Jump to content

Photo

Scooby-Doo,Where are You? (Skubi-Du, Gde si?, 1969-1970)

• Please log in to reply
49 replies to this topic

#41 Headlesswarr

Headlesswarr
  • 1,871 posts
  • 508 Reputation
  • Omiljeni crtać:Scooby-Doo

Posted 16 May 2019 - 02:07 PM

Naletim na novi Skubijev naslov dok sam pretrazivao po netu,radi se o novom dugometraznom crtacu koji je uradjen na temu serijala 13 ghosts of scooby doo.

Gore pomenuti serijal mi je pored prvog skubi du gde si? omiljeni tako da cu morati da pogledam ovo novo ostvarenje i ako u poslednje vreme ne gledam crtace.

Koliko vidim ekipa po ko zna koji put krece da se raspada,da zavrsava posao sa misterijama i odjednom promena plana. :D

• 1

#42 extremesportist

extremesportist
  • 1,332 posts
  • 335 Reputation

Posted 16 May 2019 - 03:05 PM

Nisam nikada preterano voleo ovaj crtać, ali sećam se da sam baš davno gledao jedan dugometražni koji mi se svideo.

Borili su se protiv nekog električnog stvorenja iz igrice. Ne sećam se detalja maltene uopšte, pa čak ni naziva, ali znam da mi je tada bio zanimljiv :D

• 0

Posted Image

#43 Headlesswarr

Headlesswarr
  • 1,871 posts
  • 508 Reputation

Posted 16 May 2019 - 04:26 PM

220px-SD_Cyber_Chase.jpg

Skubi Du i sajber trka! To je crtac koji si gledao i slazem se sa tobom dobar je.

On je cetvrti po redu koji je izasao od dugometraznih odmah posle Ostrva zombija,Vesticinog duha i Posetioca iz svemira.To su bili po meni mozda i najbolji dugometrazni,tih par prvih + mi se svidela i stara sinh.

Bilo je i jos starijih dugometraznih kao sto su Bu braca,Mrzovoljni vukodlak,itd...ali tu su samo Skubi i Segi nije cela postava. :D

edit:Igrao sam i igricu na soniju Skubi i sajber trka,odlicna je takodje. :D

Edited by Headlesswarr, 16 May 2019 - 04:30 PM.

• 2

#44 dakyorlando

dakyorlando
  • A picker, a grinner, a lover, and a sinner

• 2,240 posts
  • 409 Reputation
  • Omiljeni crtać:Drawn Together, The Loud House, Sabrina The Animated Series, Corner Gas Animated, The Haunted World of El Superbeasto

Posted 16 May 2019 - 06:25 PM

Ah, da. Taj mini-serijal od četiri filma sa prelaza milenijuma. Kada je Kejsi imao nekih razmirica sa ekipom pa ga je odmenjivao Skot Ins. Takođe, kada je Meri Kej Bergman davala glas Dafne dok se nije samoubila. I kada su čudovišta i duhovi bili odistinski. Mogao bih da se složim da je to jedan od boljih delova franšize.

Ti filmovi gde su samo Skubi i Šegi su se davali na RTV Politika devedesetih, pa su oni bili i moj prvi susret sa franšizom. Tada nisam ni znao da je tu cela ekipa; mislio sam da su protagonisti samo Skubi i Šegi. I ponekad Skrepi.

Nažalost, iako sam nekada bio veliki fan, danas retko kad pogledam nešto sa Skubijem.

• 0

Coming in second wouldn’t be the worst...

as long as no one else was first.

2gq6rvQ.jpg

#45 Headlesswarr

Headlesswarr
  • 1,871 posts
  • 508 Reputation

Posted 16 May 2019 - 10:11 PM

Nekako i po animaciji i po svemu mi odskacu ta 4 prva filma i da cudovista u njima za razliku od ovih novijih delova su bila stvarna.

Ne znam da li me pamcenje dobro sluzi ali mislim da posle njih samo u Goblin king-u ima stvarnih cudovista.

Verujem Daki da je sada pravo vreme da odgledas ovaj novi u retro stilu. :D

• 0

#46 aca257

aca257
  • 146 posts
  • 21 Reputation
  • Omiljeni crtać:Jako puno ih ima...

Posted 24 May 2019 - 08:33 AM

Mnogo sam to voleo. Da mi je da naletim na VHS kasete sa snimkom sa TV Politika, tu je Skubi sredinom 90-ih najvise emitovan. Mnogo mi je zao sto nisam nijednu epizodu tada snimio, uostalom, nisam mogao - nisam raspolagao parama, bio sam mali.... Ostale su lepe uspomene na taj period. No, jos uvek se nadam da cu naleteti na autentican prevod 90-ih, makar i ostario trazeci...

• 2

#47 Bozo91

Bozo91
  • TMNT is life <3

• 2,820 posts
  • 277 Reputation
  • Omiljeni crtać:TMNT, Digimoni + serija: Power Rangers

Posted 26 May 2019 - 08:13 AM

Ja imam na kaseti sa Politike titlovanog Skubi Du-a, Opasnog miša (koji je išao i na Hepiju), Diznijeve crtaće, Ognjene zmajeve (BK-ova sinhronizacija)

i drugo što je išlo tada, jeste od svega po možda jedna do par epizoda, ali bolje i toliko nego ništa :D

• 1

#48 dakyorlando

dakyorlando
  • A picker, a grinner, a lover, and a sinner

• 2,240 posts
  • 409 Reputation
  • Omiljeni crtać:Drawn Together, The Loud House, Sabrina The Animated Series, Corner Gas Animated, The Haunted World of El Superbeasto

Posted 26 May 2019 - 11:12 PM

Ja imam na kaseti sa Politike titlovanog Skubi Du-a, Opasnog miša (koji je išao i na Hepiju), Diznijeve crtaće, Ognjene zmajeve (BK-ova sinhronizacija)

i drugo što je išlo tada, jeste od svega po možda jedna do par epizoda, ali bolje i toliko nego ništa :D

Jesu li ti crtaći dostupni za skidanje na forumu? Mislim te sa Politike gde je od svega išla jedna do par epizoda. To bih zaista želeo da imam u zbirci.

• 0

Coming in second wouldn’t be the worst...

as long as no one else was first.

2gq6rvQ.jpg

#49 Leka 4ever

Leka 4ever
  • 4,085 posts
  • 171 Reputation
  • Omiljeni crtać:Malci

Posted 27 May 2019 - 08:35 AM

Ti sa Politike mislim da nije Boža još okačio...

• 0
:kolce: Eво ме опет... :kolce:

#50 Kompanjons

Kompanjons
  • 16 posts
  • 1 Reputation
  • Omiljeni crtać:Zmajeva Kugla

Posted 11 September 2019 - 08:39 AM

220px-SD_Cyber_Chase.jpg

Skubi Du i sajber trka! To je crtac koji si gledao i slazem se sa tobom dobar je.

On je cetvrti po redu koji je izasao od dugometraznih odmah posle Ostrva zombija,Vesticinog duha i Posetioca iz svemira.To su bili po meni mozda i najbolji dugometrazni,tih par prvih + mi se svidela i stara sinh.

Bilo je i jos starijih dugometraznih kao sto su Bu braca,Mrzovoljni vukodlak,itd...ali tu su samo Skubi i Segi nije cela postava. :D

edit:Igrao sam i igricu na soniju Skubi i sajber trka,odlicna je takodje. :D

E to je za pamcenje, ko nije pogledao neka pogleda ! :D 

• 0

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info