Jump to content

Photo

The Loud House (Kuća Buka, 2016)

• Please log in to reply
43 replies to this topic

#41 Stexy01

Stexy01
  • 1 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:Gravity Falls,Loud House,Danny Phantom

Posted 11 November 2017 - 02:01 AM

Sta mislite,posto je Savino opusten dali ce pasti kvalitet serije
Zelim da cujem misljenja,a i koji je vas najomiljenjiji lik iz crtanog,mn leni 

• 0

#42 dakyorlando

dakyorlando
  • A picker, a grinner, a lover, and a sinner

• 2,240 posts
  • 409 Reputation
  • Omiljeni crtać:Drawn Together, The Loud House, Sabrina The Animated Series, Corner Gas Animated, The Haunted World of El Superbeasto

Posted 11 November 2017 - 04:25 AM

Verujem i nadam se da neće. Istina je da je on režirao većinu epizoda, ali njih su kreirali razni scenaristi od kojih su neki zaista sjajno odrađivali posao. Još jedan čovek koji stoji iza nekih epizoda, Kajl Maršal, trebalo bi da zameni Savina na mestu prvog čoveka u toj mašineriji. Tako da imamo osnova da verujemo da kvalitet neće pasti Savinovim odlaskom.

A dotični Savino je jako pao u mojim očima, a verujem i u očima mnogih gledalaca Kuće Buka, kada je povodom optužbi koleginica izneo saopštenje za javnost u kome, u suštini, navodi kako žali zbog svojih postupaka, ali apsolutno ništa ne poriče. Dakle, on je zaista seksualni predator koji je po svoj prilici kriv za sve za šta ga terete. Ko bi pomislio da takva osoba može, eto, da osmisli i kreira tako finu seriju. Cela ova priča svakako neće uticati na moje doživljavanje same serije, koju i dalje smatram najprijatnijim iznenađenjem u 2016, a i posle više od godinu dana je i dalje rado gledam, mada smatram da je onaj prvi talas epizoda ipak bio najbolji.

Dragi likovi su mi Luen (šta ću kad volim igre rečima i osobe koje su vickaste kao ona), bliznakinje (iako mi se ne dopada Lolino ponašanje u pojedinim epizodama, bliznakinje obično imaju neke interesantne epizode), zatim Lusi (nisam ljubitelj darkera kakva je ona, ali je i dalje zanimljiva kao lik, plus obožavam Sofiju u njenoj ulozi), a tu bih dodao i Lisu. Ona mi možda nije toliko omiljena kao lik, ali su epizode u kojima je ona u fokusu (Friend or Faux, Making the Grade) po pravilu bolje od ostalih.

• 1

Coming in second wouldn’t be the worst...

as long as no one else was first.

2gq6rvQ.jpg

#43 dakyorlando

dakyorlando
  • A picker, a grinner, a lover, and a sinner

• 2,240 posts
  • 409 Reputation
  • Omiljeni crtać:Drawn Together, The Loud House, Sabrina The Animated Series, Corner Gas Animated, The Haunted World of El Superbeasto

Posted 27 November 2017 - 10:59 PM

Druga sezona se polako bliži kraju. Ali nema brige: prvo, epizode nakon Savinove ere su i dalje dobre kao i one ranije, a još odavno se zna da će biti i treće sezone (nadam se i više), tako da je sve u redu što se toga tiče.

Evo ukratko mojih utisaka o ove dve epizode koje su među poslednjim u drugoj sezoni. (Bez spojlera)

The Crying Dame

Lili nikako da prestane da plače, pa se njene sestre i brat dovijaju kako da je smire. Najzad joj nađu neku staru igračku na tavanu zbog koje se njihove najmlađa sestrica konačno utiša. Oni su zadovoljni, ali ih roditelji upozoravaju da je ta igračka zla i da će zažaliti...

Verujem da će se svako ko pogleda ovu epizodu složiti da se u njoj zaista događa nešto veoma iritantno skoro sve vreme trajanja. I ne, ne mislim na plač bebe, iako naziv epizode to sugeriše.

Sama epizoda je sasvim u redu, ima svojih momenata, a nije čak toliko ni predvidljiva kao što neke znaju da budu. Lično, ne favorizujem previše epizode u kojima je Lili u fokusu, ali ova zaista nije loša.

Anti-Social

Lina seniora, glavu porodice, iritira to što sva njegova deca, pa čak i supruga, provode većinu vremena sa nosevima zabijenim u telefone. Zato preti da će da im ukine Internet. Užasnuti, oni se dogovaraju da mu pokažu da svet smartfonova i društvenih mreža i nije tako loš kao što on misli.

Sasvim solidna epizoda koja podseća i nas, publiku, da i nije tako loše živeti sa modernom tehnologijom. Naravno, ukoliko se s tim ne preteruje. Epizoda jeste predvidljiva, ali je i dalje dobra, sa jasnom porukom, tako da joj se može «oprostiti».

• 0

Coming in second wouldn’t be the worst...

as long as no one else was first.

2gq6rvQ.jpg

#44 Poko rocks

Poko rocks
  • Poko rocks forever

• 166 posts
  • 2 Reputation
  • Omiljeni crtać:Poko, sundjer bob

Posted 11 August 2019 - 05:53 PM

Odlican crtani

• 0

:thumbup: :thumbup1: I like to dance. No matter why not. :thumbup: :thumbup1: