Jump to content

Photo

Misteriozni Film

52 replies to this topic

#41 DeeJayD

DeeJayD
  • 972 posts
  • 563 Reputation

Posted 16 October 2013 - 06:43 PM

FM (1978)

Pump Up The Volume (1990)

Private Parts (1997)

• 0

#42 Joda

Joda
  • The Librarian

• 20,000 posts
  • 1,370 Reputation

Posted 16 October 2013 - 06:59 PM

Probah ja celu listu sa IMDB-a i conjak..

• 0

This song is ending. But the story never ends.

#43 DeeJayD

DeeJayD
  • 972 posts
  • 563 Reputation

Posted 14 February 2014 - 10:43 PM

Da proverim ovde! Drugar me smara već par godina sa jednim filmom. Filmofil sam i pogledao sam svega i svačega, ali, kao što to obično bude, uvek se nađe neki 'lik' koji priča o nekom filmu koji je gledao, a ja ga nigde vidio. Drugar je uveren da se film zove PATULJAK. Ugl.kako on reče, glavni karakter tog nekog 'horrora' je neki zli patuljak, nešto poput Rumpelstiltskina ili Leprechauna, a jedina scena koje se on seća jeste kako ubija neku devojku/ženu tako da dok se ona kupa u kadi on baca u kadu radio/toster i elektruje ju do smrti. To je sve. Film je negde sa kraja 80ih. 88-89 tu negde. tada je gledao. Prekopah sve, ne nađoh ništa, pa ako nekome zvoni negde u glavi lepo bi bilo da mi kaže jer i mene zanima o čemu je reč! :D

• 0

#44 c0fi

c0fi
  • 4,081 posts
  • 248 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindža Kornjače, DC crtaći, GTO

Posted 14 February 2014 - 11:50 PM

Možda je reč o ovome? Nisam gledao pa ne znam za ovu scenu, ali mislim da odgovara opisu. :D
  • 0
"Ms. Gordon, I uh, see you've discovered our little secret. Yes, I admit it, I am Batman."
-Alfred Pennyworth

#45 DeeJayD

DeeJayD
  • 972 posts
  • 563 Reputation

Posted 14 February 2014 - 11:57 PM

Možda je reč o ovome? Nisam gledao pa ne znam za ovu scenu, ali mislim da odgovara opisu. :D

Nije Leprechaun. Gledao sam svih 6 delova toga filma i nije to to! :D

• 0

#46 TheGunslinger

TheGunslinger
  • Anime Inkvizitor

• 1,251 posts
  • 349 Reputation

Posted 15 February 2014 - 02:57 AM

Mogu da nabrojim tuce filmova gde neko ubije devojku/ženu u kadi tako što baci nešto što je sprži strujom u vodu.
Ali ne mogu da se setim ničega sa patuljkom gde se to desi. Najbliže što imam tome u sećanju je jedan od "Child's Play" filmova, ali ne znam ni koji. Ali, zlikovac tu je lutka, ne patuljak...

• 0

Posted Image

This is no beginning,
This is the Final Cut

#47 DeeJayD

DeeJayD
  • 972 posts
  • 563 Reputation

Posted 15 February 2014 - 11:16 AM

Mogu da nabrojim tuce filmova gde neko ubije devojku/ženu u kadi tako što baci nešto što je sprži strujom u vodu.
Ali ne mogu da se setim ničega sa patuljkom gde se to desi. Najbliže što imam tome u sećanju je jedan od "Child's Play" filmova, ali ne znam ni koji. Ali, zlikovac tu je lutka, ne patuljak...

Dakle, ovako. Nije Chucky, Leprechaun, a ni Rumpelstiltskin. Niti jedan deo od navedenih filmova. Film je bio na VHS kaseti i naš prevod je bio PATULJAK. Tako drugar tvrdi. Prekopao sam ja sve po netu, ali nigde ništa nisam našao. :D

• 0

#48 aca257

aca257
  • 146 posts
  • 21 Reputation
  • Omiljeni crtać:Jako puno ih ima...

Posted 28 February 2014 - 10:42 PM

U pitanju je decji film o konjima. Gledao sam ga bas dosta davno, sredinom 1993. godine. Kod nas je prevodjen kao Zlocko. Na pocetku filma jedan decko, tinejdzer (pamtim da je bio crnokos) , je lezao na travi pored malog tranzistora. Nedaleko od njega je bio vezan konj (Zlocko). Kada se zacula muzika na tranzistoru, konj je poceo da skace. Decak je to primetio, i poceo da govori konju nesto kao "Volis muziku, Zlocko?" Ali, Zlocko se nezgodno oteo ovom decaku i pobegao, dok je ovaj lezao na travi i vikao za njim: "Zlocko! Vracaj se ovamo, djavole prokleti!" Nesto kasnije, majka i sin (isto je decak u pitanju, i bio je nekako plavokos) su bili negde na hipodromu, i decak je hteo da se kladi na jednog konja, ali mu majka zameri recima "da nemaju novca". Taj plavokosi decak je u stvari bio dobar decak, i glavni junak ovog filma, (dok je onaj sto mu je Zlocko pobegao, bio njegov rival). Ova dvojica decaka su se kasnije sukobila, ne znam tacan uzrok zbog cega, ali ovaj crnokosi mu je nabusio gumu na biciklu. I tako je plavko morao trceci da stigne negde. Kada su se potukli, plavokosi mu je rekao : ,,Nabusio si mi gumu na biciklu!"   ,,Je li?" - rece ovaj, i zatim pade u korito s vodom, jer ga je plavko gurnuo. Posle je ovaj dobar decak ispricao majci kako se potukao sa jednim glavnim momkom. Kasnije, onaj crnokosi je opet osmislio kako da se osveti. Podrezao je nozem sasvim blago sedlo za konje, tako da je nakon nekoliko kilometara "pesacenja" na svom konju, decak ispao iz sedla.
Negde pred kraj filma jedna devojcica (po imenu Pet) je pala s konja na visokoj planini i ne pamtim bas kako su je spasli, ali je sve dobro proslo. Zna li neko o kom je filmu rec? Bio bih mu vecito zahvalan :)

• 0

#49 dimic

dimic
  • Dimke

• 228 posts
  • 31 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindza kornjace

Posted 04 December 2016 - 09:34 AM

U pitanju je strani film sa nemackim ovcarom (vucjakom), film je bio davno na RTS 2 cini mi se, dvojica muskaraca su se borila oko njega ko ce mu biti vlasnik, i u filmu se pojavljuju planine, film je u koloru sigurno nije iz 21. veka stariji je. Ne mogu se vise nicega setiti a na Google ne nalazim resenje. Zamolio bih sve da pomognu jer mi se film jako dopao.

• 0

8TEztul.jpg

#50 extremesportist

extremesportist
  • 1,331 posts
  • 333 Reputation

Posted 04 December 2016 - 09:48 AM

Zvuči mi poznato ili sam gledao nešto slično, ali ne bih znao koji je. Sećam se samo jedne scene na kraju kada odu na sud i sudija dopusti da pas izabere kod koga će da bude, tako što će ga staviti između njih pa kome prvom priđe.

Nisam siguran da li na isti film mislimo, ali ulavnom ne znam kako se zove.

• 0

Posted Image

#51 tula_girl

tula_girl
  • 2 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:The little mermaid

Posted 04 September 2018 - 12:54 AM

Film je ili iz kasnih 80-tih ili ranih 90-tih. U pitanju je horor. Starica koja je paralizovana je nekada bila igracica (balerina) i sada u poznim godinama trenira devojke, buduce balerine. Jednom prilikom okuplja svoje ucenice u luksuznoj kuci, i jedna po jedna bivaju ubijene kako vreme prolazi. Na kraju se ispostavlja da je ubica starica i da u stvari nije paralizovana. To je sve cega se secam.

• 0

#52 Joda

Joda
  • The Librarian

• 20,000 posts
  • 1,370 Reputation

Posted 04 September 2018 - 10:17 AM

Ovo The Killing Mind?

• 0

This song is ending. But the story never ends.

#53 tula_girl

tula_girl
  • 2 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:The little mermaid

Posted 07 September 2018 - 03:08 PM

Nije :(

• 0

Reply to this topic