Jump to content

Photo

|| Video Igre || - Opšta diskusija

• Please log in to reply
977 replies to this topic

#41 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 927 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindža kornjače

Posted 04 April 2009 - 09:49 PM

Ja sam se poslednjih dana vratio u godine 2003 - 2005 biggrin.gif Za mene su najjače igrice iz tog nekog perioda.

PS. Ogi napiši 5 omiljenih igara u onoj temi, tebe čekam da čujem biggrin.gif tongue.gif
  • 0

#42 ted

ted
  • 1,142 posts
  • 6 Reputation

Posted 04 April 2009 - 09:56 PM

QUOTE (Milan87 @ Apr 4 2009, 10:49 PM) <{POST_SNAPBACK}>
PS. Ogi napiši 5 omiljenih igara u onoj temi, tebe čekam da čujem biggrin.gif tongue.gif

Nisam prevideo temu, nego čekam da se vratim kući jer mi je tamo lista svih igara koje imam, pa čim se podsetim - odma pišem (ne bih da izostavim neku važnu koje se možda trenutno ne sećam wink.gif).
  • 0

Posted Image

#43 st.dragan

st.dragan
  • 8,972 posts
  • 7 Reputation

Posted 05 April 2009 - 12:50 AM

Sto se tice Syberia-e jedva cekam, a Fallout sam vec pazario smile.gif
  • 0
Svi električni uređaji rade na sivi dim. Kada sivi dim izađe, uređaj više ne radi.

#44 ted

ted
  • 1,142 posts
  • 6 Reputation

Posted 14 April 2009 - 03:18 PM

Da li je neko igrao Clive Barker's Jericho? Prethodna Barkerova igra Undying je bila fenomenalna ali vidim da ova baš i nije nešto prošla...
  • 0

Posted Image

#45 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 927 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindža kornjače

Posted 14 April 2009 - 05:27 PM

Je l' igrao neko igricu Battlestrike Shadow Of Stalingrad?

Ako jeste zanima me liči li na nešto. biggrin.gif
  • 0

#46 Sho-ne

Sho-ne
  • Silent Water

• 801 posts
  • 9 Reputation
  • Omiljeni crtać:Le Piaf

Posted 08 May 2009 - 01:42 PM

QUOTE (Necro @ Feb 3 2009, 08:25 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Izašao Burnout Paradaise The Ultimate Box za PC. Mislim da je ovaj serijal bio do sada dostupan samo vlasnicima XBOX konzola.

Mnogo zarazna igra, u početku je jako laka i bez poteškoća se napreduje. Postoje i dodatci sa motociklima, policijskim kolima i nekim naročitim automobilima. Neki ovu igru porede sa Flatout 2, ali osim osetljivosti automobila na udarce i fizike, nema baš mnogo sličnosti.

...

Trenutno sam se navukao na Space Rangers 2, kombinacija nekoliko tipova igara. Glavni deo je potezni RPG u svemiru. Slično kao u Dijablu, random atributi opreme su prava navlakuša. Potraga sa savršenim skupom opreme, nikad nema kraja.

Edited by Nesa, 08 May 2009 - 01:44 PM.

• 0
Turn your face to the sun, and the shadows fall behind you.

#47 Tigress

Tigress
  • 533 posts
  • 5 Reputation
  • Omiljeni crtać:Kung Fu Panda

Posted 10 May 2009 - 06:57 PM

Iskopah ispod kauča The Longest Journey. Mada me savremena grafika prilično razmazila, uspjela sam da se naviknem nakon nekog vremena. Pejzaži su lijepi, a bili bi još bolji da je igra malo savremenija, ipak ostah budna do 5 am. Nije loše, a ni previše teško za ljubitelje ovog žanra.
  • 0

#48 st.dragan

st.dragan
  • 8,972 posts
  • 7 Reputation

Posted 10 May 2009 - 07:50 PM

Ta igra je meni jedna od najboljih, ako ne i najbolja avantura ikada smile.gif
Prica je fantasticna, a sada tezina.....zavisi da li koristis pomocna sredstva ili ne wink.gif

Na kom winu igras? Ako je XP kako si ga naterala da radi?

• 0
Svi električni uređaji rade na sivi dim. Kada sivi dim izađe, uređaj više ne radi.

#49 Tigress

Tigress
  • 533 posts
  • 5 Reputation

Posted 12 May 2009 - 02:03 PM

Prvo sam ga instalirala na win2000, ali nije htio da radi. XP nemam, tj. imam, ali mi je brat zeznuo nekakav sistem32 prilikom instalacije, pa i tako ne može ništa da se funkcioniše, dakle igram preko win98.

A za težinu povlačim riječ. Zapela sam kod dva majstora koji popravljaju, ali kao treba da im odvratim pažnju. Kontam da nešto treba da uradim sa onim telefonima, ali ne znam šta... Sjećaš li se tog dijela, ili da tražim pomoć preko neta?

p.s. Šta da kucam (game help?), ili...?

Edited by Tigress, 12 May 2009 - 02:15 PM.

• 0

#50 st.dragan

st.dragan
  • 8,972 posts
  • 7 Reputation

Posted 12 May 2009 - 05:53 PM

Igru sam igrao ondak kada je izasla...tj. pre 8-9 godina i jedino cega se secam od tih zezalica je neka fora s nekom patkom, ali ne i majstora smile.gif
Moj savet je da probas prvo na sve moguce nacine sama, pa tek onda da trazis resenje po netu.

Inace ako trazis pomoc na netu kucas walktrought.

p.s. Igra se ne zove dzabe The LONGEST Journey smile.gif
Jedna od najduzih koje sam igrao. A i najboljih smile.gif
  • 0

#51 Tigress

Tigress
  • 533 posts
  • 5 Reputation

Posted 15 May 2009 - 12:56 PM

To sa patkom je na prvom nivou (riješila očajničkim kliktanjem po inventaru biggrin.gif), ja sam stigla do devetog... Igra je EXTRA!!!

Moj savet je da probas prvo na sve moguce nacine sama, pa tek onda da trazis resenje po netu.

Hvala, to mi je i namjera!!!
  • 0

#52 st.dragan

st.dragan
  • 8,972 posts
  • 7 Reputation

Posted 15 May 2009 - 02:25 PM

Davno sam je igrao....vise ni ne znam koliko nivoa ima, mada to kod avantura ni ne gledam smile.gif
Ja sam je zavrsio wink.gif
  • 0

#53 Brza Fotografija

Brza Fotografija
  • Ekstremno komplikovana baka

• 625 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:Mumijevi

Posted 15 May 2009 - 05:41 PM

A?! Kako ja nisam čuo za tu igru, a obožavam point-and-click avanture biggrin.gif Sa' ću da tražim!
  • 0
And on the 8th day God created rock and roll...

Apstrakcija filmskog izraza, kao jezika specifikuma, i apstrakcija umetničkog akta uopšte, de jure, predstavlja jednu vrstu sakralne ratifikacije vlastite inferiornosti i vlastitog infantizma, bez obzira o kojoj se vrsti supremacije na tom istom jeziku kao specifikumu radi, i bez obzira na kom nivou aspiracija mi o njemu govorili. No, to svakako nije tema ove naše emisije koja se zove "Izvorište"!

#54 st.dragan

st.dragan
  • 8,972 posts
  • 7 Reputation

Posted 15 May 2009 - 06:00 PM

Sram te bilo, bakice biggrin.gif
Odma' da si je nasao!
To je jedna od The Best avanura ever.
Samo trazis naziv The Longest Journey.Ta valja. Postoji nastvak koji se zove Dreamfall: The Longest Journey, ali nije ni prineti prvom delu.

Edit: typo

Edited by st.dragan, 15 May 2009 - 06:02 PM.

• 0

#55 Brza Fotografija

Brza Fotografija

• 625 posts
  • 0 Reputation

Posted 15 May 2009 - 06:03 PM

Evo stidim se biggrin.gif Ja nađoh neku od 2.43 GB; malo mi mnogo za igru iz 1999. godine, ali ako je to original a ne ta "Dreamfall" verzija, pustiću bittorrent na nju laugh.gif
  • 0

Apstrakcija filmskog izraza, kao jezika specifikuma, i apstrakcija umetničkog akta uopšte, de jure, predstavlja jednu vrstu sakralne ratifikacije vlastite inferiornosti i vlastitog infantizma, bez obzira o kojoj se vrsti supremacije na tom istom jeziku kao specifikumu radi, i bez obzira na kom nivou aspiracija mi o njemu govorili. No, to svakako nije tema ove naše emisije koja se zove "Izvorište"!

#56 walrus_fm

walrus_fm
  • Jedi Master u penziji

• 3,434 posts
  • 15 Reputation
  • Omiljeni crtać:Štrumfovi

Posted 15 May 2009 - 06:04 PM

Bas sam to hteo da pitam o kome delu se radi. Procitao sam na wikipediji da je prvi deo izasao 1999 godine pa zanima me jel radi na XP?
  • 0
Nekoć davno postojala je šumica u kojoj su u svom tajnom naselju živjela malena stvorenja, a zvali su se štrumfovi i bili su dobri. A bio je tu i Gargamel, zli čarobnjak. On je bio zao... Kako mrzim štrumfove!!! Pohvatat ću ja vas, pohvatat ću vas pa bilo mi to zadnje što ću učiniti u životu... Dakle šuma je još uvijek tamo i ako oslušnete čut će te bijesan Gargamelov glas a ako ste dobri možda načas ugledate i štrumfove.

#57 st.dragan

st.dragan
  • 8,972 posts
  • 7 Reputation

Posted 15 May 2009 - 06:07 PM

Probelem je sto ja nisam uspeo da je nateram da radi na XP-u. Kao postoji neki patch, ali ne radi sad.gif

Edit:
Inace igra je bila na 4cd-a

Edited by st.dragan, 15 May 2009 - 06:08 PM.

• 0

#58 Brza Fotografija

Brza Fotografija

• 625 posts
  • 0 Reputation

Posted 15 May 2009 - 06:08 PM

A na čemu radi? Pritom mislim na operativni sistem biggrin.gif
  • 0

#59 st.dragan

st.dragan
  • 8,972 posts
  • 7 Reputation

Posted 15 May 2009 - 06:13 PM

Na win98 sad.gif
  • 0

#60 Brza Fotografija

Brza Fotografija

• 625 posts
  • 0 Reputation

Posted 15 May 2009 - 06:18 PM

He he he, znači radiće virtual machine smile.gif Kad je Brzi dohvati, ima da proradi sve i da je Bil Gejts lično pravio! biggrin.gif
  • 0

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info