Jump to content

Photo

Farma (2008-)

• Please log in to reply
79 replies to this topic

#61 naniney

naniney
  • 120 posts
  • 1 Reputation

Posted 24 May 2010 - 08:16 PM

da li neko moze da mi nabavi video na kom je juice ono milosa uhvatio ne mogu nigde da nadjem
  • 0

#62 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 927 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindža kornjače

Posted 24 May 2010 - 11:57 PM

Au kakvi divljaci, ovo je strasno!
  • 0

#63 ted

ted
  • 1,142 posts
  • 6 Reputation

Posted 25 May 2010 - 03:14 PM

Svaka im čast koliko su izdržali. Razmišljam, kada bih se ja našao na njihovom mestu, mislim da bih izdržao svega 2 nedelje, pa bih izudarao onog Miloša i izašao. Ali posle 70 dana izolacije... totalno su pukli, ne mogu mu ništa i više ne shvataju šta rade. Ne shvataju da su ovakvim ponašanjem pretvorili Miloša u favorita. Da su ga ignorisali od početka, Miloš bi imao istu prođu kao i Raka i Zorica - 100%. Ali avaj, ovaj je pametan, "pretvorio" je sebe u mučenika, jednog protiv svih, kao sluša uvrede i ne sklanja se, a u stvari se naslađuje jer zna da time skuplja poene. Na svaku psovku kaže "hvala" ili se cinično smeje, provocira i dalje da bi mu rekli još nešto grđe. Ulizuje se publici... ma, pametan a zao, ubitačna kombinacija. Ne znam više ko bi mogao da pobedi Miloša... možda Mina ili Dragana... strašno. Saša Popović, prvo pokušao da rasturi ove Ćeraniće, šalje njegovu bivšu, kada to nije uspelo, šalje njenog "bivšeg", uspeo je da ih rasturi na kratko, a kada ni to nije uspelo, izbacio ih iz granda... NO COMMENT! A i sramota me od ovog naroda koliko podržava Miloša...
Evo sad i na pijaci, skupila se rulja, viču Mileni "droljo napolje"... još samo fali da je gađaju jajima i paradajzom. Nadmeću se ko će više da je opsuje... Jadno. Normalan narod i ne gleda ovo, zato prolaze ovakvi ljudi dalje.
  • 0

Posted Image

#64 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 927 Reputation

Posted 26 May 2010 - 12:41 PM

Cini ti se da bi tako malo izdrzao. ;).gif Kao gledaocu, i meni je doslo 1000 puta da opaucim nekoga od njih, ali kada razmislis da se show brzo zavrsava, da se to prikazuje javno i da ces za sve to dobiti lepe pare, itekako bi se suzdrzao.

Milos jeste zlo, ali se ipak ne bi slozio da je toliko pametan. Mislim, kakav si ti covek ako dozvolis da te neko tako napljuje i da te prska alkoholom, a ti da cutis i ne pomeras se, znaci da nemas ni obraza, ni dostojanstva. Prodaje se za (za njega) sitnu lovu, a sta zeli da dokaze to samo on zna. Meni je iskreno, mnogo muka kada ga slusam jer sve sto izadje iz njegovih usta je gola glupost i prostota. Sada je najverovatnije prvi favorit, ali ne zato sto on ima neke kvalitete vec zato sto su ostali farmeri duplo gluplji od njega.

Sto se Ceranica tice, za sve su sami krivi, nije im kriv Sasa Popovic koji ih je pre nego sto su usli na farmu, obavestio da ce uci Dragana (za Vladu nisam siguran). Da treba da ih izbaci iz granda, treba, jer su ga obrukali sa sva vremena. Mada mislim da od toga nece biti nista, sklonice se mozda na neko vreme dok se stvar stisa pa ce snimiti album. Popovic bi sve uradio za pare, one su mu prioritet u zivotu, nisu mu bitni ljudi. Verovatno ih ni sada ne bi kaznio ali nema kud, jer se cela nacija okrenula protiv ovo dvoje + novinari.

E sad ko gleda, ko ne gleda...ja gledam jer volim da vidim kako javne licnosti prave sebe na budale i kako dokazuju da su gori od svih drugih obicnih ljudi. Imam svog favorita (Draganu) ali ne glasam. Mislim da je devojka stvarno extra, kulturna je i vaspitana i sto je jako vazno ne dozvoljava da je neko pljuje i ponizava. Ona je uz Minu i onog smrada sigurno prvi favorit.
  • 0

#65 ted

ted
  • 1,142 posts
  • 6 Reputation

Posted 30 May 2010 - 12:22 AM

QUOTE (Sub-Zero @ May 26 2010, 01:41 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Sto se Ceranica tice, za sve su sami krivi, nije im kriv Sasa Popovic koji ih je pre nego sto su usli na farmu, obavestio da ce uci Dragana (za Vladu nisam siguran). Da treba da ih izbaci iz granda, treba, jer su ga obrukali sa sva vremena. Mada mislim da od toga nece biti nista, sklonice se mozda na neko vreme dok se stvar stisa pa ce snimiti album. Popovic bi sve uradio za pare, one su mu prioritet u zivotu, nisu mu bitni ljudi. Verovatno ih ni sada ne bi kaznio ali nema kud, jer se cela nacija okrenula protiv ovo dvoje + novinari.

Ma taj tipus je 3x veći gnjidaš od Bojanića, bruka sam sebe nonstop, uhvatio sam jednu njegovu emisiju kada zove goste posle ispadanja na farmi... ne bih da komentarišem (previše širim hejt)... ukratko, Ćeranići su med i mleko naspram njega. (a to da li su znali za Draganu je diskutabilno, vidi se da su bili oboje iznenađeni njenim ulaskom tj. ostankom na farmi)
  • 0

Posted Image

#66 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 927 Reputation

Posted 30 May 2010 - 09:52 AM

Ma da se ja pitam, izbacio bi ih sve i ostavio samo Leona biggrin2.gif laugh.gif jer niko drugi ne zasluzuje pobedu.

Sto se Dragane tice, rece mi neko da je to ova slina od coveka rekla jednom u onoj njegovoj debilskoj emisiji "narod pita".
  • 0

#67 Joda

Joda
  • The Librarian

• 20,000 posts
  • 1,370 Reputation

Posted 01 July 2013 - 08:31 PM

Ekrem: Ko je Novak Đoković, šta on peva?

Ja ne verujem da je neko ovoliko glup..i jos pride da ima para vise od svih nas zajedno..
  • 0

This song is ending. But the story never ends.

#68 TerriccotaPie

TerriccotaPie
  • Discord

• 9,869 posts
  • 838 Reputation
  • Omiljeni crtać:Digimoni, Paranoia Agent, Symbionic titan, Avatar: TLA

Posted 01 July 2013 - 09:30 PM

To nije samo glupost vec nedostatak obrazovanja i osnovnih informacija...
  • 0

Posted Image

#69 NightGhost

NightGhost
  • i'll make a man out of you

• 2,511 posts
  • 558 Reputation
  • Omiljeni crtać:mulan , prince of egypt

Posted 01 July 2013 - 09:46 PM

ja ne znam zasto uopste postoji ovaj rijaliti koji ljudima ispira mozak.
  • 0
Cvet koji cveta u divljini vrlo je redak i najlepsi je od svih.

#70 MAKI Hogan

MAKI Hogan
  • Hogan

• 146 posts
  • 7 Reputation
  • Omiljeni crtać:Teenage Mutant Ninja Turtles (1987-1996,2003-2009,2012-...)

Posted 02 July 2013 - 06:57 AM

Najveća glupost na TV-u ikad. Pink je zlo.
HAKUCHI
  • 0

I may be the turtle, but he is The Shredder!

#71 dakyorlando

dakyorlando
  • A picker, a grinner, a lover, and a sinner

• 2,233 posts
  • 408 Reputation
  • Omiljeni crtać:Drawn Together, The Loud House, Sabrina The Animated Series, Wreck-It Ralph, The Haunted World of El Superbeasto

Posted 02 July 2013 - 03:53 PM

Slažem se sa vama, ali nažalost ne možemo mnogo toga da učinimo. Bilo bi lepo da se pojavi neko ko bi uradio nešto konkretno.

FARMAAAAAAAA!!!!!!

• 0

Coming in second wouldn’t be the worst...

as long as no one else was first.

Posted Image

#72 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 927 Reputation

Posted 01 September 2013 - 07:47 PM

Opet Farma, opeeeeeeeeet! Od veceras Pink je na mojoj listi blokiranih kanala i tako ce ostati za navek.

Dotakli smo dno.

• 1

#73 Joda

Joda
  • The Librarian

• 20,000 posts
  • 1,370 Reputation

Posted 01 September 2013 - 07:50 PM

A nisi cuo da je najavljena VIP farma i sesta farma?
  • 0

#74 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 927 Reputation

Posted 01 September 2013 - 08:35 PM

Nisam i ne interesuje me.

I posle neko pokrene pitanje sto su mladi zatucani i sto su matori podetinjili.

• 0

#75 MAKI Hogan

MAKI Hogan
  • Hogan

• 146 posts
  • 7 Reputation

Posted 08 September 2013 - 10:26 AM

Meh, ne gledanjem Farme se dobije +20 IQ. Fektovi su na strani hejtera jer u cijeloj prošloj Farmi najveću inteligenciju su pokazale životinje dok su jadnici pokušavali glumiti nekakav rad. Ali je zato svaka druga bila psovka. I tako ~sto~ dana. (padam u komu)

• 0

#76 Joda

Joda
  • The Librarian

• 20,000 posts
  • 1,370 Reputation

Posted 08 September 2013 - 10:28 AM

Mene tera da se zapitam kako bre ti sve to znas? :HAHAHA:

• 0

#77 MAKI Hogan

MAKI Hogan
  • Hogan

• 146 posts
  • 7 Reputation

Posted 08 September 2013 - 10:30 AM

^

Za razliku od mnogih ~jej, ja hejtam jer je to tako kuul mada ne znam ništa o tome što hejtam~ ja sam ekšli pogledao par epizoda Farme bez ikakvih predrasuda i uvjerio se.

• 0

#78 Joda

Joda
  • The Librarian

• 20,000 posts
  • 1,370 Reputation

Posted 08 September 2013 - 10:37 AM

Salim se covek..pobogu ni ja ne gledam farmu al dok saltam kanale ufatim tu i tamo na po 5 minuta a i internet i novine bruje o tome..nisam mislio da vredjam niti da podbadam..

• 0

#79 MAKI Hogan

MAKI Hogan
  • Hogan

• 146 posts
  • 7 Reputation

Posted 08 September 2013 - 10:40 AM

Pa samo objašnjavam da ne ispadne da hejtam bez razloga.

• 0

#80 aca257

aca257
  • 146 posts
  • 21 Reputation
  • Omiljeni crtać:Jako puno ih ima...

Posted 28 December 2014 - 06:39 PM

Farmu nisam nikad pratio, tako da mi nije omiljena emisija.

• 0

Similar Topics Collapse