Jump to content

Photo

Vavoom - Prvi domaći tinejdžerski TV kanal

tv kanal teen sbb

• Please log in to reply
26 replies to this topic

#21 chaltonsf

chaltonsf
  • 15 posts
  • 3 Reputation
  • Omiljeni crtać:Avatar, Batman TAS, Yu-Gi-Oh, TMNT 2003

Posted 15 November 2018 - 03:54 PM

Nisam ni znao da ovo postoji, ali sad sam bacio pogled i vidim da je bezveze... Ipak, meni svejedno, svakako ne gledam crtaće već duže vreme. Zadnje sam gledao Code Geass pre 2 godine...

Ali ne bih se baš složio da su mlađi nezainteresovani. Eno moja mala rođaka par sati dnevno gleda nick i Minimax, iako ima i tablet i laptop i solidno zna da koristi internet. Kad bi se puštale normalnije, zanimljivije stvari verovatno bi i odziv bio dosta veći, kao u slučaju happy tv i Ultre...

A što se mene lično tiče, iako je sve dostupno na internetu gde sada gledam bukvalno sve što pratim (osim sportskih dešavanja), radije bih, kao nekad, da to gledam na tv-u. Lepo znaš kad se nešto emituje i tad sedneš i gledaš, imajući to imaš u vidu kad praviš raspored. Sad sve nešto odlažem, kao gledaću posle, i na kraju ili ne pogledam ili gledam kasno uveče pa se ne naspavam kako treba...

Upravo to, nekako mi je draze bilo dok su pustali na TV-u, bukvalno sam znao da ne proupustam epizode,a ovako kao sto ti kazes, uvek planiram pa se cesto desi i da ne odgledam.

Edited by chaltonsf, 15 November 2018 - 03:54 PM.

• 1

#22 dakyorlando

dakyorlando
  • A picker, a grinner, a lover, and a sinner

• 2,177 posts
  • 380 Reputation
  • Omiljeni crtać:Drawn Together, The Loud House, Sabrina The Animated Series, Wreck-It Ralph, The Haunted World of El Superbeasto

Posted 15 November 2018 - 04:51 PM

Ni ja se ne slažem da su mlađi nezainteresovani, samo se slabo ulaže u TV program za decu i mlade, koji ipak po pravilu slabije znaju engleski od starijih. Cartoon Network je evo već dugi niz godina prisutan na našem kablovskom nebu, a niko da se seti da ga lokalizuje. Ali bitno je da Zadruge, Parovi i njima sličan treš imaju prođu kod mase. :banghead:

• 0

Coming in second wouldn’t be the worst...

as long as no one else was first.

Posted Image

#23 Joda

Joda
  • The Librarian

• 19,636 posts
  • 1,242 Reputation

Posted 15 November 2018 - 05:11 PM

Kao neko ko dovoljno vremena provodi po festivalima, konvencijama, okupima, predavanjima, tribinama kako u Beogradu tako i u Novom Sadu, Nisu, Kragujevcu, Somboru itd odgovorno tvrdim da mlade vise ne zanima televizija osim u slucaju kada se nesto grupno gleda u drustvu a i to samo zato sto je bleja. 

Edited by Joda, 15 November 2018 - 05:11 PM.

• 0

This song is ending. But the story never ends.

#24 Headlesswarr

Headlesswarr
  • 1,673 posts
  • 456 Reputation
  • Omiljeni crtać:Scooby-Doo

Posted 16 November 2018 - 10:49 PM

Slazem se sa Jodomirom,ja vec par godina gledam tv u izuzetno retkim prilikama,uglavnom radi nekog sportskog dogadjaja sto rece ex.

Koliko vidim nisam jedini,ima nas sve vise i vise. :D

• 0

#25 Bozo91

Bozo91
  • TMNT is life <3

• 2,794 posts
  • 267 Reputation
  • Omiljeni crtać:TMNT, Digimoni + serija: Power Rangers

Posted 02 December 2018 - 12:19 PM

Mora da bude loš kanal i da nemaju publiku, kada recikliraju Nikelodeonove trećerazredne serije, koje em što imaju lošu sinhronizaciju, em što odišu dosadom.

Niku su se smučile pa ih ne emituje više. A ovi su brže-bolje pokupili tuđi otpad i oformirali novi kanal.

''Premijere'' koje daju su uvek blede, slabe ocene, prejeftine i nezanimljive.

Jesu kupili Kljovu ali ona sama je prosek. Imali su možda 1-2 nove serije isto prosečnog kvaliteta-

Nedavno videh da je uzastopno nekoliko dana zaredom išla serija ''Wingin it'' bez prevoda :D

• 0

#26 chaltonsf

chaltonsf
  • 15 posts
  • 3 Reputation
  • Omiljeni crtać:Avatar, Batman TAS, Yu-Gi-Oh, TMNT 2003

Posted 02 December 2018 - 05:54 PM

Mora da bude loš kanal i da nemaju publiku, kada recikliraju Nikelodeonove trećerazredne serije, koje em što imaju lošu sinhronizaciju, em što odišu dosadom.

Niku su se smučile pa ih ne emituje više. A ovi su brže-bolje pokupili tuđi otpad i oformirali novi kanal.

''Premijere'' koje daju su uvek blede, slabe ocene, prejeftine i nezanimljive.

Jesu kupili Kljovu ali ona sama je prosek. Imali su možda 1-2 nove serije isto prosečnog kvaliteta-

Nedavno videh da je uzastopno nekoliko dana zaredom išla serija ''Wingin it'' bez prevoda :D

Potpuno se slazemo, po meni Vavoom ispodprosecan deciji kanal.

• 0

#27 CheezyRabbit

CheezyRabbit
  • SharkyBalkan

• 198 posts
  • 18 Reputation
  • Omiljeni crtać:Samurai Champloo, Avatar, Xiaolin Chronicles

Posted 03 December 2018 - 04:17 PM

Licence umeju da se otkupe na duze i mogu da se prenose dok izrada same sinhronizacije kosta mnogo vise. Prvo ide kasting pa dok ti nadjes glas koji njima odgovara a opet moras i da platis ljude koji su pozajmljivali glas i u tom probnom periodu pa oprema pa onaj ko ce da prilagodi sinhronizaciju (posto sinh i titl su dve razlicite stvari) itd itd itd ima tu mnogo stvari o kojima se treba pobrinuti i treba zaposliti jos ljudi i naravno sve to iziskuje jos para.

Razumljivo je to da se u sinhronizacije treba uložiti puno vremena i truda, ali setite se koju je reputaciju Ultra imala na početku, i to zbog fenomenalnih sinhronizacija Loudworks-a.

Za produkciju je bio zadužen Blue House Studio, ako se ne varam.

Za ime sveta, šta je ovaj studio otkupio od kvalitetnog materijala? ---Čašt izuzecima (Yu-Gi-Oh, Fangbone, Yo-Kai, Samurai Jack), mada i ove sinhronizacije su bile prilično loše, da se ne lažemo.

• 0

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info