Jump to content


Stiao je novi trejler za "Despicable Me 3"


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Guest_Leka TS_*

Guest_Leka TS_*
  • 0 Reputation

Posted 15 March 2017 - 11:39 AM

Upoznaj Gruovog brata blizanca, Drua u novom trejleru za "Despicable Me 3"! Pogledajte šta se sve desilo sa Malcima, Gruom (Steve Carell), Lucy (Kristen Wiig), Margo (Miranda Cosgrove), Edith (Dana Gaier) i Agnes (Nev Scharrel) od kada smo ih videli poslednji put 2013.
 


despicableme.jpg

 
Prvi trejler smo videli u decembru - i to superzlikovca Balthazara Bratta kog igra Trey Parker. Balthazar je bivše dete zvezda koje je odraslo ali ostalo opsednuto likom kojeg je igrao 80ih godina. Crtani nam stiže 30. juna.
 
Prvi deo "Despicable Me" je objavljen 2010. i zaradio je preko 543 miliona dolara širom sveta! Nastavak "Despicable Me 2" je objavljen 2013. i zaradio je gotovo 971 milion širom sveta. Prequel "Minions" (Malci) je objavljen 2015. i zaradio je čak 1.159 milijardi dolara širom sveta! "Minions 2" stižu 2020. godine. 
 
Takođe, mnogo kratkih crtaća, video igrica, knjiga i tematskih parkova su dobili mali žuti Minionsi sa čudnim glasićima.
 

 
Izvor: comingsoon.net


  • 0

#2 Alek007

Alek007
  • 54 posts
  • 8 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Minions

Posted 15 March 2017 - 03:02 PM

TREJLER SRB SINHRONIZACIJA:

 

U bioskopima od 29. juna

 

Uloge: Nebojša Dugalić, Mina Lazarević, Tinja Damnjanović, Žika Milenković, Marko Marković, Dragan Vujić Vujke, Predrag Ejdus, Milica Matejić, Mina Nenadović, Vuk Bulatović, Milena Živanović


Edited by Alek007, 15 March 2017 - 03:03 PM.

  • 0





Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info