Jump to content

Photo

Chuck (2007-2012)

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Joda

Joda
  • The Librarian

• 19,937 posts
  • 1,321 Reputation

Posted 25 June 2011 - 09:05 PM

2BRWFTx.jpg

Njegovo ime je Cak, i on je vladino najvece oruzije. Iako je smotan on u glavi ima Intersekt koj je ustvari kompijuter koj krije sve tajne podatke CIA-e i NSA-a. Nije ga ugradio sebi namerno. poslao mu ga je njegov bivsi prijatelj sa koledza Brajs Larkin koji ga je ukrao iste veceri kad ga je ubio agent NSA-a Dzon Kejsi. Barem je tako mislio. Sad CIA i NSA salju dvoje agenata da nadju Caka i da ga odvedu na sigurno. NSA salje vec pomenutog Kejsija a CIA prelepu Saru Voker u koju se Cak zaljubljuje do usiju, a kasnije naravno i ona u njega. Posto vlada uvidja kakav je Cak tip odnosno da je on neko ko ne bi mogao bez svoje sestre Eli i njenog verenika Devona (kog u sali naziva Kapetan Savrseni) i svog najboljeg prijatelja Morgana kao ni bez svog radnog mesta u "Kupi Vise" sama vlada odlucuje da oformi "Tim Bartovski" koji ce imati za cilj da uz pomoc Caka spasava svet. Kroz cetiri sezone i sve Cakove zgode i nezgode videcete zasto je intersekt toliko vazan i ko ga sve zeli, zasto su Caka kad je bio mali napustili otac i majka i videcete posle kako izgleda kad mu se vrate u njegov svet, sta ustvari sve intersekt moze, koliko je prijateljstvo vazno i sta je sve spreman Cak da uradi da bi sacuvao morgana kao ortaka i jos mnogo mnogo drugih stvari koje ce vam svakako0 doneti mnog mnogo zabave i uzivanja.

ovo je kraci opis serije..ne zelim da otkrivam sta se desilo u sve cetri sezone zbog onih koji nisu gledali a mozda se zainteresuju za ovo..samo cu reci da mozda ovaj moj opis gore izgleda veoma glupo ali verujte mi da serija nije uopste naivna..toliko geekovski referenci na Star Wars, Lotr, Back to the Future i mnoge druge filmove i serije, mnogo akcije i humora...svaka preporuka... :D

da li ste gledali?sta vam se svidja sta ne itd...

p.s.
inace Caka Glumi Zaharije Levi isti lik koji je Flin Rajderu pozajmljivao glas u Tangled, Saru Voker Ivon Strahovski koju mogu da znaju oni koji su igrali Mass Effect kao Mirandu Lavson, Kejsija igra Adam Boldvin, Eli Cakovu sestru Sara Lankaster koje se mozda secate po ulozi Rejcel u seriji Zvono kao spas, Kapetana Savrsenog igra Rajan Mekpaltin neki skroz nebitan lik dok Morgana igra Dzosua Gomez isto neki potpuno levi glumac

• 0

This song is ending. But the story never ends.

#2 cartoonking

cartoonking
  • 867 posts
  • 25 Reputation
  • Omiljeni crtać:naruto

Posted 25 June 2011 - 09:37 PM

Jao čuo sam za to...
  • 0
You can run, but you can not SLIDE...

#3 crveni

crveni
  • 風の谷のナウシカ

• 3,272 posts
  • 58 Reputation

Posted 27 June 2011 - 12:21 AM

Odlilčna serija. Išla je, nekad, u terminu pre Heroja; pa sam je i ja tako gledao - u kolažu biggrin.gif

Redovno sam je pratio, ali sam pre koju godinu prestao.... Možda joj se i vratim.
  • 0

Adaptation is the key for the survival.

#4 bsjeka90

bsjeka90
  • Kavabunga

• 3,651 posts
  • 11 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindza kornjace

Posted 04 July 2011 - 02:15 PM

Jel ovo bilo pre na avali?
  • 0
Posted Image

#5 Artband

Artband
  • Kakolukia

• 1,664 posts
  • 302 Reputation
  • Omiljeni crtać:Volter Dizni ih je stvorio previše

Posted 04 July 2011 - 03:36 PM

QUOTE (bsjeka90 @ Jul 4 2011, 03:15 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Jel ovo bilo pre na avali?

Da, odmah nakon promjene uredništva.
  • 0

Imamo svo vrijeme ovoga svijeta, dobri moj Iznogude...

#6 Joda

Joda
  • The Librarian

• 19,937 posts
  • 1,321 Reputation

Posted 26 September 2011 - 08:43 PM

Sneak a Peek at Season 5
  • 0

#7 Joda

Joda
  • The Librarian

• 19,937 posts
  • 1,321 Reputation

Posted 14 April 2019 - 08:25 PM

• 0

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info