Jump to content

Photo

The Elder Scrolls V: Skyrim

• Please log in to reply
117 replies to this topic

#81 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 928 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindža kornjače

Posted 15 August 2012 - 08:45 PM

Jel imate vi nekih problema sa ovom igrom u smislu da ocajno radi i da zabada? Citao sam na puno mesta da ljudi imaju slicnih problema i sa mnogo jacim grafama od moje. Izgleda da je igra jako lose optimizovana, nesto slicno kao i kod Batmana AC.
  • 0

#82 synhro

synhro
  • 8,866 posts
  • 1,252 Reputation
  • Omiljeni crtać:Mawaru Penguindrum

Posted 15 August 2012 - 08:52 PM

Meni je ekstra radila..naravno sa low podešavanjima, prikladnim mojoj grafičkoj. Bagova je bilo gde-gde, ali ako misliš na kočenje, zabadanje i seckanje, zaista ništa vredno pomena.
  • 0

#83 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 928 Reputation

Posted 15 August 2012 - 08:57 PM

Ne ne, mislio sam sa max detaljima, na low nema problema. Koliko sam shvatio iz svih prica koje sam procitao igra baguje na max detaljima, jer je na neki nacin ogranicena u koriscenju performansi grafike karte, tipa koristi kao nekih 30% od ukupnih mogucnosti pa samim tim igra ne moze dobro da radi, jer joj treba vise snage. Takodje se pominje da igra ne vidi vise od dva logicka procesora, sto je zaista jako malo.

Elem, ljudi pominju sajt Skyrim Nexus na kojem se mogu naci neke stvarcice koje donekle mogu da rese ove probleme, ali i bagove u samoj igri. Jel skidao neko od vas nesto odatle? Ne bi bilo lose da mi napisete neko upustvo ili date link ka nekom patchu koji vam je resio odredjene probleme, posto me stvarno mrzi da trazim... sleep.gif Kad neka igrica ovako zeza u startu, odmah mi ubije zelju da je uopste igram.
  • 0

#84 synhro

synhro
  • 8,866 posts
  • 1,252 Reputation

Posted 15 August 2012 - 09:05 PM

Brate nemoj me razočaravaš..spusti malo settings i uživaj u genijalnoj igri. Stiže ti PM.
  • 0

#85 Skaplja

Skaplja
  • 2,906 posts
  • 234 Reputation
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 15 August 2012 - 09:07 PM

Bre ne znam... Moj komp je za danasnje standarde prosecan, igrao igricu na low i nisam imao problema. Znam da je gomila patcheva izlazila gotovo svakodnevno kada se igrica pojavila ali ja nisam ni jedan skidao...
  • 0
You're monster Zod! ...and I'm gonna stop you!

#86 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 928 Reputation

Posted 15 August 2012 - 09:10 PM

QUOTE (synhro @ Aug 15 2012, 10:05 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Brate nemoj me razočaravaš..spusti malo settings i uživaj u genijalnoj igri. Stiže ti PM.

Tesko cu se nateram. Krivo mi je sto ljude boli briga da nesto odrade kako valja, a onda ispasta sama igra i mi, igraci.

QUOTE (Skaplja @ Aug 15 2012, 10:07 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Bre ne znam... Moj komp je za danasnje standarde prosecan, igrao igricu na low i nisam imao problema. Znam da je gomila patcheva izlazila gotovo svakodnevno kada se igrica pojavila ali ja nisam ni jedan skidao...

Opet kazem, na low sve funkcionise kako treba, ali stvarno je steta ovu igricu na opaliti sa jacim detaljima, jer je graficki stvarno izuzetna.
  • 0

#87 Skaplja

Skaplja
  • 2,906 posts
  • 234 Reputation

Posted 15 August 2012 - 09:15 PM

QUOTE (Batman @ Aug 15 2012, 10:10 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Opet kazem, na low sve funkcionise kako treba, ali stvarno je steta ovu igricu na opaliti sa jacim detaljima, jer je graficki stvarno izuzetna.

Je l' si probao Alan Wake?! Ako danasnje igrice mozes da cepas na high bila bi velika steta da ne probas i ovu. I na minimum izgleda fantasticno a na max i ne mogu da zamislim. Isti slucaj i sa Skyrimom.
  • 0

#88 synhro

synhro
  • 8,866 posts
  • 1,252 Reputation

Posted 15 August 2012 - 09:20 PM

Ako zbog toga ne odigraš igricu, razočaraćeš me.

Argument ti ne stoji Milanče, jer je pravljena za neverovatno širok spektar korisnika. U igrici mogu da uživaju ljudi sa slabijim mašinama, kao i oni sa zverima, a sve to upakovano u prilično skroman prostor na disku..za koliko novih igrica možeš to reći?
  • 0

#89 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 928 Reputation

Posted 15 August 2012 - 09:23 PM

QUOTE (Skaplja @ Aug 15 2012, 10:15 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Je l' si probao Alan Wake?!

Nisam. Ja brate vrtim nekoliko igara i to je to. Trebam ja jos puuuuno da ucim sto se gejminga tice. biggrin.gif Sigurno ima dosta igara koje su fantasticne, a koje uopste ni ne znam da postoje. ;).gif Eto, recimo Batmana sam prvi put igrao, cini mi se, tek godinu i po/dve nakon sto je izasao. rolleyes.gif

QUOTE (Skaplja @ Aug 15 2012, 10:15 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ako danasnje igrice mozes da cepas na high bila bi velika steta da ne probas i ovu. I na minimum izgleda fantasticno a na max i ne mogu da zamislim. Isti slucaj i sa Skyrimom.

Pa 'bem li ga, uglavnom ono sto igram teram na max, ali opet kazem, nemam ja puno igara koje vrtim. biggrin.gif
  • 0

#90 Skaplja

Skaplja
  • 2,906 posts
  • 234 Reputation

Posted 15 August 2012 - 09:31 PM

E pa ispravi gresku i kreni sa ovom, ako volis avanture ovo ne bi smeo da propustis. A kao sto synhro rece, i nisu ti neki izgovori da propustas ovako dobre igre. Za pocetak evo poslusaj neke nase preporuke, verujem da ces vise igrica vrteti nego sto to sad radis. ;).gif
  • 0

#91 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 928 Reputation

Posted 15 August 2012 - 09:35 PM

Mozda mi je slab argument, ali me stvarno nervira kada neka igra nije odradjena kako treba. Gde god da trazim ovu igru, tu se pominju niki silni patchevi za ovo, za ono, ovaj krek, onaj krek, ovaj tool, onaj tool itd. Nadjem neku verziju i neki update i onda nadjem neku drugu koja ima 10 updateova. Niti znam sta da instaliram, niti kojim redom. To ne da me nervira, nego...
  • 0

#92 Skaplja

Skaplja
  • 2,906 posts
  • 234 Reputation

Posted 15 August 2012 - 09:43 PM

Pa ono... Open world RPG, nigde neces naci igricu ovog zanra a da nema nekih problema. Mnogo su velike, imaju mnogo questova...
  • 0

#93 synhro

synhro
  • 8,866 posts
  • 1,252 Reputation

Posted 15 August 2012 - 09:48 PM

Jednostavno, nisi svestan kolika je igrica u prostornom smislu..moralo je nešto da se podkrade, ali ništa, što bi ti pokvarilo igračko iskustvo.
Što se tiče instalacije: skineš, instaliraš, prekopiraš odgovarajuće crack/update fajlove na određeno mesto i igraš. To je to.

drool.gif

• 0

#94 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 928 Reputation

Posted 15 August 2012 - 09:56 PM

Ipak cu ja ovo da preskocim, nemam strpljenja da se bakcem sa ovim zakrpama.

Odgledacu je na YouTubeu. biggrin.gif
  • 0

#95 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 928 Reputation

Posted 18 August 2012 - 07:15 PM

Isprobah i nikako ne mogu da nateram sebe da zavolim ovu igru. Juce odigrah nekih 40-ak minuta i smorio sam se maksimalno.

Eto, bar sam je isprobao, da vas ne razocaram... tongue.gif
  • 0

#96 Captain

Captain
  • ƎⱭIƧЯƎHTO

• 2,199 posts
  • 146 Reputation
  • Omiljeni crtać:Pokémon, Dragon Ball Z, Death Note

Posted 31 August 2012 - 12:02 PM

http://www.moddb.com...playing-project

LOTR u Skyrimu ohmy.gif questovi, likovi, oruzja, citav middle earth omg
  • 0

#97 synhro

synhro
  • 8,866 posts
  • 1,252 Reputation

Posted 12 September 2012 - 12:17 PM

Jednostavno moraš da voliš Elder scrolls..skoro beskrajne mogućnosti mod-ovanja igrice. Pa čak i ovakve nebuloze:

biggrin.gif
  • 0

#98 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 928 Reputation

Posted 20 October 2012 - 06:25 PM

Tako se to radi!

• 0

#99 c1k4_ml3kc3

c1k4_ml3kc3
  • ЯдźŗēĻ

• 468 posts
  • 5 Reputation
  • Omiljeni crtać:Svi

Posted 05 November 2012 - 05:06 PM

---

Ово су неки од SC-а које сам узео и јако сам задовољан бојама у односу на промену времена и доба. Било ми је потребно око пет месеци да коначно нађем шта ми одговара и да почнем да играм. Тренутно правим модове за Dark Souls док чекам адекватну оптимизацију Skyrim модова на TESNEXUS.

ooo
ooo
ooo
ooo
ooo
ooo
ooo
ooo
ooo
ooo
ooo
ooo
ooo
ooo
ooo
ooo
ooo
ooo
ooo
ooo
ooo

Photobucket смањује резолуцију на 1024x768. Native датих слика је 1360x768.
Дате фотке су на LOW setting-u. :} уз модове за отклањање магле (која једе највише CPU-a) као и осталих, односно непотребних фактора у игри (попут DoF-a, SSAO и сл. томе).

Edited by c1k4_ml3kc3, 05 November 2012 - 05:15 PM.

• 0

Fantasy's not for the weak-minded

#100 Joda

Joda
  • The Librarian

• 20,000 posts
  • 1,370 Reputation

Posted 25 November 2012 - 09:06 PM

• 0

This song is ending. But the story never ends.

Similar Topics Collapse