Jump to content

Photo

Igre za mobilne telefone

• Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 Digitro

Digitro
  • 2,695 posts
  • 492 Reputation
  • Omiljeni crtać:Batman: TAS

Posted 19 September 2012 - 05:08 PM

Očigledno je da igrice za mobilne telefone postaju sve naprednije i naprednije u svakom smislu, još pogotovo od kad su Android telefoni izašli na tržište. Tek od skoro sam shvatio koliko su to stvarno dobre stvarčice, pogotovo za ubijanje vremena. Šta mislite, do koje mere će ovakve igrice nastaviti da se razvijaju, i da li će uopšte opstati dovoljno dugo. Takođe, slobodno nabacite neku preporuku za dobru igricu. ;D

Samo da naglasim, Batman The Dark Knight Rises igrica je izašla za Android. Ona je i razlog zašto sam otvorio ovu temu. Izgleda stvarno neverovatno.

Spoiler

• 0

#2 Captain

Captain
  • ƎⱭIƧЯƎHTO

• 2,199 posts
  • 145 Reputation
  • Omiljeni crtać:Pokémon, Dragon Ball Z, Death Note

Posted 19 September 2012 - 06:10 PM

Uglavnom arkade igram na android telefonu jer ne zelim da dajem novac za igrice kao sto si ti postavio gore ^^ Ne samo sto su skupe nego su i kontrole teske (Igrao sam N.O.V.A i Sandstorm).

NFS Shift preporucujem svima

• 0

#3 thaizuke

thaizuke
  • 316 posts
  • 3 Reputation

Posted 19 September 2012 - 07:04 PM

Ne tako zabavna, za neke
ali ja na mom samsungu gts5230 najviše volim igricu "Retro snaker"
igrica koja je uradjena kao na onim starim žuto-crnim nokijama,samo što ova ima lepu glavu i telo a sve ostalo je bukvalno prekopiran dizajn
ako želite možete i podeli rezultat na net
  • 0
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

Mahatma Gandhi

#4 Digitro

Digitro
  • 2,695 posts
  • 492 Reputation
  • Omiljeni crtać:Batman: TAS

Posted 19 September 2012 - 07:05 PM

@Captain America Sa malo strpljenja i truda, može se lako naći link za besplatan download. Za kontrole bih se definitivno složio. Ali, kao što sam u prvom postu napomenuo, što telefoni budu bili napredniji, tako će i igrice na njima biti. Verovatno će neka kompanija osmisliti lagodniji način za geijming na telefonima..pa do tada uživajmo u ovome što imamo..

Edited by Digitro, 19 September 2012 - 07:07 PM.

• 0

#5 Headlesswarr

Headlesswarr
  • 1,753 posts
  • 469 Reputation
  • Omiljeni crtać:Scooby-Doo

Posted 31 July 2014 - 02:26 AM

subway surfer odlicna igrica za ubijanje vremena :D

Edited by Headlesswarr, 31 July 2014 - 02:26 AM.

• 1

#6 Danny96

Danny96
  • 4 posts
  • 2 Reputation
  • Omiljeni crtać:Bakugan ,Restol,DBZ ,metal alchemic ,shaman king,bleach,iron king etc etc...

Posted 31 July 2014 - 10:09 PM

Dokle ce da se razvijaju? hm dok nam potpuno ne isperu mozak :D 

Evo par igrica pa probajte 

1 Plants vs zombies 2 ,,Its About the time''

2 Samurai vs zombies defense 1and 2

3 Robocop

4 Need for speed most wanted

5 Aphalt 8.

Neke su mnogo zahtevne sto se tice memorije ali eto :) 

• 1

My dream is to fly over the rainbow ,so high so high.

#7 Danny96

Danny96
  • 4 posts
  • 2 Reputation
  • Omiljeni crtać:Bakugan ,Restol,DBZ ,metal alchemic ,shaman king,bleach,iron king etc etc...

Posted 31 July 2014 - 10:14 PM

Ne znam da li smem,molio bih nadlezne da mi daju zeleno svetlo da ostavim link stranice za download moded igara i obicnih  (android)

• 0

My dream is to fly over the rainbow ,so high so high.

#8 crveni

crveni
  • 風の谷のナウシカ

• 3,271 posts
  • 57 Reputation

Posted 07 August 2014 - 02:37 AM

Jedina koju ja na telefonu igram... ;)

• 1

Adaptation is the key for the survival.

#9 macak mika

macak mika
  • 338 posts
  • 73 Reputation

Posted 27 February 2015 - 07:43 PM

EWvo jedne igrice koju nameravam da probam: Despicable Me

despicable-me.jpg
Ako ste kojim slučajem odgledali film Despicable Me, onda ste upoznati sa čudnim ali simpatičnim žutim bićima koja čine vojsku podanika. Zahvaljujući razvojnom studiju Gameloft, sada možete da se igrate sa njima na vašim mobilnim uređajima, tabletina ili telefonima. Dobićete kontrolu nad jednim od njih i pomoći mu da osvoji trofej koji se dodeljuje podaniku godine. Što se samog gameplay-a tiče, ova igrica je još jedan klon popularnog Temple Run naslova. Ali nemojte da vas ovo obeshrabri u odluci da testirate igricu. Ova igra definitivno ima svoj autentični karakter i mnogi igrači će konstantovati da je zapravo bolja od Temple Run naslova. Dakle, Despicable Me: Minion Rush je igrica koja spada u žanr igara neprekidnog trčanja u tri staze, prepuna raznovrsnih prepreka koje igrač treba izbeći. Dok trčite, menjate pravce, skačete i izbegavate prepreke, skupljaćete banane i tokene. Banane su glavna valuta u igri i pomoću njih možete kupovati različite dodatke, pomoć u igri, kao i raznovrsne kostime koji vam omogućavaju da prilagodite izgled vašeg podanika.

Tokeni se koriste za oživljavanje podanika, kao i za kupovinu specifičnih kostima i drugih dodataka koji se ne mogu kupiti bananama. Takođe, tokeni se mogu konvertovati u banane. Do tokena je zausta teško doći. Naravno, igrica nudi i opciju kupovine tokena za pravi novac, ako želite da potrošite sredstva na brže prelaženje igre. Kontrole su jako jednostavne i uključuju jednostavne swipe pokrete, kao i naginjanje uređaja levo i desno. Swipe pokreti su jako precizni što olakšava igranje.

Despicable Me igrica

Despicable Me: Minion Rush uvodi nekoliko novih i originalnih momenata u žanr igrica trčanja. Za razliku od drugih igara ovog žanra, ova igrica ima nivoe i boss-ove na kraju svakog od njih čineći igru mnogo interesantnijom. Međutim, najbolja stvar u vezi igre su sami podanici. Iako se možda neće svi složiti sa ovom konstatacijom, ali postoji nešti u vezi ovih likova što ih čini jako zabavnim, čak i kada ne rade ništa specijalno. Još jedna karakteristika ove igrice je sjajna grafika. Fantastični detalji, bogate boje u stilu animiranih filmova i igranje bez prekida ili seckanja bilo kakvog tipa čine ovaj naslov ozbiljnim pretendentom za tron kategorije igrica trčanja. Zvučni efekti su jednako dobro urađeni i daju dozu humora. Ako ste odgledali sam film, poznati zvukovi i citiranje već popularnih fraza iz filma će vas u najmanju ruku oduševiti.

Bez obzira da li vam se film dopao ili ne, Despicable Me: Minion Rush će vam ponuditi sate solidne zabave. Igru odlikuje sjajna grafika i gameplay, kao i zaraznost koja se može porediti sa najigranijim naslovima ovog žanra. Ako ste kojim slučajem odgledali film i zavoleli male podanike, onda ćete jednostavno morati da pronađete prostora na vašem android uređaju i instalirate i igrate Despicable Me: Minion Rush.

• 0
  •                be7932b26a7d68fc0fda01d42f42d969.jpg

#10 dakyorlando

dakyorlando
  • A picker, a grinner, a lover, and a sinner

• 2,186 posts
  • 389 Reputation
  • Omiljeni crtać:Drawn Together, The Loud House, Sabrina The Animated Series, Wreck-It Ralph, The Haunted World of El Superbeasto

Posted 27 February 2015 - 10:47 PM

Što mi je drago što nisam jedini koji voli da osim naziva igre, neke slike i eventualno tri reči, ubaci i malo dužu ocenu i utiske. :)

I ja sam je probao, ali moji utisci nisu baš pozitivni. Previše toga u igri mi ide na živce, počevši od tog sistema na koji sam alergičan (non-stop nutkanje da nešto kupiš pravim novcem), preko sistema izvođenja pa sve do nekih propusta koji smetaju zdravom razumu. Jedino što valja je grafika i mala (ali mala) doza zaraznosti.

• 0

Coming in second wouldn’t be the worst...

as long as no one else was first.

Posted Image

#11 MlpLuciaNanami

MlpLuciaNanami
  • 47 posts
  • 30 Reputation
  • Omiljeni crtać:Death Note, The Loud House

Posted 03 September 2015 - 09:50 PM

Subway Surfers, LPS, Exploration, MC2: Biomes, Angry Birds, itd. :smiley_XD: :lol:

Edited by MlpLuciaNanami, 03 September 2015 - 09:53 PM.

• 0

#12 Headlesswarr

Headlesswarr
  • 1,753 posts
  • 469 Reputation

Posted 17 March 2016 - 12:20 AM

Geki Yaba je neka igricao na koju sam malo pre naleteo po google play-u,neka kao running igrica,kreces od pocetka mape i prelazis faze u poljima koja predstavljaju levele.Na pocetku i previse lako deluje,ali posle nekog 15 lvl-a i nije bas,svaka mapa za novi lvl donosi neku novu prepreku koju moras da predjes na drugaciji nacin.Imas ogranicen broj zivota i na svakih 30 min.,mozes da uzmes novih 30 zivota.znaci ne smes da pogines vise od 30 puta za pola sata inace ces morati da cekas zivote,koji se konstantno obnavljaju.Ne deluje lose na prvi pogled.

geki-yaba-runner-560x373.jpg

• 0

#13 Headlesswarr

Headlesswarr
  • 1,753 posts
  • 469 Reputation

Posted 07 August 2016 - 10:46 PM

Soul Hunters

Dobra igrica,preporucio bih svakom ko je igrao Wow ili druge slicne igrice.Klasicno lvl-ovanje heroja unapredjivanje inventara,kampanja,raidovi,arena itd. stvarno puno zanimljivih stvari i ima ih jos koje nisam ni otkljucao zbog malog lvl-a.Jos mnogo toga treba da otkijem ali mogu da kazem da je za sada jedna od boljih igrica koje sam igrao na mob. tel. :)

I sto je najbitnije ne razlikuje se mnogo kada si Vip ili obican igrac,tako da nisu prevelike povlastice dali onima koji trose kao u mnogim igricama.

Edited by Headlesswarr, 07 August 2016 - 10:50 PM.

• 0

#14 DJM199

DJM199
  • 3XXO a.k.a 3HHO .a.k.a EHHO

• 1,068 posts
  • 262 Reputation
  • Omiljeni crtać:TMNT AoT

Posted 13 November 2016 - 03:23 PM

Nisam neki ljubitelj "mobilnih" igrica ali ovu  sam morao da probam, mnogo je dobra za igranje protiv brata/sestre, drugova...

Head ball online

Spoiler

• 0

Everything is funny, as long as it's happening to somebody else

#15 DJM199

DJM199

• 1,068 posts
  • 262 Reputation

Posted 29 July 2018 - 01:06 PM

Pre neki dan sam poceo da igram Battlelands za android. U pocetku mi je delovalo kao potpuno gubljenje vremena, cak sam je i izbegavao da skinem, ali reko sto ne probati nista me ne kosta i eto zarazio sam se.

Spoiler

Igra je radjena po fazonu igre PUBG gde je glavni zadatak (msm svi dobro znamo al opet da naglasim) da ostanete jedini zivi igrac na mapi. Iznenadio me je broj igraca kojih u svakom trenutku ima oko 9000 aktivnih (tesko je u to poverovati ali eto). Ako zelite da igramo duo potpisujem se kao HXD1M

• 0

#16 dakyorlando

dakyorlando

• 2,186 posts
  • 389 Reputation
  • Omiljeni crtać:Drawn Together, The Loud House, Sabrina The Animated Series, Wreck-It Ralph, The Haunted World of El Superbeasto

Posted 29 July 2018 - 02:34 PM

Subway Surfers je dobio animiranu seriju, koja zapravo uopšte ne izgleda loše. Glavni junak ima svoje ortake sa kojima bleji i vozi skejt, ima i prilično lepu mamu, :kiss:  naravno upada i u neke neprilike, a i ostali likovi imaju svoje ličnosti i pozadinske priče. I plus se u prvim epizodama (serija je tek u začetku) pravi teren za neku dublju priču, što mi se dopada. Vredi baciti pogled, posebno što su epizode dosta kratke.

• 0

Posted Image

#17 Headlesswarr

Headlesswarr
  • 1,753 posts
  • 469 Reputation

Posted 08 November 2018 - 05:35 PM

45398302_1174377089377461_85343895580772

Ko zna zna. :D

• 1

#18 DJM199

DJM199

• 1,068 posts
  • 262 Reputation

Posted 08 November 2018 - 06:28 PM

Kroz glavu mi prolazi naziv Space Impact ali nisam siguran da se tako zove igrica

Edit: Ipak jeste Space Impact, takodje cuvena zmijica i Bantumi, mada Bantumi i nisam kapirao kako se igra pa sam pritiskao nasumicno dugmice

• 0

#19 dakyorlando

dakyorlando

• 2,186 posts
  • 389 Reputation

Posted 08 November 2018 - 11:32 PM

I Pairs, četvrta igra sa Nokije 3310. Uz te četiri igre sam ubijao vreme na časovima tamo negde 2003-2004.

• 0

Posted Image

#20 DJM199

DJM199

• 1,068 posts
  • 262 Reputation

Posted 10 November 2018 - 08:04 PM

Jao Pairs, skroz sam zaboravio na njega :thumbup1:

E moram se baciti u potragu za ovom Nokiom 3310, znam da sam imao dva komada u nekoj kutiji ali je pitanje gde je to zatureno :D

• 0

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info