Jump to content

Photo

Najslabija Karika (2004)

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 927 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindža kornjače

Posted 28 April 2009 - 08:42 PM

Sećate li se ovog kviza i legendarne voditeljke Sandre Lalatović? Prikazivao se na BK televiziji pre nego što su je ukinuli i bio mi je jedan od omiljenijih baš zbog nje. To je kviz u kome neobrazovani i nepismeni bivaju namazani i poniženi od strane voditeljke. Međutim, kviz je na neki način specifičan jer se dešava da i oni takmičari koji znaju ispadaju papci, jer se pitanja brzo čitaju, jer su opterećeni time kako će ih voditeljka namazati ako se obrukaju na nekom pitanju, jer moraju voditi računa i o tome kada će i koliko bankirati isl. Sandra Lalatović je jedna od retkih voditeljki kod nas koja je pametna, koja nema dlake na jeziku i koja govori ono što misli i verovatno je jedna od strašnijih koje vode ovaj kviz u drugim zemljama. smile.gif

y7ZUjef.jpg
  • 0

#2 Tixy

Tixy
  • Zabegana crvenokosa :)

• 1,043 posts
  • 3 Reputation
  • Omiljeni crtać:The Flintstones

Posted 28 April 2009 - 08:53 PM

Meni je hrvatska verzija mnogo bolja. Jeste da voditeljka nekad malko pretera, ali su pitanja mnogo bolja.
Voditeljka je sve vreme KAO nadrndana, ali se svi ti njeni sarkastični komentari potpuno uklapaju u priču.

Redovnije sam pratila hrvatsku verziju, nego našu.

• 0

#3 Boga

Boga
  • crtaćokolekcionarmen

• 4,707 posts
  • 1 Reputation
  • Omiljeni crtać:Duško Dugouško, ali i ostali RTB crtaći

Posted 28 April 2009 - 10:12 PM

Ova emisija u našoj zemlji ima smisla jedino ako je Sandra vodi. Ona je jedini voditelj nekog kviza koji je valjao kod nas. Kad bi morao da upoređujem na primer naše i Hrvatske voditelje kvizova, oni imaju mnogo bolje, duhovitije i zabavnije voditelje, ali potpisujem da je Sandra Lalatović bolje vodila Najslabiju kariku od sadašnje voditeljke na HRT-u, Danijele Trbović.

Jednostavno, takav je tip kviza, gde voditeljka mora biti "veštica".

Sandri je bilo dovoljno samo da pogleda takmičara i da mu u startu sruši samopouzdanje. biggrin.gif

Sećam se jednog pitanja koje je postavila, a ono ide odprilike ovako:

Koliko prstiju na rukama imaju ljudi koji rade u PTT-u Srbije 9 ili 10?...Jedan lik, sav zbunjen odgovori 9, a ona je to jedva dočekala i usledilo je dodatno pitanje - Znate li koliko ljudi koji rade u PTT-u Srbije sada gleda ovu emisiju? ohmy.gif

Da ne pričam kakve je sve dosetke imala u pauzama između krugova i u trenutcima kad je bilo glasanje ko će ispasti... biggrin.gif

Stvarno je šteta što više nema Najslabije karike kod nas, a i ako ponovo bude, bolje da je i nema, ako je Sandra ne bude vodila.

Edited by Boga, 28 April 2009 - 10:16 PM.

• 0

#4 st.dragan

st.dragan
  • 8,972 posts
  • 7 Reputation

Posted 28 April 2009 - 10:17 PM

Pa...da je bila vestica, jeste...da mi se nesto preterano svidjala, i nije. Znala je ponekad i da pretera, tako da uvredi coveka...
Bolja je od ove hrvatske, jer je imala bolje fore...Danijeline su ponekad krajnje glupe, a i ponavljaju se.

Edited by st.dragan, 28 April 2009 - 10:19 PM.

• 0
Svi električni uređaji rade na sivi dim. Kada sivi dim izađe, uređaj više ne radi.

#5 Boga

Boga
  • crtaćokolekcionarmen

• 4,707 posts
  • 1 Reputation
  • Omiljeni crtać:Duško Dugouško, ali i ostali RTB crtaći

Posted 28 April 2009 - 10:20 PM

Da, ona otrcana fraza. "Osvojili ste samo tisuću kuna, a mogli ste osvojiti čak deset tisuća kuna. Ljudi, što je s vama".

Dosadila je više s tim.
  • 0

#6 aca257

aca257
  • 144 posts
  • 18 Reputation
  • Omiljeni crtać:Jako puno ih ima...

Posted 12 April 2019 - 06:16 PM

Zanimljiv je bio kviz, pratio sam ga...

• 0

Similar Topics Collapse