Jump to content


Photo

Transformersi i Sielberg?


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Skaplja

Skaplja
  • 2,910 posts
  • 241 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 17 June 2011 - 11:15 AM

Steven Spielberg ce (mozda) rezirati Transformerse 4




Iz Hollywooda stize vest da se Michael Bay i Shia Labeouf vise nece vracati Transformers fransizi. Medjutim vec duze vreme kruze price kako ce se 4. film ipak desiti. Pitanje je samo da li ce biti nastavak originalne trilogije ili kompletni reboot.

Povodom ovoga, oglasio se Tyrese Gibson, glumac koji je u sva tri filma igrao narednika Eppsa. On ocekuje da ce fransizu preuzieti Steven Spielberg inace izvrsni producent svih Transformers filmova.

"Michael Bay je odlucio da se nece vracati Transformersima ali tu je Steven Spielberg. Ne kazem da ce se to deseti, ali bi bilo jako lepo da jednu ovakvu fransizu kompletno preuzme jedan od najboljih rezisera u Hollywoodu. On poznaje svet Transformersa, mogao bi da uskoci bez problema." - kaze glumac.

Steven Spielberg je veliki fan Transformersa, zajedno sa scenaristima je radio na scenariu i treba imati u vidu da je upravo on nagovorio Baya da preuzme ovaj projekat. Ova vest se moze smatrati za sada samo spekulacijom ali svi dobro znamo da se stvari u Hollywoodu brzo menjaju. Ono sto je sigurno jeste da Transformers Dark Of The Moon stize krajem meseca u bioskope i da ce sigurno biti jedan od najvecih blokbastera godine.

Izvor:Worstpreviews

Edited by Skaplja, 17 June 2011 - 11:37 AM.

  • 0
You're monster Zod! ...and I'm gonna stop you!

#2 BegUltra

BegUltra
  • 2,377 posts
  • 6 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Sarajevo
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 17 June 2011 - 11:27 AM

Ni on neće od gomile krša moći da napravo normalne robote... nadam se da će već jednom propasti filmski Transformerse i da će se stati sa tim. Jer TF nisu zaslužili ono što im rade filmovi.
  • 0
K A V A B U N G A

#3 KerberKA

KerberKA
  • 1,764 posts
  • 3 Reputation
  • Gender:Female

Posted 17 June 2011 - 12:22 PM

Potpisujem. Nisu. Ako gledas te filmove bez da ti je mozak pobegao na svih 6 nogu rigne ti se. I nisam bas prevelik ljubitelj Spilberga. Dobro, respektujem SW. Ali osim toga - slabooo -.-
  • 0

#4 air-man

air-man
  • 16 posts
  • 0 Reputation
  • Gender:Male

Posted 17 June 2011 - 01:14 PM

TO! Napokon se Michael Bay okanuo Transformersa! Bilo je i vreme, nisam neki Spielberg fan ali bolje i to od Michael Bay-a.


  • 0

#5 Skaplja

Skaplja
  • 2,910 posts
  • 241 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 17 June 2011 - 01:29 PM

QUOTE (KerberKA @ Jun 17 2011, 01:22 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Dobro, respektujem SW.

Spielberg nema nikakve veze sa Star Warsom.
Sta znam, ja mislim da od ovoga nema nista. Bay sigurno vise nece raditi Transformerse a Spielberg je previse zauzet drugim projektima. Trenutno radi na Tintinu a posle bi trebalo da se baci na Indiana Jones 5 posto se prica da je Lucas napisao scenario.
Ja sam odrastao uz G1 ali za razliku od vecine meni su ovi filmovi ok, uzivao sam i u prvom i u drugom (iako je za nijansu bio slabiji od prvog) i siguran sam da cu uzivati i u trecem.
Mozemo da mislimo i pricamo o Bayu sta hocemo ali jednostavno covek je majstor akcije, jednostavno zna da napravi dobar akcioni film. Njega svi pljuju a opet svi gledaju njegove filmove. Drugi deo TF-a su svi napljuvali a pored toga film je posle Avatara i Harry Potter 6 bio najgledaniji film i najprodavaniji DVD i Blu-Ray 2009. To opet znaci nesto.
  • 0
You're monster Zod! ...and I'm gonna stop you!

#6 cartoonking

cartoonking
  • 867 posts
  • 28 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:naruto

Posted 17 June 2011 - 02:50 PM

Sve su to kaste i klanovi...K'o da Donlad P. Belusarius ili kako god nije izvršni producent u 90 odsto serija snimanih 90tih godina prošlog...Tako i Spilberg i Lukas drže monopol nad većinom stvari. Spilberg je ionako pokazao da je kao i svi Ameri zatucan kada je stvorio Freakzoida...

http://www.youtube.c...ACA0FC040076F78
http://www.youtube.c...feature=related
http://www.youtube.c...k...&playnext=2

Nije li to tako ,,slatko'' koliko je retardiran...Pod slatko mislio sam povraća mi se kao kada pojedem tonu čokoladica...
http://en.wikipedia....wiki/Freakazoid
Izvinjavam se administraciji ovog foruma zbog skretanja sa teme...

Edited by cartoonking, 17 June 2011 - 02:53 PM.

  • 0
You can run, but you can not SLIDE...

#7 BegUltra

BegUltra
  • 2,377 posts
  • 6 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Sarajevo
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 17 June 2011 - 04:06 PM

Bej možda jeste majstor akcije i sve to, niko to ne spori, ali filmovi o Transformersima su filmovi o Transformersima i ako u tim filmovima ne valjaju Transformersi - sve ostalo je uzalud...
  • 0
K A V A B U N G A

#8 duksim1984

duksim1984
  • 1,462 posts
  • 5 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Belgrade
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 18 June 2011 - 08:51 AM

Meni se prvi film iz serijala svideo, drugi je bio za nijansu slabiji, ali mogao je da prodje. Bej je ok sto se tice akcionih filmova punih eksplozivnih scena, ali za neku dublju pricu, jednostavno, mislim da niko nije bio spreman da je prikaze. Stoga ne verujem ni da bi Spilberg izvukao serijal, jer je vec ucestvovao u tome kao producent.
  • 0





Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info