Jump to content

Photo

Game of Thrones (2010-)

• Please log in to reply
184 replies to this topic

#181 Sreto

Sreto
  • 7 posts
  • 3 Reputation
  • Omiljeni crtać:One Piece, TMNT, Avatar, Bleach, Clannad, Conan, Digimoni, Yu Gi Oh, Tsubasa Chronicles and so on...

Posted 15 May 2019 - 07:11 PM

I tako, uz Jenny of Oldstones tugujemo za krajem GoT-a i malo uništene sezone... Šta očekujete od finala same serije?

• 0

tumblr_msik5yPTNq1rx61j4o1_500.gif

#182 Kvout

Kvout
  • 1 posts
  • 0 Reputation

Posted 15 May 2019 - 09:27 PM

Pozdrav, ovo je moj prvi post na forumu, nadam se da nisam prekrsio neka pravila. Citao sam knjige jos pre nego sto su ljudi kod nas znali sta je ASoIaF tako da sam trenutno veoma razocaran ovakvom sezonom u kojoj su pokvarili razvoj mnogih likova. Estetski sve lepo izgleda ali sam narativ je veoma los. Sto se sada samog kraja tice

Spoiler

Eto to su neka moja predvidjanja za narednu sezonu. Sta vi mislite?

• 0

#183 dakyorlando

dakyorlando
  • A picker, a grinner, a lover, and a sinner

• 2,226 posts
  • 407 Reputation
  • Omiljeni crtać:Drawn Together, The Loud House, Sabrina The Animated Series, Wreck-It Ralph, The Haunted World of El Superbeasto

Posted 15 May 2019 - 10:33 PM

Ništa nisi prekršio, opušteno. E sad, o samoj seriji nisam kvalifikovan da raspravljam jer je ne pratim (mada znam da svi živi pričaju o njoj i da je većinu razočarao završetak, ali opet kažem, ne znam o čemu se radi jer ne gledam), ali naći će se već neko ko prati da prokomentariše.

• 0

Coming in second wouldn’t be the worst...

as long as no one else was first.

Posted Image

#184 Headlesswarr

Headlesswarr
  • 1,869 posts
  • 507 Reputation
  • Omiljeni crtać:Scooby-Doo

Posted 16 May 2019 - 01:28 AM

Moje GoT putovanje je zavrseno u davnoj sestoj sezoni,tu sam zapeo....:D

Koliko cujem i nisam mnogo pogresio,uglavnom svi kazu da su ranije sezone bile bolje.

• 0

#185 crveni

crveni
  • 風の谷のナウシカ

• 3,278 posts
  • 60 Reputation

Posted 28 May 2019 - 09:33 PM

Ja sam ljubitelj knjiga, a nakon prvih šest epizoda od serije sam odustao. Priznajem, bitne i fanovima serije "wauuu scene" sam odgledao na YouTube-u, i priznajem nisu loše (u knjizi je sve bolje :P).

Nekako, navukao sam se na seriju u pretposlednjoj sezoni, koja mi se svidela. Sam kraj mi je OK, ali ova poslednja sezona je očaj, način kako su nas doveli do kraja, po meni je sramotan. Mada, ja možda nisam kompententan da zborim o seriji :D

Edited by crveni, 28 May 2019 - 09:34 PM.

• 0

Adaptation is the key for the survival.

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info