Jump to content

Photo

Sherlock (2010-)

• Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 Digitro

Digitro
  • 2,695 posts
  • 492 Reputation
  • Omiljeni crtać:Batman: TAS

Posted 06 January 2014 - 08:39 PM

Meh.. unapred se izvinjavam što ovako spamujem temu jer mi je ovo već triple-post. Ali ovde retko ko uopšte postuje u poslednje vreme, pa i nije big deal, nadam se.

-------

Ova treća sezona izgleda vodi celu seriju u propast. Ton koji su očarale prve dve sezone je skroz promenjen, zavrzlame i misterije više i nisu onoliko zagonetne koliko su bile u prethodnim. Komedija je nekada bila umerena, sada je preterana i oslanja se na fanfiction. Za par dana izlazi i treća epizoda iz ove sezone, i iskreno se nadam da me neće razočarati. Sve u svemu, imam utisak da su zaista popustili što se kvaliteta tiče.

• 0

#22 Guest_Hobbes_*

Guest_Hobbes_*
  • 0 Reputation

Posted 06 January 2014 - 10:00 PM

Logicno je da se ovako nesto desilo posto treba uzeti u obzir da Moffat radi i DW i da je imao 2 veoma bitne epizode tj Day of the Doctor i Time of the Doctor tako da mu je tamo malo otisla inspiracija..mada slazem se sa napisanim..ova poslednja epizoda je apsolutni fail...

• 1

#23 Digitro

Digitro
  • 2,695 posts
  • 492 Reputation
  • Omiljeni crtać:Batman: TAS

Posted 06 January 2014 - 10:29 PM

^^ Mmm.. Samo me nervira to što je ova nova sezona tek tako beznačajno proletela, pa ćemo morati da čekamo još dve godine da izađe nova. desperate1-onion-head-emoticon.gif?12928

• 0

#24 Headlesswarr

Headlesswarr
  • 1,871 posts
  • 508 Reputation
  • Omiljeni crtać:Scooby-Doo

Posted 21 January 2016 - 10:34 AM

Posle prve sezone koju sam pogledao davno,cini mi se pre oko 3 godine,jutros sam imao viska vremena pa sam pogledao celu drugu i prvu epizodu trece sezone.Pa jedino bih rekao da je serija do sada sjajna i da sam u pravo vreme nastavio sa njom posle toliko vremena jer sam procitao da ove godine izlazi i cetvrta sezona.Posle 3-4 sata koliko mi je trebalo da pogledam 2. s.,kada sam nastavio dalje mislio sam da sam prolupao od tolikog zevanja u monitor posto je 3 sezona pocela sa desavanjem u Srbiji(odnosno pricali su na srpskom jeziku),iznenadio sam se. :D

Takodje nije mi se svideo kraj druge i sam nastavak u trecoj sezoni,kako je celo desavanje bilo lazno,al' 'ajde,nije ovo GOT pa da svi ginu.  :smiley_XD:

Long Live Sherlock!

Edited by Headlesswarr, 21 January 2016 - 10:38 AM.

• 0

#25 Joda

Joda
  • The Librarian

• 20,000 posts
  • 1,370 Reputation

Posted 21 April 2019 - 09:51 PM

• 0

This song is ending. But the story never ends.

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info