Jump to content

Photo

Star Wars: Resistance (Ratovi Zvezda: Pokret Otpora, 2018-)

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Leka Srbin

Leka Srbin
  • 1,106 posts
  • 86 Reputation
  • Omiljeni crtać:Malci

Posted 19 February 2019 - 06:53 PM

0ncKAid.jpg

Zvaničan sajt

Star Wars Resistance je animirana serija čije su premijerne epizode prikazane u oktobru 2018 god. Priča se dešava u periodu pred Epizodu VII i prati mladog pilota Otpora čije je ime Kazuda Ksiono (Kazuda Xiono), a koji je dobio tajnu misiju da špijunira Prvi Red. Pored novih likova videćemo i neke stare, kao što su Po Dameron i Fazma (kojima glasove daju glumci koji su ih tumačili u filmovima).

Serija je kreirana od strane Dejva Filonija, koji je za zvanični Star Wars veb sajt rekao:
"Ideja za ovu seriju je došla od mog interesovanja za letelicama i pilotima iz Drugog Svetskog rata. Moj deda je bio pilot a moj ujak je leteo i restaurirao avione, što je na mene ostavilo velik uticaj. Postoji duga istorija između Star Warsa i adrenalinskog letenja i mislim da smo ovom serijom koja je urađena u stilu japanskog animea uspeli da uhvatimo taj osećaj uzbuđenja, što je nešto šta smo svi već dugo vremena priželjkivali da radimo."

U toku je prva sezona ove serije koja će se, nadam se, svideti ljubiteljima Ratova Zvezda. Prikazuje se na Diznijevom dečjem kanalu nedeljom u 10:00.

Uloge tumače: Christopher Sean Kazuda kao “Kaz” Xiono, Scott Lawrenc kao Jarek Yeager, Josh Brene kao Neeku Vozo, Suzie McGrath kao Tam Ryvora, Myrna Velasco kao Torra Doza, Lex Lang kao Elrik Volreg, Nazneen Contractor kao Synara San, Liam McIntyre kao Pyre, Donald Faison kao Hype Fazon, Stephen Stanton kao Griff Halloran, Mary Elizabeth McGlynn kao Freya Fenris, Cherami Leigh kao Mia Gabon, Gwendoline Christie kao Phasma, Oscar Isaac kao Poe Dameron i Rachel Butera kao Leia Organa.

Tvorci serije: Carrie Beck, Dave Filoni, Kiri Hart

• 0

:kolce: Eво ме опет... :kolce:

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info