Jump to content

Photo

Veliki Brat (2006)

• Please log in to reply
58 replies to this topic

#41 ted

ted
  • 1,142 posts
  • 6 Reputation

Posted 05 February 2010 - 01:50 AM

Vip VB 2010? rolleyes.gif

btw. VB se preselio na Pink u narednih 5 godina (3 regularna i 3 vip)... konačno na televiziji koja mu najviše pristaje.
  • 0

Posted Image

#42 Joda

Joda
  • The Librarian

• 20,000 posts
  • 1,370 Reputation

Posted 05 February 2010 - 06:45 AM

rekao sam svoje misljenje..a mislim da ima mnogo onih koji ce se sloziti...
  • 0

This song is ending. But the story never ends.

#43 ted

ted
  • 1,142 posts
  • 6 Reputation

Posted 05 February 2010 - 08:04 PM

Zar na ovom forumu nema nikog ko nema život?
Bedak... dry.gif ;).gif
  • 0

Posted Image

#44 Sajovac^

Sajovac^
  • MicroIce!

• 1,664 posts
  • 3 Reputation
  • Omiljeni crtać:Galaktički fudbal...

Posted 14 March 2011 - 01:33 PM

QUOTE (Milan87 @ Mar 9 2009, 11:23 PM) <{POST_SNAPBACK}>

Oficijelni sajt

Je li gledao neko večeras ulazak u kuću? laugh.gif Ala su im gosti...nemam komentar laugh.gif

Ma to treba ukinuti,kao i sve rijalitije...Totalni kretenizam!Koga sve oni ubacuju u te rijalitije,strašno!
  • 0

#45 TerriccotaPie

TerriccotaPie
  • Discord

• 9,869 posts
  • 838 Reputation
  • Omiljeni crtać:Digimoni, Paranoia Agent, Symbionic titan, Avatar: TLA

Posted 14 March 2011 - 01:45 PM

Boki 13 FTW!
  • 0

Posted Image

#46 synhro

synhro
  • 8,866 posts
  • 1,252 Reputation
  • Omiljeni crtać:Mawaru Penguindrum

Posted 14 March 2011 - 02:52 PM

Nisam gledao niti jedan od tih tzv., rijaliti programa, a ni ne nameravam da počnem.
  • 0

#47 Jabucanka

Jabucanka
  • 2,754 posts
  • 2 Reputation
  • Omiljeni crtać:Strumpfovi

Posted 14 March 2011 - 03:48 PM

Da me neko ne shvati pogresno....ali ja se pitam,zasto se hrvatski VB prikazuje kod nas?
  • 0

Duško Trifunović:Greh
Grešio sam mnogo,a sad mi je žao...Što nisam još više i što nisam luđe ...Јer samo će gresi,kada budem pao biti moje delo,a sve drugo tuđe...

#48 Artband

Artband
  • Kakolukia

• 1,665 posts
  • 305 Reputation
  • Omiljeni crtać:Volter Dizni ih je stvorio previše

Posted 14 March 2011 - 11:32 PM

Gotovo sam batalio gledanje televizije, jer je naučno-dokumentarni-obrazovni program, gotovo iščezao. Jedino što me interesuje su umjtenička djela (filmovi (jedva 2 kvalitetna sedmično), i muzika (mojih žanrova gotovo da nema).

Toliko o kvalitetu našim televizijskih kanala, a o ovome u naslovu nema potrebe da pišem išta, jer je moj stav očigledan(ružičasta je odavno izbrisana sa
mog menija).
  • 0

Imamo svo vrijeme ovoga svijeta, dobri moj Iznogude...

#49 CaJIn

CaJIn
  • Sono Na no Chikara

• 6,030 posts
  • 228 Reputation
  • Omiljeni crtać:Avatar: The Last Airbender

Posted 08 April 2013 - 12:19 PM

Lepo je covek objasnio...

• 0

Zetsubou wo shirou. Kore wa Uchiha Madara. Kami no chikara ga!

tumblr_mqxekwSaZG1r60ay5o1_500.gif

#50 ~Mellody~

~Mellody~
  • 456 posts
  • 2 Reputation

Posted 08 April 2013 - 03:38 PM

U totalu!!!
  • 0

#51 Joda

Joda
  • The Librarian

• 20,000 posts
  • 1,370 Reputation

Posted 08 April 2013 - 04:38 PM

Nije da zelim da ispadnem hejter niti je ovo tema za to ali da li nam je zaista poterban jedan Sergej Trifunovic i da li je potrebno da Istok Pavlovic napise lazan naslov za vesti da bi mi procitali da se ovako nesto desava. prica o maloj Tijani kao i o mnogim drugima ne samo deci vec i mladima, gimnazijalcima/studentima a i odraslima kruze sto po novinama sto po internetu ali ne dobijaju paznju iz prostog razloga sto nas je u 90% slucajeva sve bas briga. Te su mi se stoga zgadili svi oni koji su najednom postali veliki dobrotvori i humanisti i koji eto po ceo dan raspredaju samo o maloj Tijani ko baba o ustipcima. Pa ako si zaista toliki dobrotvor nemoj da okreces glavu od sirotinje na ulici, nemoj da izbegavas komsinicu koja nosi torbu sa pijace, nemoj u autobusu da gledas kroz prozor kad udje neko stariji. Pokazi se i tada na delu.
Jel bio potreban zaista ovoliki podstrek da se pokrene cela Srbija i region? Jel ne mozemo sami da uvidimo da se te stvari zaista desavaju? Jel toliko tesko da se usteka jedna pljedza i vops (dodje mu oko 500 dinara) i da se uplati za nekoga (sad ne govorim samo o Tijani nego uopsteno)? I ono na kraju sto me najvise izludjuje jel treba sada svi da nosimo te uplatnice ko ordenje i da budemo ponosni na sebe sto smo uplatili? Naravno da ne. To je nesto sto bi trebalo da bude normalno sto kod nas na zalost nije.
I ovo sto se desilo za Tijanu ma koliko lep gest bio je nista drugo nego obicno Srpsko pomodarstvo u stilu "vid' on to radi pa moram i ja" i veoma je zalosno sto ce stati kod Tijane (sad samo preko fb-a mogu da vam izlistam jos najmanje 5 slucajeva koji na taj nacin traze pomoc) posto cisto sumnjam da ce neko opet da iskoci na TV-u u nekoj ovako bezumnoj emisiji (mada bi mogo neko da dodje i u neki politicki tok-sou u neki kviz u dnevnik ma bilo gde) i da uradi ovako nesto. Toliko od mene.

Pomoc da i uvek - Pomodarstvo ne i nikad.
  • 0

#52 TerriccotaPie

TerriccotaPie
  • Discord

• 9,869 posts
  • 838 Reputation
  • Omiljeni crtać:Digimoni, Paranoia Agent, Symbionic titan, Avatar: TLA

Posted 08 April 2013 - 05:08 PM

Generalno se slazem s tobom jodo, ali ne vidim nikakav downfall sto je on tako skrenuo paznju ljudima, i sto se sada svuda prica o maloj Tijani.
Mozda narod jeste licemeran i povodljiv, ali tako je svuda u svetu, takvi su ljudi. Eto, mozda neki sto ne ustaje starijem u basu i ne daje pare sirotinji, ipak vidi kroz ove poruke i zaista doprinese da se ta operacija izvrsi... Ako razumes sta hocu da kazem...

Edited by TerriccotaPie, 08 April 2013 - 05:08 PM.

• 0

Posted Image

#53 Joda

Joda
  • The Librarian

• 20,000 posts
  • 1,370 Reputation

Posted 08 April 2013 - 05:37 PM

pazi..sama ova tema oko Tijane otvara mnoga pitanja sto o samoj toj akciji sto o samom drustvu u kom zivimo tako da cu ja da stanem ovde da ne bi pisao dalje. Naravno da se slazem i ja sa tobom ali mi je opet sa druge strane veoma jadno da je neko morao da izadje na televiziju da bi se cela srbija ukljucila. Toliko od mene. Over and out.
  • 0

#54 synhro

synhro
  • 8,866 posts
  • 1,252 Reputation

Posted 08 April 2013 - 05:39 PM

Devojčica će dobiti srce i to je jedino bitno u svemu ovome, na ostalo zaista ne vredi potrošiti ni reč.
  • 0

#55 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 928 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindža kornjače

Posted 09 April 2013 - 09:41 AM

Malo skrecemo sa teme, ali ok. Mislim da nema nista lose u svemu ovome sto je uradio Sergej Trifunovic, jer mislim da on nije nista drasticno promenio u ovom slucaju zato sto je prica o Tijani aktuelna vec neko vreme u svim medijima i mrezama. Medjutim, ono sto je meni jako zasmetalo i sto mi se zgadilo u ovom kratkom "nastupu" na tv-u je recenica: "Dokazite da ste veci Srbi od Hrvata", sto bi znacilo nesto kao "ej ajde da pokazemo da smo bolji od njih". To mi lici kao na neko takmicenje a ne na dobru volju da se pomogne maloj Tijani. Dakle, narod bi, po ovome sto je receno, vise trebao da vodi racuna o tome da ne ispadnemo gori od Hrvata nego da ova devojcica prezivi i vrati se normalnom zivotu. To je sramotno!
  • 0

#56 synhro

synhro
  • 8,866 posts
  • 1,252 Reputation

Posted 09 April 2013 - 09:55 AM

Nije to sigurno pomenuo u tom kontekstu, buraz. Samo je želeo da u istoj rečenici ismeje kvazi-patriote i da prvi put iskoristi taj primitivni revanšizam sa našim komšijama za neki smislen cilj.

Ono, bazična psihologija.
  • 0

#57 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 928 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindža kornjače

Posted 09 April 2013 - 12:55 PM

Kapiram ja to, ali mislim da je ovo potpuno pogresna prilika da se tako nesto kaze. Ovde se radi o devojcici kojoj zivot visi o koncu i logicno bi bilo da se ljudi bave njom. Postoji mnogo nacina da se "prozovu" svi oni koji sebe smatraju nekim dobrotvorima a ne cine bukvalno nista, ovo nije nacin.
  • 0

#58 Joda

Joda
  • The Librarian

• 20,000 posts
  • 1,370 Reputation

Posted 09 April 2013 - 01:26 PM

E ali da li znas koliko njih se popalilo bas zbot toga "mi smo veci srbi od hrvata"? Dakle koliko njih je samo zbog toga pocelo da se busa u prsa i da prica da su bas oni dali kintu..kao sto kaze sub mogao je na mali milion drugih nacina da pozove celu Srbiju u ovu akciju..
  • 0

#59 synhro

synhro
  • 8,866 posts
  • 1,252 Reputation

Posted 09 April 2013 - 02:01 PM

U pravu ste potpuno, ni na trenutak nisam tvrdio da je taj način ispravan ili dobar..samo sam rekao kako spada u najefektivnije moguće. Zašto je to tako je potpuno druga priča. Možemo zajedno da kukamo i plačemo, što to nije uradio na častani i viteški način i što iskrena samislost odavno nije dovoljna da pokrene većinu naše nacije.

Zašto ne udariti na savest primitivaca, kada ih već imamo za izvoz?
  • 0

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info