Jump to content


Photo

Johnny Depp i u petim Piratima sa Kariba?


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Joda

Joda
  • The Librarian

  • 20,190 posts
  • 1,461 Reputation
  • Gender:Male

Posted 29 July 2011 - 10:12 PM




Johnny Depp je blizu dogovora sa čelnicima studija Disney o repriziranju uloge kapetana Jack Sparrow-a u petom filmu serijala "Pirati sa Kariba", iako se po izjavama koje je na ovu temu do skora davao mogao steći utisak da nije siguran da želi da snima još jedan nastavak.

Ovakav razvoj događaja ipak se ne može nazvati iznenađenjem ako se u obzir uzme činjenica da je po nekim izvorima čuveni glumac od predhodna 4 dela ove popularne franšize inkasirao oko 350 miliona dolara.

Naime, Johnny je pored honorara ugovorom obezbedio i učešće u podeli profita nakon što se isplate troškovi produkcije, pa suma od 350 miliona zelenih novčanica više i ne izgleda toliko nerealno ako znamo da je četvrti nastavak, "Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides", nedavno na bioskopskim blagajnama prešao zaradu od jedne milijarde dolara, čime je postao tek osmi film u istoriji koji je premašio taj prag, a Johnny Depp-a učinio jednim od najplaćenijih holivudskih glumaca.

Sajtovi posvećeni filmu, pozivajući se na insajderske izvore tvrde da je Terry Rossio već napisao grubu verziju scenarija za peti nastavak, i da je rad na narednoj priči o doživljajima kapetana Jack Sparrow-a u poslednje vreme intenziviran pa se glavni producent Jerry Bruckheimer sa scenaristom i izvršnim producentima sastaje 4 puta nedeljno.


Izvor: HappyNoviSad
  • 0

This song is ending. But the story never ends.


#2 TerriccotaPie

TerriccotaPie
  • Discord

  • 9,871 posts
  • 839 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Belgrejd
  • Omiljeni crtać:Digimoni, Paranoia Agent, Symbionic titan, Avatar: TLA

Posted 29 July 2011 - 10:39 PM

Hm.. Cetvrti deo pirata je definitivno bio slabiji od prva 3. Msm sve je vec vidjeno i zastarelo(ponavlja se) pa ako ce da prave peti deo, nek se potrude da opet budu originalni, kao u prva tri dela!
  • 0

#3 Skaplja

Skaplja
  • 2,910 posts
  • 241 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 30 July 2011 - 08:27 AM

Ne bih se bas slozio... Meni je cetvrti bio slabiji od prvog ali mnogo bolji od drugog a narocito treceg.
Ja se radujem nastavku, bas me interesuje sta ce dalje biti sa Barbosom i Jackom. smile.gif
  • 0
You're monster Zod! ...and I'm gonna stop you!

#4 duksim1984

duksim1984
  • 1,462 posts
  • 5 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Belgrade
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 30 July 2011 - 08:31 AM

Ja jedva ekam nastavak. Svidela su mi se sva cetiri dela.
  • 0

#5 TerriccotaPie

TerriccotaPie
  • Discord

  • 9,871 posts
  • 839 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Belgrejd
  • Omiljeni crtać:Digimoni, Paranoia Agent, Symbionic titan, Avatar: TLA

Posted 30 July 2011 - 09:54 AM

QUOTE (Skaplja @ Jul 30 2011, 09:27 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Ne bih se bas slozio... Meni je cetvrti bio slabiji od prvog ali mnogo bolji od drugog a narocito treceg.
Ja se radujem nastavku, bas me interesuje sta ce dalje biti sa Barbosom i Jackom. smile.gif

Dakle, ovo je ipak bilo previse subjektivno, meni je recimo drugi deo bio najbolji biggrin.gif
  • 0

#6 Skaplja

Skaplja
  • 2,910 posts
  • 241 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 30 July 2011 - 01:04 PM

QUOTE (TerriccotaPie @ Jul 30 2011, 10:54 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Dakle, ovo je ipak bilo previse subjektivno, meni je recimo drugi deo bio najbolji biggrin.gif

Ma naravno, sve je stvar ukusa, ali zato postoje forumi, da bi diskutovali o svemu i svacemu. ;).gif
Da, recimo da drugi ima najbolje fore i ima najvise humora. smile.gif
Treci je previse komplikovan, previse izdaja na svim stranama i malo je teze pratiti radnju. Meni su 1. i 4. jako dobro izbalansirani, ima od svega pomalo u dovoljnim kolicinama.
Ovo je malo offtopic, izvinjavam se. biggrin.gif
  • 0
You're monster Zod! ...and I'm gonna stop you!

#7 Joda

Joda
  • The Librarian

  • 20,190 posts
  • 1,461 Reputation
  • Gender:Male

Posted 30 July 2011 - 01:10 PM

prva 3 dela kikaju es..dakle savrseni su..dovoljna doza humora/pop mitologije/akcije/satro romanse i svega ostalog...biggrin.gif cetvrti deo nisam jos skupio hrabrost da odgledam..
  • 0

This song is ending. But the story never ends.


#8 *zlatokosa*

*zlatokosa*
  • 470 posts
  • 0 Reputation
  • Gender:Female
  • Location:montenegro podgorica
  • Omiljeni crtać:andjela anaconda,zlatokosa,........... i jos puno njih....

Posted 30 July 2011 - 02:46 PM

svi delovi su extra,bolji film nisam gledala....nijedan deo ne razlikujem svi su super,svaki sam odgledala pa cu i 5. deo! biggrin.gif cim izadje u bioskop ja idem biggrin.gif

  • 0

#9 Digitro

Digitro
  • 2,695 posts
  • 493 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Beograd
  • Omiljeni crtać:Batman: TAS

Posted 30 July 2011 - 03:10 PM

Meni se samo prvi deo svideo. Drugi i treci su bili veoma losi. A ovaj cetvrti, tu i tamo. Ako izadje peti deo definitivno cu ga odgledati, ali ne ocekujem nista posebno.
  • 0





Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info