Jump to content

Photo

Reorganizacija Forum tima

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Leka Srbin

Leka Srbin
  • 584 posts
  • 32 Reputation
  • Omiljeni crtać:Malci

Posted 24 September 2018 - 01:28 PM

crtaci_org_logo_by_fikandzo-d5nevkx.png

Poštovani članovi Foruma,

U proteklih nekoliko godina je došlo do osipanja članova Foruma tima, pa smo ostali na svega dva moderatora i dva člana redakcije. Prvenstveno nam je potreban iskusan član koji je već bio mederator na nekim forumima jer je potrebno sređivanje diskusionih tema, pre svega u Šašavom svetu crtaća. Inače Forum će krajem godine (verovatno) promeniti vlasnika, pa bi trebalo novom vlasniku koliko-toliko ostaviti Forum sređen. Stupljeno je u kontakt sa više lica pa će u skorije vreme biti odlučeno ko će biti novi vlasnik. Nadamo da će Forum biti u budućnosti bolji i lepši i zanimljiviji i sa više elana da se radi na njemu.
Kompletna Download sekcija sa crtanim filmovima je sređena i ostavljena u nasleđe budućem Forum timu. Svima se srdačno zahvaljujem na učinjenom poslu, odvojenom vremenu da forum izgleda ovako lepo i naravno, lepom druženju i prijatnom ćaskanju. Ako nešto nije bilo u redu sa moje strane, ja se izvinjavam. Ja sam svoj posao završio i biću prisutan sve do predaje vlasništva nad hostingom i domenom.

Vaš Administrator Leka Srbin

• 2
:kolce: Eво ме опет... :kolce:

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info