Jump to content

Photo

Sasuke (Nindža ratnici, 1997)

• Please log in to reply
84 replies to this topic

#21 goldengaidin

goldengaidin
  • 610 posts
  • 7 Reputation

Posted 25 April 2009 - 06:41 PM

Jel gledao neko ono prvenstvo sveta u gamingu na e sportu ?
E to su reporteri, bolji od ove dvojice i onog što komentariše aikido i slične sportove na sosu ( i koji izgleda ozbiljno pati od zatvora , prema glasu ) zajedno

Inače ove nindže su mi ok da ubijem vreme. To je kao cenjeno u Japanu, mada ne kao sumo biggrin.gif

da nema linkova nekih tunes27.gif
  • 0

#22 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 928 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindža kornjače

Posted 25 April 2009 - 10:58 PM

Dobro je što ih sada emituju od ponedeljka do petka. smile.gif Meni nikako ne mogu da dosade, mada malo smaraju one nindžice ali ok. biggrin.gif
  • 0

#23 st.dragan

st.dragan
  • 8,972 posts
  • 7 Reputation

Posted 25 April 2009 - 11:00 PM

Slazem se...onako je bas bilo glupo...poceo sam da mrzim kviskoteku, posto ometa nindze smile.gif
  • 0
Svi električni uređaji rade na sivi dim. Kada sivi dim izađe, uređaj više ne radi.

#24 drmixa89

drmixa89
  • 6 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindza kornjace

Posted 26 April 2009 - 12:04 AM

Daj, ne gubite se... Lomentatori su extra loooodaci smile.gif A od svih takmicara izdvojio bih sumo rvacicu. Em isprazni pola bazena, em moraju cetvorica da je vade iz vode... Sou program smile.gif
  • 0

#25 ted

ted
  • 1,142 posts
  • 6 Reputation

Posted 26 April 2009 - 02:12 AM

QUOTE (drmixa89 @ Apr 26 2009, 01:04 AM) <{POST_SNAPBACK}>
A od svih takmicara izdvojio bih sumo rvacicu. Em isprazni pola bazena, em moraju cetvorica da je vade iz vode... Sou program smile.gif

Baš tako biggrin.gif Kažu da je dosta popularna u Japanu.
Nego bolje su bile prethodne nindžice... ove nešto slabo.

Večeras je bilo najbolje takmičenje od kada gledam smile.gif 14 je prošlo u drugu fazu, a 11 u treću. Šteta što se nije prijavila dvostruka pobednica iz prethodnih takmičenja... baš bi činile drim tim. Prepreke su bile nešto lakše ali opet dovoljno teške smile.gif
Definitivno više volim žensko takmičenje od muškog.

Edited by ted, 28 April 2009 - 07:59 PM.

• 0

Posted Image

#26 ted

ted
  • 1,142 posts
  • 6 Reputation

Posted 28 April 2009 - 08:02 PM

Najnesrećniji završetak poslednje etape... onoj Japanki (i dalje ne mogu da im pohvatam imena unsure.gif) falilo je jedna desetinka da postane nindža ratnica... samo da je brže pomerila ruku sad.gif

Alo, prati li neko ovo još uvek? biggrin.gif cao.gif
  • 0

Posted Image

#27 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 928 Reputation

Posted 28 April 2009 - 08:10 PM

Pratim ja biggrin.gif samo nisam gledao večeras, pozvao me neki drug i pričali smo više od sat vremena rolleyes.gif tako da mi je prošla cela emisija.
  • 0

#28 st.dragan

st.dragan
  • 8,972 posts
  • 7 Reputation

Posted 28 April 2009 - 10:06 PM

Ja bio na kafi...moracu sutra da uvatim reprizu smile.gif
  • 0
Svi električni uređaji rade na sivi dim. Kada sivi dim izađe, uređaj više ne radi.

#29 Sho-ne

Sho-ne
  • Silent Water

• 801 posts
  • 11 Reputation
  • Omiljeni crtać:Le Piaf

Posted 07 May 2009 - 07:09 AM

Ovo nije loša serija, malo me podseća na Takeši zamak, koji je bio pre par godina. Za razliku od ostalih "realinh šou" emisija, ovde sigurno nema nameštaljki, ili je takmičar vešt, pa prođe dalje ili nema sreće pa se spetlja. Jedino što mi smeta je termin emitovanja, obično tada nisam u stanu, stignem negde pred kraj, a mrzi me da se cimam sa snimanjem.
  • 0
Turn your face to the sun, and the shadows fall behind you.

#30 Hmmm

Hmmm
  • The Radioactiv Boy

• 155 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:A Je To

Posted 07 May 2009 - 07:39 AM

meni je super....voleo bi da se tako nesto pijavi kao reality u srbiji..pa da se lepo prijavim smile.gif
  • 0
All Bound For Mu-Mu Land

#31 st.dragan

st.dragan
  • 8,972 posts
  • 7 Reputation

Posted 07 May 2009 - 10:05 AM

Ova nova prva faza je bas zeznuta....odlucili su da ga bas zakomplikuju, posto su dobili dvojcu novih nindzi u kratkom vremenskom periodu.
  • 0

#32 Boga

Boga
  • crtaćokolekcionarmen

• 4,707 posts
  • 1 Reputation
  • Omiljeni crtać:Duško Dugouško, ali i ostali RTB crtaći

Posted 07 May 2009 - 12:09 PM

QUOTE (Nesa @ May 7 2009, 08:09 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Ovo nije loša serija, malo me podseća na Takeši zamak, koji je bio pre par godina. Za razliku od ostalih "realinh šou" emisija, ovde sigurno nema nameštaljki, ili je takmičar vešt, pa prođe dalje ili nema sreće pa se spetlja. Jedino što mi smeta je termin emitovanja, obično tada nisam u stanu, stignem negde pred kraj, a mrzi me da se cimam sa snimanjem.

Lepo si ovo rekao. Slažem se da je emisija regularna i poštena.

Što se tiče termina, premijera je radnim danima u 20:00, ali ima i repriza, sledećeg dana u 16:30. Možda možeš da uvatiš taj termin.

TV Program

• 0

#33 ted

ted
  • 1,142 posts
  • 6 Reputation

Posted 13 May 2009 - 06:37 PM

Večerašnja borba će biti interesantna. Biće 2 superstara:

Ayako Miyake, koja je već tri puta uspela da pređe sve prepreke

i Yuko Mizuno, koja je, može se reći, jedna od najvećih tragičara, pošto joj je falila 1 desetinka da postane nindža ratnik

+ učestvovaće 4 (nepoznate) devojke koje su za mentore imale superzvezde muškog dela nindža ratnika (Katsumi Yamada, Shingo Yamamoto, Toshihiro Takeda i Makoto Nagano)...

Revidirane (otežane) su prepreke, ali je zato bio strožiji kriterijum pri izboru takmičarki.

Al sam se navuko na ovo čoveče w00t.gif
  • 0

Posted Image

#34 stoperka

stoperka
  • Cruel As Cruella

• 1,948 posts
  • 19 Reputation
  • Omiljeni crtać:Ser Zile :)

Posted 13 May 2009 - 08:41 PM

hahahahahahahah gledala sam veceras i pokidala sam se od smeha! laugh.gif

samo jedna je uspela da predje sve prepreke. a ostale BUTJ biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#35 st.dragan

st.dragan
  • 8,972 posts
  • 7 Reputation

Posted 13 May 2009 - 10:27 PM

Taj buc deo je najzanimljiviji biggrin.gif laugh.gif
Pre dva dana i muski isto tako prosli...samo dvojca su presli u drugu fazu, a oni su pali na drugoj prepreci druge faze biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif
  • 0

#36 Boga

Boga
  • crtaćokolekcionarmen

• 4,707 posts
  • 1 Reputation

Posted 13 May 2009 - 11:15 PM

Supermen. biggrin.gif

• 0

#37 Hmmm

Hmmm
  • The Radioactiv Boy

• 155 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:A Je To

Posted 14 May 2009 - 09:02 AM

pre dva dana je cini mi se bila neka budala...vreme krenulo a on poceo da skida pantalone koje su mu zapele jer je imao patike...i posto je proslo 20ak sek od pocetka on resio da skakuce sa spustenim pantalonama...nije mi jasno kako je mislio da tako predje prvu prepreku...pojedni ljudi su stvarno toliko glupi da im za to treba dati medalju...probacu da nadjem snimak toga ali ne znam sta da kucam smile.gifsmile.gifsmile.gif skakanje sa pantalonama smile.gif
  • 0
All Bound For Mu-Mu Land

#38 Boga

Boga
  • crtaćokolekcionarmen

• 4,707 posts
  • 1 Reputation

Posted 14 May 2009 - 11:58 AM

QUOTE (Hmmm @ May 14 2009, 10:02 AM) <{POST_SNAPBACK}>
pre dva dana je cini mi se bila neka budala...vreme krenulo a on poceo da skida pantalone koje su mu zapele jer je imao patike...i posto je proslo 20ak sek od pocetka on resio da skakuce sa spustenim pantalonama...nije mi jasno kako je mislio da tako predje prvu prepreku...pojedni ljudi su stvarno toliko glupi da im za to treba dati medalju...probacu da nadjem snimak toga ali ne znam sta da kucam smile.gifsmile.gifsmile.gif skakanje sa pantalonama smile.gif

Haha.

Gledao sam to. laugh.gif

Šteta što nema taj klip na YT. biggrin.gif
  • 0

#39 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 928 Reputation

Posted 14 May 2009 - 02:54 PM

Meni je od svih najjači Kuromoči laugh.gif Mali čilac, 60 godina, 30 kila, metar ipo visine, krive noge, vilica izbačena, čalma oko glave i uvek padne na početku laugh.gif
  • 0

#40 st.dragan

st.dragan
  • 8,972 posts
  • 7 Reputation

Posted 14 May 2009 - 03:01 PM

Taj cica je extra laugh.gif
  • 0

Similar Topics Collapse