Jump to content

Ultra Boomerang - Novi casopis ili sta ?

• Please log in to reply
31 replies to this topic

#21 Nemanja Spasojevic

Nemanja Spasojevic
  • 8 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:Digimon

Posted 25 December 2011 - 09:04 PM

Ja sam poceo da citam bumerang od 37 broja , a kada sam kupio broj 88 mnogo sam se rastuzio, evo i zasto: Sve sem stripa kopije iz brojeva od 40-50-og broja, ovaj ultra boomerang : Strip nije pravilno napisan, a o ostalim glupostima i d i ne pominjem thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif
  • 0

#22 marko..r

marko..r
  • 36 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:winx sundjer bob petar pan yu-gi-oh

Posted 29 December 2011 - 04:40 PM

sad.gif ja sam kao klinac kupovao prve brojeve posle je propao ...
  • 0

#23 xXJociiXx

xXJociiXx
  • 286 posts
  • 1 Reputation
  • Omiljeni crtać:Winx,Bakugan,Yu-Gi-OHGX,MM

Posted 07 January 2012 - 10:35 PM

Strip je ,ako se usudim da kazem i BLlAGI uzas! Totallna katastrofa! Izvinite molim vas,ajde u ova prva dva broja su i imalli o kojim crtacima da pisu! A,sta ce sada u ovom illi slledecem broju!? Sumnjam bas da ce Ulltra SVAKOG meseca da kupuje nove crtace,pa ce imati o cemu da pisu! Jedino sto nije da bas valja,alli je sollidnjo su poklloni. Obicno dva allbuma + DVD . Nema niceg "kulltrunog" tako reci i obrazovanog. Pre je cak i moja mama uzimalla novine da cita,zato st oje imallo zanimljivosti kao sto je i billa rubrika "Zanimljivosti" cini mi se. Ono kao obicaji u ranznim zemljama,pa objasnjnja o raznim zivotinjama sveta. Pa je billo uvek supe rrubrika o nekoj sasvim billo kojoj temi. Nekad o nekom gradu,nekad o llupam biljkama illi tako nesta. Billlo je ono da resavamo misteriju kao neku,uvek je billo nesta zanimljivo,kao i horoskop koji mi UVEK pogodi SVE,i mojo sestri isto. A,sada nema NISTA normallno.
Sada januarski br. nisam kupio,ejer sam totallno zaboravio. Jedino sto mi se svidja kod novog je to sto ustvari i izllazi svakog 1. illi nekada dobro 2. , illi eventuallno 3.,a ne ko stari u posllednje brojeve je kasnio i po 15-20 dana. *rolleyes*
  • 0

#24 c0fi

c0fi
  • 4,081 posts
  • 248 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindža Kornjače, DC crtaći, GTO

Posted 07 January 2012 - 10:38 PM

Prelistao sam kod brata i blago rečeno časopis je užas...
  • 0
"Ms. Gordon, I uh, see you've discovered our little secret. Yes, I admit it, I am Batman."
-Alfred Pennyworth

#25 ~Mellody~

~Mellody~
  • 456 posts
  • 2 Reputation

Posted 05 April 2012 - 11:27 PM

Do pre nekoliko godina časopis je bio zaista zanimljiv smile.gif , ali odjednom su počeli da ponavljaju teme, DVD (poklone) i prestala sam da ga čitam dry.gif
  • 0

#26 Rancher

Rancher
  • 22 posts
  • 1 Reputation

Posted 01 June 2012 - 11:46 PM

Обожавао сам овај часопис као клинац, ем због разних поклона и ДВД-јева, ем због стрипова, вицева, занимљивости (Да ли сте знали...), рубрике „Мистерија“ и др. Од првог броја сам га куповао и имао педесетак бројева, па сам престао. Такође, учествовао сам у три наградне игре и сва три пута освојио награде: качкет, кошаркашку лопту с ликом оног мачора са телефонске игре која се емитовала на РТС-у, и ДВД „Рокенрол враголани“. Данас сам преврнуо целу кућу, таван, шупу, ковчег са часописима и новинама за потпалу, али часопис не нађох нигде. Мислим да је то завршило код неког клинца. А штета, баш хтедох да се присетим. sad.gif Срећом, сачувао сам већину ДВД-јева. smile.gif

Edited by Rancher, 01 June 2012 - 11:47 PM.

• 0

#27 Vuk Crtaci

Vuk Crtaci
  • 13 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:Mnogo ih imaa... ( Naruto, DBZ, Dzoni test...)

Posted 24 March 2013 - 06:23 PM

Ma ovaj novi je glup kao i Frizbi .Budze im cene samo zbog poklona.Inace po meni je ovaj stari Boomerang bio bolji!!

• 0

#28 extremesportist

extremesportist
  • 1,331 posts
  • 333 Reputation

Posted 28 December 2015 - 02:30 PM

Imam skoro sve brojeve i čitao sam ga bukvalno od početka do kraja. Moglo je svašta zanimljivo da se pročita i nauči, od informatike i geografije do misterija i igrica. Bio sam jako razočaran kada se promenio jer je postao reklama za Ultra tv, dok su u jedinim rubrikama koje su zadržali bile samo reciklirane priče. Nakon toga je izašlo još 10-ak brojeva i časopis je prestao da postoji posle 99. broja.

Pravi primer kako marketing može da uništi nešto dobro.

• 0

Posted Image

#29 Bozo91

Bozo91
  • TMNT is life <3

• 2,820 posts
  • 276 Reputation
  • Omiljeni crtać:TMNT, Digimoni + serija: Power Rangers

Posted 29 December 2015 - 01:37 AM

Bumerang je imao i 100ti broj nakon njega je ugasen

Frizbi i dalje izlazi od 30 i kusur brojeva Frizbija imam samo oko 8

nije mi zanimljiv a skup je

tanak i prazan, recikliran, nema strip i reklama je za Ultru, tacnije ono sto je vec obajatilo na Ultri

nema vise ko u Bumerangu da znas unapred sta ce da se daje, nego ono sto i ptice znaju na grani :D

• 0

#30 extremesportist

extremesportist
  • 1,331 posts
  • 333 Reputation

Posted 29 December 2015 - 02:10 PM

Bumerang je imao i 100ti broj nakon njega je ugasen

Frizbi i dalje izlazi od 30 i kusur brojeva Frizbija imam samo oko 8

nije mi zanimljiv a skup je

tanak i prazan, recikliran, nema strip i reklama je za Ultru, tacnije ono sto je vec obajatilo na Ultri

nema vise ko u Bumerangu da znas unapred sta ce da se daje, nego ono sto i ptice znaju na grani :D

Nisam znao da je izašao 100. broj. Sećam se da sam dva meseca posle izlaska 99. obilazio radnje i kioske tražeći ga ali bezuspešno, valjda u nadi da će se sve vratiti na staro, ali tada nisam primetio da se izdavač promenio i da je zbog toga i časopis doživeo toliko izmena. 

Za Frizbi sam saznao dosta posle toga, ali nisam želeo da ga kupim jer se videlo da je užasan, potpuno podređen Ultri (koja je i sama postajala sve gora) i bez bilo čega inteligentnog što bi moglo da se pročita.

• 0

Posted Image

#31 DJM199

DJM199
  • 3XXO a.k.a 3HHO .a.k.a EHHO

• 1,106 posts
  • 269 Reputation
  • Omiljeni crtać:TMNT AoT

Posted 01 January 2017 - 03:20 PM

Bicu malo duzi ali ne zamerite...  :P

Puno puta do sada sam ponovio koliko obozavam Boomerang i najvise mi je zao sto ga nisam skupljao od pocetka, cak sta vise za njega sam saznao sasvim slucajno kada mi ga je pokazao rodjak.

Kupio sam ga i nisam bas nesto obracao paznju na tekst, s obzirom da tada nisam imao kablovsku pa nisam imao pojma koji su crtaci bili aktuelni, nakon njega majka je kupila i sledeceg meseca jedan i tu je bio kraj. Nakon 5-6 meseci uzeli smo kablovsku i od tada sam ga redovno kupovao (jer sam gledao reklame i video da ima super poklone).

Secam se da sam se iznenadio kada sam posle 88 broja na trafici vieo da ga vise nema a da ima Ultra Boom. (koji mi se iskreno apsollutno nije svideo, kasnije frizbi jos gore)... 

Sve u svemu jako mi je zao sto ga vise nema i po meni je Ultra Boom. bio najveca glupost koju su uradili... 

• 0

Everything is funny, as long as it's happening to somebody else

#32 Poko rocks

Poko rocks
  • Poko rocks forever

• 156 posts
  • 2 Reputation
  • Omiljeni crtać:Poko, sundjer bob

Posted 13 August 2019 - 12:37 PM

Ultra boomerang ti je nastavak boomerang casopisa. Iskreno boomerang je bolji od ultra boomerang, iskreno ja sam imamo, ali nemam vise boomerang i ultra boomerang :(

• 0

:thumbup: :thumbup1: I like to dance. No matter why not. :thumbup: :thumbup1:

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info