Jump to content


Photo

Crtani film Kondorito u bioskopima od 4. oktobra


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Leka 4ever

Leka 4ever
  • 4,758 posts
  • 475 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Belgrade

Posted 03 October 2018 - 08:13 PM

11.5.2018_10_08_42_Kondorito_SRB.jpg?pre


Crtani film “KONDORITO – AVANTURA U SVEMIRU”, sinhronizovan na naš jezik 4. oktobra stiže u bioskope. Krenite u avanturu u stilu Indijane Džouns, u ludoj akciji punoj smeha i zabavite se sa nama u četvrtak od 18 časova, kada film stiže premijerno u bioskop Cineplexx Delta City. Projekciji će se pridružiti i ekipa sinhronizacije filma, koja će ovom prilikom pozdraviti publiku.

 

Crtani film „Kondorito“, predstavlja ekranizaciju najpopularnijeg stripa u Latinskoj Americi. U momentu kada Kondorito planira da se skrasi pored svoje devojke Anite, njenu majku koja ne odobrava njihovu vezu, otimaju vanzemaljci. On se sa svojim drugarima udružuje kako bi se izborio za svoju buduću taštu, a ujedno i da spasi planetu od vanzemaljaca.

Režiju sinhronizacije potpisuje Dragan Vujić Vujke, uz podršku Audio Wizard studija. U glavnoj ulozi samog Kondorita slušaćemo Slobu Stefanovića, a u ulozi Pece Atletika – Sergeja Ćetkovića.

Sergej Ćetković oživio je na originalan način lik Pece Atletika i tim povodom izjavio:
“Pošto sam od skoro i sam producent crtanog filma, bila mi je čast i zadovoljstvo pozajmiti glas presmiješnom liku – Peci Atletiku. Imao sam veliku pomoć fenomenalnog i iskusnog Dragana Vujića – Vujketa, pod čijom dirigentskom palicom je rađena sinhronizacija ovog odličnog crtanog filma. Kodnorito će vam držati pažnju i nasmijati vas, te pozivam sve mališane i roditelje da uživaju u velikoj avanturi heroja Kondorita.”

Sloba Stefanović dao je glas glavnom liku – Kondoritu, najpopularnijem liku iz stripa u čitavoj Latinskoj Americi i uživao u procesu rada:
“Kondorito je jedan od najzabavnijih crtanih filmova na kojima sam radio, a radio sam zaista mnogo filmova. Veliku zahvalnost dugujem Draganu Vujiću, magu crtanih filmova i distributerskoj kući Fame solutions, jer kada imate prave profesionalce i zaljubljenike u crtane filmove, onda i posao bude pravo zadovoljstvo. Toplo preporučujem svima da pogledaju ovu nestvarnu peruansku priču o ljubavi. Velika mi je čast da igram najpoznatiji peruanski lik crtanih filmova ikada.”

U ostalim ulogama djecu i roditelje zabavljaće Nikola Bulatović, Danijel Korsa, Dušan Kaličanin (u urnebesnom izvođenju lika Kondoritove tašte Gromislave), Sofija Juričan, Dušica Novaković, Marko Marković, Nikola Šurbanović, Zdravko Savić, Ivan Zablaćanski, Duško Radović, Miroljub Turajlija I Slobodan Tešić.

 

 

Izvor: CDM


  • 1
:kolce: Eво ме опет... :kolce:





Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info