Jump to content

Photo

Stare video igre sa konzola

• Please log in to reply
501 replies to this topic

#21 Brza Fotografija

Brza Fotografija
  • Ekstremno komplikovana baka

• 625 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:Mumijevi

Posted 13 May 2009 - 12:13 PM

Ja sam nekako sve te megapopularne igre sa konzola igrao na PC-ju, tako da sam upoznat sa većinom ali ne direktno - u originalu smile.gif Jedina konzola koju sam baš imao je Game Boy, imao sam jedan kertridž sa gomilom igrica koje sam igrao do besvesti! Zamislite moju sreću kad sam našao Game Boy emulator biggrin.gif Samo npr. prošlog leta mi se dan sastojao iz dva sata rada oko diplomskog, pa tri sata igranja igrica laugh.gif
  • 0
And on the 8th day God created rock and roll...

Apstrakcija filmskog izraza, kao jezika specifikuma, i apstrakcija umetničkog akta uopšte, de jure, predstavlja jednu vrstu sakralne ratifikacije vlastite inferiornosti i vlastitog infantizma, bez obzira o kojoj se vrsti supremacije na tom istom jeziku kao specifikumu radi, i bez obzira na kom nivou aspiracija mi o njemu govorili. No, to svakako nije tema ove naše emisije koja se zove "Izvorište"!

#22 Led00

Led00
  • 1 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:Lion King

Posted 21 June 2009 - 07:53 PM

E, pa ljudi, i ja sam jako ponosan i srećan što sam bio deo generacije koja je imala veze sa Nesom! Naravno, kao i mnogi, ja sam bio zadovoljan svojim takozvanim "segama pijačarkama" kako smo ih zvali nekad. Nostalgija drma li drma, kako mene tako i starijeg brata pa smo, evocirajući uspomene došli do fantastičnih naslova kao što su kontra, ikari warriors 3 tom i džeri itd. Ali, nikako ne možemo da se setimo jedne jako fine igre koju smo dugo igrali i tu mi treba vaša pomoć.

Dakle, na našem kertridžu je pisalo da je to Street fighter, ali nije, to je bila fora. Igra izgleda ovako:
Borilačka je, podržava multiplayer. U suštini, likovi izgledaju kao neki patuljci, bio je tu jedan u crvenom kimonu sa crnim pojasom, pa neki u plavom, no nebitno. Igra se igra tako što imaš jedan nivo koji je toliko veličine koliki je ekran. Eventualno možeš malo utići u jednu od strana ali ne preterano. Kada igaš u multiju, igrate vas dvoje protiv drugo dvoje i peglate se sa njima. Znam da je u svakom nivou bilo po nešto što odvali protivnike, tipa: Na jednom zidu je struje koja im spiči pola energije, pa onda nekakva lava koja radi isto. I cilj je bio prebiti ih i preći u sledeću arenu. Sećam se i da, kada završite igru, dok idu krediti, njih dvojica trče ili čak voze motore po nekoj pustinji i tako u nedogled. Pokušaću da se setim još ali mi treba vaša pomoć! Hvala biggrin.gif
  • 0

#23 MarkoNG

MarkoNG
  • 9 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:Bleach

Posted 28 July 2009 - 12:12 AM

Igrica moje mladosti,mada imam 16,je Batle toads and Double dragon,tako valjda,ako sam pogresio u slovo ili dva,to mi je speling los,inace,jako zahtevna,a opet laka!

I ima jos jedna,sa autima,tipa ides i pucas napred,skupljas oruzija da ti budu jaca,tu sam jednom provalio neku sifru i od prvog nivoa sam igrao do neznam 5-6,i bio sam neunistiv,i imao sam solidno oruzije,ne secam se,a posto je to duga igrica,nisam je stigao zavrsiti!

Animaniacs je vrlo dobra,takodje vrlo zahtevna,nasao sam na torentu 960 i kusur komada,pa sad polako pregledavam!
  • 0

#24 goran712

goran712
  • Čarobnjak za majice :)

• 193 posts
  • 3 Reputation
  • Omiljeni crtać:Mumijevi

Posted 28 July 2009 - 12:42 AM

Ja imam u planu upload mnooogo igrica sa mnooogo starih konzola.Tu ce biti oko 56,939 igrica,sto je oko 22GB....jeste da ce mi za upload trebati godinu dana : D
  • 0

#25 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 927 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindža kornjače

Posted 28 July 2009 - 09:56 AM

QUOTE (MarkoNG @ Jul 28 2009, 01:12 AM) <{POST_SNAPBACK}>
I ima jos jedna,sa autima,tipa ides i pucas napred,skupljas oruzija da ti budu jaca,tu sam jednom provalio neku sifru i od prvog nivoa sam igrao do neznam 5-6,i bio sam neunistiv,i imao sam solidno oruzije,ne secam se,a posto je to duga igrica,nisam je stigao zavrsiti!

Street Racer?
  • 0

#26 MarkoNG

MarkoNG
  • 9 posts
  • 0 Reputation

Posted 28 July 2009 - 05:24 PM

QUOTE (Milan87 @ Jul 28 2009, 10:56 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Street Racer?

Moguce!!!

p.s.
Ali ipak nije to,ono je mnogo ubitacnije,razvijenija je igrica,imas na kraju nivoa sefa uglavnom neki veliki kamion kojji ima odlican napad,naravno uvek isti i u istom periodu, a ti si neki crveni auto,nesto slicno ferariju,okle znam,ipak je to igrica iz ko zna koje godine!

Edited by MarkoNG, 28 July 2009 - 05:44 PM.

• 0

#27 goldengaidin

goldengaidin
  • 610 posts
  • 7 Reputation

Posted 28 July 2009 - 06:02 PM

Super Mario Rules smile.gif Igram ga i danas , redovno
  • 0

#28 MarkoNG

MarkoNG
  • 9 posts
  • 0 Reputation

Posted 17 August 2009 - 08:12 AM

QUOTE (MarkoNG @ Jul 28 2009, 01:12 AM) <{POST_SNAPBACK}>

Igrica je u stil kao i KGB Hunter,sam mnogo su jaca oruzija i tezi protivnici!!!
  • 0

#29 Tixy

Tixy
  • Zabegana crvenokosa :)

• 1,043 posts
  • 2 Reputation
  • Omiljeni crtać:The Flintstones

Posted 17 August 2009 - 03:01 PM

U grupi "Sega Mega Drive" na Fejsbuku, našla sam slidže, obožavala sam da igram i "Boogerman"-a, a i Čuvenu NBA '96. sa levim košem u vazduhu laugh.gif

SEGA rules!!! cool.gif

Edited by Tixy, 17 August 2009 - 03:01 PM.

• 0

#30 ted

ted
  • 1,142 posts
  • 6 Reputation

Posted 17 August 2009 - 03:13 PM

Da da, čuveni bugerman smile.gif Treba imati bujnu maštu da bi se to napravilo biggrin.gif
  • 0

Posted Image

#31 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 927 Reputation

Posted 17 August 2009 - 03:47 PM

Ja volEm da igram NBA Live 98 na kojoj je takođe koš u vazdUhu. laugh.gif

Volem Mickey Maniu, Flintstones, Aladina, Streets of rage 2, MK 3, Top gear, Shinobi itd.
  • 0

#32 Fluffy

Fluffy
  • Kaladont Nindža

• 2,976 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:Shaun the Sheep

Posted 17 August 2009 - 04:11 PM

Aaaaaaa, Boogerman laugh.gif Mislim da ga imam na nekom disku, baš bih mogla da ga iskopam... Jednom...
  • 0

Posted Image
Choose Your Destiny... Flawless Victory!

#33 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 927 Reputation

Posted 17 August 2009 - 04:15 PM

Igrica:

Klik

Emulator:

Klik

smile.gif
  • 0

#34 MarkoNG

MarkoNG
  • 9 posts
  • 0 Reputation

Posted 18 August 2009 - 02:16 PM

jel zna neko odgovor na moje pitanje,u vezi igrice,slicna je KGB Hunter-u,ne znam kako se zove,aj please pomozite!
  • 0

#35 Necro

Necro
  • 138 posts
  • 96 Reputation

Posted 18 August 2009 - 08:02 PM

Znate li da je (pravi) nastavak Super Maria sa NES-a (kod nas poznatiji kao Terminator ili SEGA sa buvljaka biggrin.gif ) izašao samo u Japanu? Check this out:

Edited by Necro, 18 August 2009 - 08:04 PM.

• 0
Preveo: Goran Kričković
Tekst interpretirali: Ljubisa Bačić, Nada Blam, Miroslav Bijelić, Vlastimir-Đuza Stoiljković i Nikola Simić
Magnetoskop: Miroslav Nikolov
Ton majstor: Rihard Merc
Realizacija: Slavko Tatić

#36 goldengaidin

goldengaidin
  • 610 posts
  • 7 Reputation

Posted 18 August 2009 - 11:39 PM

Ovaj je lud biggrin.gif

• 0

#37 MarkoNG

MarkoNG
  • 9 posts
  • 0 Reputation

Posted 23 August 2009 - 07:43 AM

http://www.youtube.c...feature=related
100 NES igrica
ali i dalje ne mogu da nadjem moju!
  • 0

#38 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 927 Reputation

Posted 25 August 2009 - 08:42 AM

Zna li neko kako se zove igrica Atletika za Nintendo NES? Tražim je već dve godine i nikako ne mogu da je nađem. sad.gif

Igao sam dve verzije, jedna sa malo lošijom grafikom, a druga je bila fantastična, u sklopu igre su bili i skokovi u vodu, plivanje, mačevanje itd uz naravno sve atletske discipline.

Častim pivo ako mi je neko pronađe. smile.gif
  • 0

#39 Rogue Gamer

Rogue Gamer
  • 17 posts
  • 0 Reputation

Posted 03 September 2009 - 07:03 PM

Ja kuci imam original americku verziju Sege, SNES (koji ne znam da li radi) i nekoliko igrica za iste.

A naso sam torrent za jedan emulator sa 800 igrica sa Sege, pa ako neko zeli da igra segu na pc-u neka mi posalje poruku da mu dam link, emulator provereno radi bez problema.
  • 0

#40 goldengaidin

goldengaidin
  • 610 posts
  • 7 Reputation

Posted 04 September 2009 - 02:23 AM

Igao sam dve verzije, jedna sa malo lošijom grafikom, a druga je bila fantastična, u sklopu igre su bili i skokovi u vodu, plivanje, mačevanje itd uz naravno sve atletske discipline.

Igrao sam ovo, imao komsija smile.gif Mislim da je Barselona 92, jedino sto sam nasao na tu temu je

• 0

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info