Jump to content


Photo

"Sudar" dve konkurentske crtane serije


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

  • 14,214 posts
  • 934 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Serbia
  • Omiljeni crtać:Nindža kornjače

Posted 20 July 2013 - 05:28 PM

U planu "sudar" dve konkurentske crtane serije, "Simpsonovi" i "Porodični tip".

homer.jpg


Producenti su najavili da će se Homer Simpson "upoznati" sa Piterom Grifinom u jednoj od epizoda sezone koja je u planu za sledeću jesen, pise "Didžital spaj".
Fanovi crtanih porodica obično su podeljeni na tabore - ili vole aavog Homera, ili luckastog Pitera. Obojica su bucmaste tate poznatih crtanih porodica, a sada će odmeriti snage u jednoj od epizoda "Porodičnog tipa".

"Entertejnment vikli" pise da će se njihove supruge Mardž i Lois divno složiti, da će zla beba Stjui naći novog drugara u Bartu, ali da će Homer i Piter uspeti da se posvađaju oko toga koje pivo je bolje.
 

Homer Simpson
 
spider.jpg


Radi u nuklearnoj elektrani, ne zna ni sam sta. Ima troje dece, visak kilograma, nespretan je, povremeno neotesan i obožava pivo.
 

Piter Grifin
 
piter.jpg


Radi u pivari, otac troje dece, neviđeno nepristojan i nepromisljen, urnebesno smesan. U jednoj epizodi kažu da mu je IQ "najniži u crtanom univerzumu". Ima neviđeno mali raspon pažnje, i sklon je tome da "tretira žene kao stoku".

U planu je da epizoda bude emitovana sledeće jeseni. Ko je, po vama, bolji lik?

Izvor: Mondo
  • 0

#2 TerriccotaPie

TerriccotaPie
  • Discord

  • 9,871 posts
  • 839 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Belgrejd
  • Omiljeni crtać:Digimoni, Paranoia Agent, Symbionic titan, Avatar: TLA

Posted 20 July 2013 - 05:48 PM

Jesam li to samo ja ili fale neka slova u tekstu?

Sto se vesti tice, meh. Nisam neki fan Simpsonovih, niti volim Femii Gaj... Dakle, nisam preterano intrigiran ovim ociglednim pokusajem da se zaradi kinta...


Edited by TerriccotaPie, 20 July 2013 - 05:49 PM.

  • 0

#3 Digitro

Digitro
  • 2,695 posts
  • 493 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Beograd
  • Omiljeni crtać:Batman: TAS

Posted 20 July 2013 - 06:20 PM

Meh, očajan pokušaj da se oba ostvarenja podignu iz mrtvih. Posle 500 i kusur epizoda, mislim da je vreme da na Simpsonove stave tačku, a što se tiče Family Guy-a, crtani nikada nije bio smešan niti zanimljiv po mom mišljenju.


  • 0

#4 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

  • 14,214 posts
  • 934 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Serbia
  • Omiljeni crtać:Nindža kornjače

Posted 20 July 2013 - 06:55 PM

Jesam li to samo ja ili fale neka slova u tekstu?


Ispravih.

Ne znam zasto skripta ne prihvata slovo "s" (sa kvacicom). Sva ostala slova su ok, ali ovo pomenuto nece. Iz istog razloga ima "rupa" i u pravilniku.
  • 1

#5 dakyorlando

dakyorlando
  • A picker, a grinner, a lover, and a sinner

  • 2,384 posts
  • 485 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Tamo gde se smeje i plače naglas...
  • Omiljeni crtać:Drawn Together, The Loud House, Sabrina The Animated Series, Braceface, The Haunted World of El Superbeasto

Posted 20 July 2013 - 09:21 PM

Kad sam video naziv vesti, pre nego što sam otvorio stranicu da vidim koje su dve serije u pitanju, pretpostavio sam da su ba ove dve. I eto. :)
ta znam. Nikad nisam bio fan Simpsonovih, a FG je po meni odavno izgubio arm (mada sam ipak reio da ga ispratim do kraja koliko god bude trajao to se prevođenja tiče), pa me vest ne raduje nešto posebno. Ipak, moglo bi biti i zanimljivo. Sve zavisi kako ga odrade.
  • 0

XXTAugi.jpg

Coming in second wouldn’t be the worst...

as long as no one else was first.

 


#6 cartoonking

cartoonking
  • 867 posts
  • 28 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:naruto

Posted 20 July 2013 - 11:16 PM

Simpsonovi imaju stila, a FG je propast za zdrav razum...


  • 0
You can run, but you can not SLIDE...





Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info