena na vreme) i nadam se, da:

Spoiler

Sve u svemu, za sada fenomenalna crtana serija i sve preporuke za gledanje, pogotovo ljubiteljima DC sveta.

• 0

#11 Ono Vako

Ono Vako
  • 1,846 posts
  • 25 Reputation
  • Omiljeni crtać:Ren i Stimpi,TMNT,Shaman King

Posted 15 March 2012 - 10:09 PM

Neizgleda mi lose .
  • 0
Ishod je takav kakav ga ti stvoris, a ne kakav ti ga sudbina nametne!

#12 c0fi

c0fi
  • 4,081 posts
  • 247 Reputation

Posted 18 April 2012 - 07:42 PM

Odgledah danas 25. epizodu i mogu reći da je serija više nego odlična... serija je masterpiece! Po završetku 25. epizode sigurno je da će poslednja epizoda prve sezone biti epic, jedva čekam.
-------------------

Inače, evo trejlera za drugu sezonu moram priznati da je malo čudan :)

Update - 30.6.2012.

Evo nekih slika iz Young Justice: Legacy igrice koja treba da se pojavi u februaru 2013-e.

Spoiler

---------------------

Inače, da objavim neko svoje mišljenje o Invasion sezoni.
Likovi su definitvno bolji, priča mi se sviđa ali je za dlaku slabija od one iz prve sezone. Tim je mnogo bolji i predvodi ih NightWing (što mi se veoma sviđa) i polako se pojavljuju i likovi iz starog tima. U trećoj epizodi sam bio u fazonu WTF?! ko je gledao znaće i zašto :) Najverovatnije je tako i u stripovima (mrzelo me je da istražujem) ali opet?!

• 0
"Ms. Gordon, I uh, see you've discovered our little secret. Yes, I admit it, I am Batman."
-Alfred Pennyworth

#13 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 387 Reputation

Posted 14 June 2012 - 02:26 PM

^ Ne moze biti tako u stripovima jer ovo nije adaptacija strip serijala "Young Justice", vec adaptacija celokupnog DC univerzuma. Pogledah sve epizode koje su izasle do sada i serija je prosto odlicna. Prva sezona odlicna, lepa prica i dobri likovi, a druga jos bolja sa vise likova i dosta slozenijom pricom. Od svih likova su mi najjaci Aqualad iz prve sezone, a bogami i iz druge, kao i Red Arrow na pocetku i naravno, Blue Beetle koji je najjaci lik od svih. Animacija i muzika su takodje odlicni i sve u svemu, jedva cekam ostale epizode, pri cemu je nazalost ova serija na "hiatusu" sve do septembra.
  • 0

#14 c0fi

c0fi
  • 4,081 posts
  • 247 Reputation

Posted 14 June 2012 - 02:41 PM

Spoiler

Nisam ja ni mislio na "Young Justice" strip. Al' uglavnom sam sad video da je Kalduru Black Manta otac i u stripovima.

A slažem se da je Blue Beetle odličan lik a najviše me nervira Lagoon Boy. Nego SG, jel BB u epizodi Beneath stvarno rekao 'shit', jer je moguće da je titl pogrešno napisan (inače, koristim eng. titl jer ne mogu baš dobro da čujem sve reči koje kažu.) :)

• 0
-Alfred Pennyworth

#15 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 387 Reputation

Posted 14 June 2012 - 02:47 PM

Ne secam se. Posalji mi tacno u kom minutu je to rekao, pa cu da ti javim.

U redu, onda. Hmm...Lagoon Boy je meni cak i okej, mada zna da smara s vremena na vreme. Ali, me je Red Arrow razocarao.

• 0

#16 c0fi

c0fi
  • 4,081 posts
  • 247 Reputation

Posted 14 June 2012 - 03:32 PM

Ne secam se. Posalji mi tacno u kom minutu je to rekao, pa cu da ti javim.

14:56

Ali, me je Red Arrow razocarao.

Valjda sad neće više da smara, sad kad je našao ono što je tražio

• 0
-Alfred Pennyworth

#17 c0fi

c0fi
  • 4,081 posts
  • 247 Reputation

Posted 16 July 2012 - 04:42 PM

Našao sam na netu nešto novo sa Comic Con-a što se tiče nastavka Young Justice-a, samo ne znam koliko posto je tačno.

Spoiler

Edited by Digitro, 27 July 2013 - 12:25 PM.

• 0
-Alfred Pennyworth

#18 c0fi

c0fi
  • 4,081 posts
  • 247 Reputation

Posted 20 September 2012 - 08:55 PM

Stigao sinopsis za novu epizodu koja stiže 29. septembra i zvaće se "Satisfaction".

Spoiler

• 0
-Alfred Pennyworth

#19 c0fi

c0fi
  • 4,081 posts
  • 247 Reputation

Posted 27 September 2012 - 09:57 PM

Izašla su dva nova klipa i slike iz nove epizode:

Klipovi:

Slike:

Spoiler

• 0
-Alfred Pennyworth

#20 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 387 Reputation

Posted 27 September 2012 - 10:03 PM

Kad ce vise...ta subota-nedelja. biggrin.gif
  • 0

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info