Jump to content

Photo

Bob The Builder (Majstor Bob, 1998-2003)

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 ByLord

ByLord
  • 1,633 posts
  • 129 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindža kornjače i ostali Sin. crtaći iz 80/90-tih

Posted 19 April 2010 - 01:21 PM

juxS2g4.png

WIKI
IMDb

Ranije kad je počeo da se prikazuje bio mi je super, a sviđa mi se i sin. kako je urađena.

• 0
Ne mogu Vam dati recept za uspeh, ali Vam mogu reći formulu za neuspeh:
NASTOJTE SVAKOME UGODITI!

Believe me I can fly!

No Girl - No love
No Love - No sex
No Sex - No children
No Children - no cost
No Cost - No problems
No Problems - Yes Happy \o/

#2 taki_neki

taki_neki
  • 12 posts
  • 0 Reputation

Posted 23 November 2010 - 05:13 PM

Ovo je jedan od najboljih crtaća novijeg datuma! Moja ćerkica i ja ga rado gledamo! Kamo lepe sreće kad bi svi noviji crtaći bili kao Majstor Bob i Jagodica Bobica - da oplemenjuju dečiju dušu i uče ih lepim stvarima, pre svega - prijateljstvu i ljubavi.
  • 0

taki_neki :love:

#3 crveni

crveni
  • 風の谷のナウシカ

• 3,272 posts
  • 58 Reputation

Posted 23 November 2010 - 11:18 PM

Savršen crtani za manju decu!!!

Kada se samo setim kada smo svi (mislim da širu i užu familiju) bili u fazonu Majstor Boba... smile.gif

Edited by crveni, 23 November 2010 - 11:20 PM.

• 0

Adaptation is the key for the survival.

#4 Leka Srbin

Leka Srbin
  • 1,106 posts
  • 86 Reputation
  • Omiljeni crtać:Malci

Posted 13 October 2018 - 08:12 AM

Omiljeni crtani film mog (sada) starijeg deteta. S obzirom da smo ga zvali Boba kad je bio mali. Znam da je sedeo u ogradici i nije ni treptao kad sam mu puštao da gleda. Iz Nemačke sam mu donosio igračke Majstora Boba kada kod nas nije bilo nijedne u radnjama. Imao je šlem, garažu i sve mašine, Pličarda. Sve u svemu fenomenalan crtani za malu decu.

Usput, stalno smo mu pevali: Boba je majstor, pravi džin. Eto ga sada, još malo pa me je stigao u visini...

• 0

:kolce: Eво ме опет... :kolce:

#5 DJM199

DJM199
  • 3XXO a.k.a 3HHO .a.k.a EHHO

• 1,085 posts
  • 268 Reputation
  • Omiljeni crtać:TMNT AoT

Posted 13 October 2018 - 03:42 PM

Bob i Teletabisi su prvi crtaci koje sam gledao, majka je snimala na kasete i kasnije mi pustala posto smo tada imali jako slab signal i retko kada je mogao da se gleda TV. Pre godinu dana sam uspeo da iskopam kasete sa Teletabisima pa je to Bozo uspeo da prebaci i sacuva ali nazalost jos uvek ne mogu da pronadjem kasete sa epizodama Mastor Boba :(

• 1

Everything is funny, as long as it's happening to somebody else

#6 Bozo91

Bozo91
  • TMNT is life <3

• 2,807 posts
  • 270 Reputation
  • Omiljeni crtać:TMNT, Digimoni + serija: Power Rangers

Posted 24 October 2018 - 07:07 PM

Dexy Co je obezbedio tada sjajnu sinhronizaciju sa postavom glasova BK televizije iako je emitovana na RTS-u a kasnije i na Hepiju. One početne epizode i sezone su generalno dobre, i sinhronizacija je fantastićna. Većina tih epizoda (oko 70) je izdata na diskovima, ali opet ima ih još puno koje fale a koje su sinhronizovane.

Kod DJM-a se na kasetama s Teletabisima provuklo par epizoda od kojih mislim da je bar jedna nova :D i na nekim svojim sam nabasao isto na par novih, šteta što ih nije više.

Sada ima više ''generacija'' Bob sezona, pa je postao poznat i na Minimaxu. Nova sinhronizacija je šta znam okej, ali jednostavno to nije to....

Uveli su i puno novih likova, novih mašina, špica i njen prepev su pretrpeli par izmena, al orginal je orginal <3

• 0

#7 DJM199

DJM199
  • 3XXO a.k.a 3HHO .a.k.a EHHO

• 1,085 posts
  • 268 Reputation
  • Omiljeni crtać:TMNT AoT

Posted 05 November 2018 - 06:56 PM

^bas sam pre neki dan pogledao jednu epku novog serijala i sto ti rekao sve je odlicno uradjeno ali ipak original je original

• 0

Everything is funny, as long as it's happening to somebody else

#8 Poko rocks

Poko rocks
  • 25 posts
  • 1 Reputation
  • Omiljeni crtać:Poko I maks i rubi

Posted 14 March 2019 - 09:42 PM

Bob i Teletabisi su prvi crtaci koje sam gledao, majka je snimala na kasete i kasnije mi pustala posto smo tada imali jako slab signal i retko kada je mogao da se gleda TV. Pre godinu dana sam uspeo da iskopam kasete sa Teletabisima pa je to Bozo uspeo da prebaci i sacuva ali nazalost jos uvek ne mogu da pronadjem kasete sa epizodama Mastor Boba :(

eh ja mrzim telatabise

• 0

Similar Topics Collapse