Jump to content

Photo

Crtani sa leproznim ljudima zarobljenim u nekoj rupi

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Neo12

Neo12
  • 1 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:Zmajeva kugla

Posted 19 January 2019 - 03:26 AM

U glavnom dodje mi da poludim nikako ne mogu da nadjem ovo nzm ni da li je crtani film ili deo neke serije, ali sam 90% siguran da je crtani film. Crtani sam jednom gledao na VHS tadasnjioj kaseti pre 10 godina ... Jedino sto se secam je scena kako taj glavni lik prolazi preko nekih resetki a iz resetki viri ruka (resetke su u zemlji kao neki zatvor) i ta ruka ga uhvati za nogu a taj neki sto mu objanjava grad ili sta vec udari tu ruku stapom i ona se povuce zapravo su dole zarobljeni ljudi koji su prekriveni nekom supstancom crnom i grozom koliko se ja secam ili mozda i nisu nego su samo leprozni ali uglavnom jedino sto sse vidi je gomila ociju iz tih resetki i da na kraju se ispostavi da je jedan od tih prekrivenih tom materijom zapravo neka devojcica ili decak nisam siguran mslm da je devojcica, a drugi je neki klinac se budi u sobii a soba je cela poplavljena a voda je u nivou njegovog kreveta

• 0

#2 Bozo91

Bozo91
  • TMNT is life <3

• 2,812 posts
  • 270 Reputation
  • Omiljeni crtać:TMNT, Digimoni + serija: Power Rangers

Posted 31 January 2019 - 11:50 PM

Da ne misliš možda na anime ''Paprika'' ?

• 0

#3 Bozo91

Bozo91
  • TMNT is life <3

• 2,812 posts
  • 270 Reputation

Posted 24 March 2019 - 06:05 PM

https://www.imdb.com/title/tt0364084/?fbclid=IwAR3Lu1RvUWmoJ_wMmzRuO81WZJqGik0H3Lu5fqueg1wqyamWjpQQKbbTR7E

• 0

#4 Leka 4ever

Leka 4ever
  • 3,892 posts
  • 110 Reputation
  • Omiljeni crtać:Malci

Posted 25 March 2019 - 08:10 AM

Pogledaj OVDE.

• 0
:kolce: Eво ме опет... :kolce:

#5 Joda

Joda
  • The Librarian

• 19,938 posts
  • 1,321 Reputation

Posted 25 March 2019 - 10:18 AM

Ne treba covek nista da gleda. Kaze lepo da ga je gledao na VHS-u, "Ostrvo Crnog Gusara" je izaslo 2004 sto znaci da nikako nije mogao taj film da gleda na VHS-u jer je bio na DVD-u. 

• 0

This song is ending. But the story never ends.

#6 Bozo91

Bozo91
  • TMNT is life <3

• 2,812 posts
  • 270 Reputation

Posted 03 April 2019 - 09:38 AM

Netačno :D Imam Ostrvo crnog gusara i na VHS-u i na DVD-u, kasete su izlazile do 2007 :P

Recimo 2004 je izdat CGI Ekšnmen na VHS-u, druga tura Jolande i slično, 2005 treći deo Stjuarta Malog, titlovan Yu-Gi-Oh film,  a 2006 je Marsoni izdao po 2 kasete od Kengura Košarkaša i Skipijevih avantura iako su izlazili i diskovi (isti ti) i to uveliko. 2007 Millenium je izbacio 3. deo Spajdermena.

Kad sam otkupljivao kasete đuture iz jednog našeg video kluba iz okoline zapalo mi je čak 3 primerka VHS-a tog crtaća, čak imam i duplikat na DVD-u, (ćale mi uzeo, mislio da nemam) omote čuvam, posebno u fascikli jer su kasete na tavanu....  (zauzimaju mi mesto ovde) Pa da nekim slučajem se omoti ne pokvase. Evo slika...

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Edited by Bozo91, 03 April 2019 - 09:49 AM.

• 0

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info