Jump to content

Photo

Novi dečiji kablovski TV kanal

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Dann170

Dann170
  • 11 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:obožavam apsolutno svaki "crtani" sem Teletabisa

Posted 02 June 2019 - 07:37 PM

Ovako. U planu je novi dečiji TV kanal. U glavnom kanal bi trebao biti rađen po istom konceptu kao TV Ultra. Pokuao sam da stupim u kontakt sa bivim direktorom i sa osnivačem Luxora i Loudworksa (Ratomir Kutleić) i nikako nismo mogli da se nađemo da popričamo oko toga pa sam odlučio da dođem ovde. Kanal bi emitovao omiljene crtaće sa stare Ultre i nekoliko novijih, da osvežimo program. Mislim da mi je oko 50.000 dovoljno. Ako Kanal D stigne pre nego to usavrim projekat onda verovatno odustajem. Ako znate neto o licencama i ako želite da mi date neki predlog piśite dole! Hvala!

Edited by Dann170, 06 July 2019 - 09:42 PM.

• 0

#2 CheezyRabbit

CheezyRabbit
  • SharkyBalkan

• 261 posts
  • 29 Reputation
  • Omiljeni crtać:Samurai Champloo, Avatar, Xiaolin Chronicles

Posted 03 June 2019 - 04:23 PM

Po tekstu vidim da je tvoja ideja, a jedino mogu da ti kažem da nije moguća, pa čak ni zamisliva, dopusti da ti objasnim neke stvari.

Kao prvo, licence od Ultre sigurno ne bi dobio, kao ni potpisani ugovor nekog studija da ti radi sinhronizacije. Pa čak iako pokušaš da titluješ, mogu odmah da ti kažem da nije lako, jedva sam titlovao onih 13 epizoda 3. sezone Wakfu-a, a plus licence za animee su ekstra skupe, kao verovatno i za ove Boomerang-ove i Cartoon Network-ove crtaće. Ako pokušaš da mazneš titlove od Anime Srbije/Overdose-a/BG Anime-a, verovatno bi ti tražili da ih otkupiš za emitovanje na televiziji, 'em mogu biti pogrešni, 'em mogu biti skupi. 

Za Kanal D sam čuo priče da će se vratiti, ali mislim da su nažalost sve prazne.

Preporučio bih ti, da proguglaš malo, nije sve jednostavno kao što misliš, da je tako, svi bi imali svoje kanale.

• 0

#3 Hotdog94

Hotdog94
  • ...Od sada i sa mirisom lavande...

• 719 posts
  • 111 Reputation
  • Omiljeni crtać:Cartoon Network, anime, kratke forme, i trista cuda

Posted 09 June 2019 - 01:47 PM

Da ne govorimo o silnim dadžbinama koje čuče iza pokretanja jednog TV ili radijskog kanala...

• 0
"You know, I'm sick of following my dreams, man. I'm just going to ask where they're going and hook up with 'em later."

- Mitch Hedberg, a comedian (Mitch All Together)

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info