Jump to content

Photo

Digimoni i Nindža kornjače

• Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Cole88

Cole88
  • 18 posts
  • 1 Reputation
  • Omiljeni crtać:Konan

Posted 19 April 2018 - 02:34 PM

Pozdrav svima, da li se neko seca Paninijevog albuma za slicice Digimoni gde su na naslovnoj strani Taici i Agumon,

u njemu se nalazio veliki poster sa Digimonima i decom i Ninja Turtles The Next Mutation, mislim da ovaj sa kornjacama nije Paninijev,

uz njega se dobijala i neka drustvena igra Nindza kornjace gde je prikazana kanalizacija,nekada sam ih imao na srpskom.

Da li neko zna gde mogu da se nadju i da li ih uopste ima na internetu u bilo kom formatu i na bilo kom jeziku.

Jos jednom, pozdrav svima i hvala. :)

• 0

#2 Administrator

Administrator
  • 1,134 posts
  • 54 Reputation

Posted 19 April 2018 - 04:19 PM

Ovaj album Nindža Kornjače je Paninijev. E sad nemamo album sa Digimonima. U stvari šta tebi treba?

• 0

Živi i pusti druge da žive!

#3 Cole88

Cole88
  • 18 posts
  • 1 Reputation

Posted 19 April 2018 - 05:02 PM

Pozdrav, voleo bih da nadjem album Digimoni i Ninja Turtles The Next Mutation na bilo kom jeziku,

samo da je cbr ili pdf, nije bitno. U prethodnom postu sam u grubo objasnio o cemu se radi.

Verovatno svi znaju o cemu je rec. Napisao sam u jednoj temi za dva albuma da ne bih pisao dve teme bezpotrebno.

Znam da nema ovde, trazio sam, pa reko mozda neko zna gde ima negde drugde da se skine

buduci da ovde ima mnogo poznavalaca ove tematike. Izvinjavam se ako sam bio konfuzan.

Pozdrav i hvala. :)  

• 0

#4 Administrator

Administrator
  • 1,134 posts
  • 54 Reputation

Posted 19 April 2018 - 07:34 PM

Sve je u redu, samo mali nesporazum. Ako ga pronađem poslaću ti linkove na pp.

• 0

#5 Cole88

Cole88
  • 18 posts
  • 1 Reputation

Posted 19 April 2018 - 09:06 PM

Hvala puno na trudu i odgovorima, znam da zelite da pomognete zato sam se i obratio ovde. :)

Veliki pozdrav!

• 0

#6 Božo91

Božo91
  • Moćni Rendžer xD

• 2,782 posts
  • 266 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindza Kornjace, Digimoni

Posted 20 April 2018 - 03:25 PM

Imam oba, popunjena

Digimon ceo + poster ceo

i TMNT next mutation ceo al nemam društvenu igru iz sredine

problem je što nemam skener

a sigurno te slike sa moba ne bi zadovoljile :/

• 0
Posted Image

#7 Cole88

Cole88
  • 18 posts
  • 1 Reputation

Posted 20 April 2018 - 04:28 PM

Ih Božo, šta da kažem, šteta što nemaš skener, ako misliš da bi bile pristojno čiste ti ih slikaj,

tj. ako imaš dobar foto aparat ili mobilni sa visokom rezolucijom. Znao sam da ti to imaš, pre

neki dan sam čitao neki tvoj post gde navodiš koje imaš albume, kilometarski spisak  :D

Prava si enciklopedija za ove stvari. Ako misliš da bi lepo ispalo ti slikaj, jer sve što si ti radio

valjalo je. Mislim da bi i to bilo lepo, čisto malo da dirne uspomene. Nije mi do slika tih stvorova  :)

ima ih i na guglu, nego sam čisto želeo da pogledam i da se prisetim kako je to izgledalo. Nisam imao

puno albuma, al ova dva su mi bila omiljena kao i crtani Digimoni, i Kornjače. Sve u svemu ako ti nje

teško i veliko cimanje ti ih slikaj kad stigneš, nisam zakeralo ;)

Pozdrav i hvala na interosovanju za moju molbu! :D

• 0

#8 Administrator

Administrator
  • 1,134 posts
  • 54 Reputation

Posted 21 April 2018 - 09:21 AM

Poslao sam ja Boži primer kako da slika albume da bi bili pogodni za gledanje, kad već nema skener. Jedino kad budem išao u njegov kraj pa da uzmem sve te albume i da ih skeniram pa ćemo onda imati zavidnu kolekciju svega.

• 1

#9 Cole88

Cole88
  • 18 posts
  • 1 Reputation

Posted 21 April 2018 - 12:44 PM

Dobro ce ici i tako ako bude slikao, sigurno ce da valja. Ako nekada budete imali vremena i nacina to da skenirate

bice super. Puno pozdrava i hvala! :D

• 0

#10 Vicious

Vicious
  • 13 posts
  • 1 Reputation
  • Omiljeni crtać:Zekan Baki

Posted 05 July 2018 - 01:42 PM

Ja imam taj album sa Digimonima, nemam skener ali mogu fotografisati telefonom, nije mi tako losa kamera.. Ne znam koliko je aktivan forum ali ako hocete mogu fotografisati album, mada nemam poster jer mi je album tad dao drug iz Beograda, a u to vrijeme nije imao nidje da se kupi u Crnoj Gori..
  • 1

Similar Topics Collapse