Jump to content

Photo

Kanal D

• Please log in to reply
81 replies to this topic

#61 peranikic

peranikic
  • 7 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:Zmajeva kugla,Zmajeva krila,Medaboti,Shaman king,Digimoni itd

Posted 04 October 2016 - 10:21 PM

Ako imate neke crtace sa kanal d,molim vas ostavite neki link da mogu da preuzmem crtani neki poz!!!

• 0

#62 Guest_Leka TS_*

Guest_Leka TS_*
  • 0 Reputation

Posted 05 October 2016 - 06:26 AM

Ako imate neke crtace sa kanal d,molim vas ostavite neki link da mogu da preuzmem crtani neki poz!!!

Ipak ćeš morati da pregledaš riznicu crtaća ili da ti Božo91 pomogne.

• 0

#63 peranikic

peranikic
  • 7 posts
  • 0 Reputation

Posted 05 October 2016 - 12:48 PM

Hvala sto si odg! da da posalo sam poruku bozi,a reci mi gde mogu da pogledam tu riznicu? jel mislis na katalog crtaca?

• 0

#64 Guest_Leka TS_*

Guest_Leka TS_*
  • 0 Reputation

Posted 05 October 2016 - 12:52 PM

OVDE. Pa pogledaj u Retromaniji i Ostali kratkometražni i dugometražni crtaći. Trenutno je to u sređivanju pa su možda razbacani po ovim folderima.

• 0

#65 peranikic

peranikic
  • 7 posts
  • 0 Reputation

Posted 05 October 2016 - 12:54 PM

Hvala ti puno! :)

• 0

#66 Bozo91

Bozo91
  • TMNT is life <3

• 2,820 posts
  • 274 Reputation
  • Omiljeni crtać:TMNT, Digimoni + serija: Power Rangers

Posted 05 October 2016 - 05:13 PM

Potrudiću se da pošto traži uopšteno crtaće sa Kanala D da mu iskopam nešto što imam online na nalozima pa da skine

Za ono što nemam uploadovano moraćeš da se strpiš dok to ne stigne za red na kačenje :D

Ako eventualno ovde nemamo nekih crtaća procunjaću svuda gde znam da bi moglo biti da bih našao linkove :D

• 0

#67 DJM199

DJM199
  • 3XXO a.k.a 3HHO .a.k.a EHHO

• 1,099 posts
  • 269 Reputation
  • Omiljeni crtać:TMNT AoT

Posted 29 January 2017 - 10:03 AM

Tekst preuzet: KLIK

Kanal D je 100% vlasništvo Dragana Živkovića. Dragan Živković rođen je 1951. u Srbiji. Od 1973 godine živi u inostrantvu. Od 1994 godine radi u jednom uspešnom preduzeću za finansije u Beču. Posle ratnih dešavanja imao je želju da doprinese obnovi svoje domovine. Odluku da posebno deci da perspektivu doneo je kada je decembra 2001 godine u srcu Beograda, u Knez Mihajlovoj ulici, video devojčicu koja je ležala na kartonskoj kutiji, pokrivena očevim sakoom dok su roditelji prodavali čestitke. Dečji kanal „Kanal Dece“ realizovao je u februaru 2002.godine i za kratko vreme pretvorio ga u poznatu i omiljenu televiziju, koja deci nudi savremenu televiziju na maternjem jeziku.

Nisam bio siguran ali u postovima gore vidim da jeste ugasen u jesen 2013.

Nazalost mnogo emisija je otislo u zaborav.

Bas voleo da gledam:

- Hugo i Egon

- Cekajuci Bozic

- Kad porastem bicu

- Dr. Pingvinovic

• 1

Everything is funny, as long as it's happening to somebody else

#68 extremesportist

extremesportist
  • 1,331 posts
  • 333 Reputation

Posted 29 January 2017 - 10:11 AM

Nisam imao Kanal D do 2012. kada sam već izgubio želju za takvim tipom crtaća, a sledeće godine je već prestao sa radom...

Ipak, sećam se da sam, tokom raspusta provedenih kod tetke u Beogradu gledao ovaj kanal, a Medaboti i Zmajeva krila su obično bili na repertoaru. Ostalim crtaćima nisam bio preterano oduševljen, happytv iz tog perioda mi je uvek bio mnogo draži.

• 0

Posted Image

#69 DJM199

DJM199

• 1,099 posts
  • 269 Reputation

Posted 29 January 2017 - 10:20 AM

Prvih godinu dana kako sam dobio Total TV sam samo gledao Kanal D, posle je pocela Ultra pa ga je zamenila.

Happy nikada nisam voleo, gledao sam jedino ujutru pre skole Tomasa i Drugare i Opasnog Misa, a ponekad cisto iz dosade kada je na drugima bilo nesto glupo gledao sam one igrice (sa nekim Deda Mrazom i kasnije nekim lavom sto bezi iz ZOO vrta)...

• 0

#70 Teodora Sparkle

Teodora Sparkle
  • 114 posts
  • 24 Reputation
  • Omiljeni crtać:Svi kvalitetni, volim da gledam razne crtaće ^^

Posted 10 July 2017 - 06:40 PM

Obožavala sam da gledam kanal D ^^ Sve i svašta sam gledala od crtaća, emisija ne sećam se da je išlo bilo šta što mi se nije svidelo, bilo je puno lepog i edukativnog sadržaja, crtaća, igranih emisija kao i raznih muzičkih spotova... nemam ga od 2010-te čini mi se pošto imam SBB kablovsku.. ah beše to sjajan kanal, šteta što ga nema više...

• 0

#71 Bozo91

Bozo91
  • TMNT is life <3

• 2,820 posts
  • 274 Reputation

Posted 11 July 2017 - 04:06 PM

Najbolji mi je bio u doba ''eksperimentalnog programa''. Taj natpis je stajao u uglu preko puta kanal D logoa :D

Tad su davali Marijanu, Gice komandose, Zmajevu kuglu, Plavog ratnika, Digimone, Jolandu (titlovano), Fantađiru (titlovano), Teo, Pimpu, i druge ''tuđe'' crtaće koje oni nisu sinhali :D

Mislim da su Medaboti jedni od njihovih prvih sinhronizacija. Najpoznatiji i najbolji su mi crtaći koreanskog porekla, anime, sa robotima, dečački crtaći

Tu bi spadala Zmajeva krila, Hamos zelena kočija, Restol, a od drugih Legenda o zmaju, Zavera rozvel - vanzemaljci mitovi i legende, itd :D

Nisu mi se dopale njihove resinhronizacije Starle, Nebeskih surfera (jahača), jer oba crtaća imaju već svoje (meni bolje) Prizor sinhronizacije.

Takođe, dobri su i španski crtaći firme D'ocon poput Voćkica, Čupka, Pajkana iz Pajkangrada...

Voćkice imaju i sa RTS sinhro, al tu su mi obe sinhronizacije dobre :D

Pamtim Silvana, Maks i Moli, Leona - lavlje srce, Ajang, Papirus, Nanuk, Mali Amadeus, Kumba, ... puno ih je :D

Sinhronizacije su im uvek bile na jeftinom nivou, nula od glume, nula glasovne mogućnosti, kvalitet istih, Loudworks i Happy su dominirali, al opet kakve god su bile, imale su neku ''čar'' za gledanjem :D

Sami crtaći koje su davali su veoma slabo poznati guglu (hahaha), kao što su originalne godine, nazivi, lista epizoda, mogućnost pronaći DVDrip za njim....

Sama televizija je uvek davala crtaće starijeg doba, a slika je nekako bila usijana kao da je prebacivana sa kvalitetnih kaseta :D

Žao mi je što više ne postoje, jer kad bolje pogledamo uvek su mi (i uvek će) biti recimo draži od Pinkids-a!

• 1

#72 Hotdog94

Hotdog94
  • ...Od sada i sa mirisom lavande...

• 719 posts
  • 111 Reputation
  • Omiljeni crtać:Cartoon Network, anime, kratke forme, i trista cuda

Posted 02 May 2019 - 01:27 PM

Čeprkah nedavno po sajtu Regulatornog tela za medije, i naiđoh na ovo...

Untitled-1.jpg

Koliko vidim, dozvolu imaju, ali se ne zna još početak emitovanja. Mada, kolika im je vajda od "vraćanja" pored Vavoom-a, Nickelodeon-a, Minimax-a, Dečija TV, ili kojih još već stanica, konkurencija im je poprilična.

• 0
"You know, I'm sick of following my dreams, man. I'm just going to ask where they're going and hook up with 'em later."

- Mitch Hedberg, a comedian (Mitch All Together)

#73 DJM199

DJM199

• 1,099 posts
  • 269 Reputation

Posted 02 May 2019 - 08:19 PM

^pre nekoliko dana je jedan clan takodje pisao o ovome ali se tada desio neki problem sa bazom podataka pa je post obrisan

Dosta puta ulazim na sajt da proverim ima li kakvih novosti o povratku televizije i znam da sam negde sredinom decembra usao na sajt i da je bio klasican logo, sredinom januara sam ponovo usao na sajt i video da je sada ispod logoa dodat i naziv "Decija TV", takodje mi se cini da su i neke slicice promenjene. Pisao sam im na razne adrese koje su navedene kao kontakt ali nigde nisam dobio odgovor

Na ovom sajtu postoje dva ugovora za Kanal D, na jednom je stari logo a na drugom ovaj sa dodatnim natpisom. Prvom je ugovor trajao, cini mi se, od 2002 do 2012 a ovom novom je navedeno iznad

• 0

#74 Hotdog94

Hotdog94

• 719 posts
  • 111 Reputation

Posted 02 May 2019 - 09:05 PM

Neke adrese su garant bajate, dok im je jedan sajt neaktivan još uvek. Čak sam naleteo na neku Fejsbuk grupu za Kanal D, gde su neki zvali ove telefone, ali se niko ne javlja, tako da pitaj boga kada će kanal biti aktivan.

• 0
"You know, I'm sick of following my dreams, man. I'm just going to ask where they're going and hook up with 'em later."

#75 Bozo91

Bozo91
  • TMNT is life <3

• 2,820 posts
  • 274 Reputation

Posted 19 May 2019 - 06:57 PM

Neko mi reće da se ponovo pokreću od septembra...

• 0

#76 Leka 4ever

Leka 4ever
  • 4,030 posts
  • 150 Reputation
  • Omiljeni crtać:Malci

Posted 28 May 2019 - 08:42 PM

Na jedvite jade sam našao Hamos Zelenu kočiju u originalu. Ko želi neka pogleda OVDE
  • 0
:kolce: Eво ме опет... :kolce:

#77 CheezyRabbit

CheezyRabbit
  • SharkyBalkan

• 253 posts
  • 27 Reputation
  • Omiljeni crtać:Samurai Champloo, Avatar, Xiaolin Chronicles

Posted 03 June 2019 - 04:15 PM

Nisam siguran da li je fejk ili ne (čini mi se da jeste), ali pogledajte:

• 1

#78 Hotdog94

Hotdog94

• 719 posts
  • 111 Reputation

Posted 06 June 2019 - 12:47 AM

Dozvola je koliko vidim obnovljena, e sad, tvplanetavesti je na drugom forumu gde sam član skupljao vesti iz teme, tako da što se tiče dozvole, sajt REM je potvrdio da je dozvola data, sad kad će početi ne znam.

• 1

#79 Dann170

Dann170
  • 6 posts
  • 0 Reputation

Posted 11 June 2019 - 06:40 PM

Počinje u septembru. Evo ta će se zasigurno emitovati:

- YU-GI-OH!
- LOLIROCK
- POTOMCI
- YU-GI-OH! 5D'S
- SIRENE
- DIGIMONI
- ZMAJEVA KUGLA Z
- SONIK IKS
- MONSUNO
- BEN TEN
- DANCE DELIGHT
- UZDIZANJE NINDŽA KORNJAČA
- TANGLED
- SABRININE TAJNE TINEJDŽ VETICE

Edit:
I mislim da počinje nova sezona Tajni Agent Izzy

Edited by Dann170, 11 June 2019 - 06:47 PM.

• 0

#80 CheezyRabbit

CheezyRabbit
  • SharkyBalkan

• 253 posts
  • 27 Reputation
  • Omiljeni crtać:Samurai Champloo, Avatar, Xiaolin Chronicles

Posted 13 June 2019 - 04:36 PM

Ne mogu da zamislim Kanal D sa novijim crtaćima, to je moj glavni problem :D

Takođe, 5ds sigurno neće biti, zastareo je naslov.

• 0

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info