Jump to content

Photo

Pripovedač (1988)

• Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 Boga

Boga
  • crtaćokolekcionarmen

• 4,707 posts
  • 1 Reputation
  • Omiljeni crtać:Duško Dugouško, ali i ostali RTB crtaći

Posted 23 September 2008 - 06:12 PM

77747-g.jpg

Nadam se da ova emisija spada u ovaj podforum.

Ja sam je voleo kao mali,ali sam se takodje podjednako i plasio ove emisije (serije).Ukratko,ako se ne secate,radnja svake epizode ide tako sto neki dedica sedi pored kamina udobno zavaljen u fotelji,mazi svog psa i prica strasne price.(Svaka prica je bila iz druge zemlje).

Emisija je izasla iz radionice Dzima Hensona 1988 godine.Glavnu ulogu igra Dzon Hart i njegov glas se cuje i kao glas naratora.Mislim da je bilo ukupno 9 epizoda sa njim,a kasnije je njega zamenio neki drugi glumac.

Inace kod nas je sinhronizaciju odradila ekipa televizije Novi Sad uz podrsku Mice Tatica koji je bio narator i menjao glas Dzona Harta.
  • 0

#2 drveni_advokat

drveni_advokat
  • 483 posts
  • 1 Reputation
  • Omiljeni crtać:svi diznijevi crtaći

Posted 05 October 2008 - 05:29 PM

o da, The Storyteller :)

skoro sam se podsetila ove serije, oduševljena sam zbog toga. ovih devet epizoda koje imam i koje sam gledala su snimljene po narodnim bajkama iz Rusije i Nemačke, barem tako piše u podnaslovu.

definitivno preporučujem.

nisam znala da je snimljeno još epizoda? možeš li me malo uputiti gde ih mogu pronaći? :)

pozdrav

Edited by drveni_advokat, 16 December 2008 - 09:17 PM.

• 0
www.drveniadvokat.com

#3 Boga

Boga
  • crtaćokolekcionarmen

• 4,707 posts
  • 1 Reputation

Posted 05 October 2008 - 10:38 PM

Mislim da se na netu lako moze naci Originalna verzija,ali zato nase sinhro verzije nema ni za leka.Prosto ne mogu da verujem da ovo ovde malo koga zanima,a bila je vrlo mocna emisija.Evo vam jedan link (audio zapis je u pitanju),nasa tvns sinhronizacija sa Micom Taticem koji je narator.U pitanju je epizoda sa Klin-corbom.Fali jako mali deo na pocetku,a zvuk je sasvim pristojan.

Ako bi neko bio raspolozen da ovaj audio zapis nalepi na neki pristojan DVD ili TV rip,bio bi mu vecno zahvalan,a nadam se da bi se i drugi setili ove emisije.

Hvala Brzojfotografiji na linku.

Link:

Spoiler

• 0

#4 miki81

miki81
  • 15 posts
  • 1 Reputation
  • Omiljeni crtać:Cipelici

Posted 27 October 2008 - 03:41 PM

Gde si care uspeo da nadjes ovaj audio ! 

Imam ja DVD kompletan sam narucio i stigao mi je za nepunih nedelju dana.
Nemam prevod ali je engleski lak jer su recenice radjene za decu, treba prevesti ...

Edited by drveni_advokat, 16 December 2008 - 09:17 PM.

• 0

#5 aprofun

aprofun
  • 6 posts
  • 0 Reputation

Posted 30 October 2008 - 11:10 PM

Ja sam Steva storyteler  :plez:

Nisam mogao spavati od ove serije.
  • 0

#6 Trihinela

Trihinela
  • 193 posts
  • 78 Reputation
  • Omiljeni crtać:Looney Tunes-i

Posted 30 November 2009 - 12:38 AM

Iscupao sam audio(zvucni fajl) za epizodu pripovedaca koja u originalu nosi naziv ''Fearnot'',u pitanju je srpska sinhronizacija koju je uradila ekipa televizije Novi Sad .Pa ako je neko zainteresovan da odradi lepljenje zvuka na dvd rip neka mi se javi,pa cu upload-ovati na rapidshare sinhronizaciju za pomenutu epizodu u wav formatu.
  • 0

#7 crveni

crveni
  • 風の谷のナウシカ

• 3,278 posts
  • 60 Reputation

Posted 30 November 2009 - 01:03 AM

Ja sam ovoga ne sećam, ali sam dobio odlične preporuke, te moram da odgledam!

Edited by crveni, 30 November 2009 - 01:03 AM.

• 0

Adaptation is the key for the survival.

#8 Boga

Boga
  • crtaćokolekcionarmen

• 4,707 posts
  • 1 Reputation

Posted 30 November 2009 - 11:28 AM

Iscupao sam audio(zvucni fajl) za epizodu pripovedaca koja u originalu nosi naziv ''Fearnot'',u pitanju je srpska sinhronizacija koju je uradila ekipa televizije Novi Sad .Pa ako je neko zainteresovan da odradi lepljenje zvuka na dvd rip neka mi se javi,pa cu upload-ovati na rapidshare sinhronizaciju za pomenutu epizodu u wav formatu.

Okači. smile.gif

Ja imam i epizodu Džin bez srca, sa starom TVNS sinhronizacijom, ali sa Mićom Tatićem kao naratorom. smile.gif Pripovedač bez priče je za sada jedina epizoda u DL sekciji.
  • 0

#9 Trihinela

Trihinela
  • 193 posts
  • 78 Reputation
  • Omiljeni crtać:Looney Tunes-i

Posted 30 November 2009 - 03:55 PM

Okacio sam na rapid iscupani zvucni fajl,evi linka za download...

Spoiler

• 0

#10 CaJIn

CaJIn
  • Sono Na no Chikara

• 6,030 posts
  • 228 Reputation
  • Omiljeni crtać:Avatar: The Last Airbender

Posted 05 December 2009 - 11:21 AM

Eeee ja sma ovo bas jutros gledao smile.gif

Bila je prica o Dedalu,Ikaru i Talu...nije lose,mislio sam da znam nesto o njima,ali sad znam da i nisam bas znao ;).gif
  • 0

Zetsubou wo shirou. Kore wa Uchiha Madara. Kami no chikara ga!

tumblr_mqxekwSaZG1r60ay5o1_500.gif

#11 jocacar

jocacar
  • 1 posts
  • 0 Reputation

Posted 31 October 2011 - 02:06 AM

Ima na You tube-u postavljene sve epizode sa Srpskim prevodom. Samo ukucajte u pretrazi -(pripovedac)-
  • 0

#12 cika fester

cika fester
  • 13 posts
  • 0 Reputation

Posted 11 March 2013 - 11:12 PM

jel zna neko da mi kaze kako se zvala ona emisija za decu gde je u jednoj epizodi glavni lik se nesto zavlaci u sporet veliki sporet i objasnjava deci cemu sporet sluzi i kako i zasto ne treba ubaciti upaljenu sibicu u njega a iznad njega vise kulise sunca i meseca i on je u pidzami'ako zante javi te mi
  • 0

#13 kiklop986

kiklop986
  • 8 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:Naruto

Posted 20 February 2014 - 03:05 AM

Zdravo ljudi :) hteo sam da vas pitam da li jos neko ima audio fajlove sa sinhronizacijom jer su ovi linkovi zastareli.. a ja sam greskom obrisao ove sto sam imao na kompu :( hvala puno!!!

• 0

#14 DeeJayD

DeeJayD
  • 972 posts
  • 564 Reputation

Posted 20 February 2014 - 12:53 PM

Zdravo ljudi :) hteo sam da vas pitam da li jos neko ima audio fajlove sa sinhronizacijom jer su ovi linkovi zastareli.. a ja sam greskom obrisao ove sto sam imao na kompu :( hvala puno!!!

Eh,šta brisah! :(   Teško da ćeš da nađeš, nema više ni engleske verzije na netu.

• 0

#15 dimic

dimic
  • Dimke

• 228 posts
  • 31 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindza kornjace

Posted 20 February 2014 - 01:11 PM

Ima na ovom kanalu okaceno desetak epizoda sa prevodom pa uzivaj

• 0

8TEztul.jpg

#16 kiklop986

kiklop986
  • 8 posts
  • 0 Reputation

Posted 27 February 2014 - 02:09 AM

Nije problem engleski nego mi je bila draga nasa sinhronizacija.. A nekim cudom sam to zagubio.. ali sta je tu je :) hvala puno na brzim odgovorima :D

Sve epizode na engleskom se mogu skinuti preko torrenta (nadam se da je to dozvoljeno da napisem) ali ako neko zeli mogu da ih uploudujem ma mega :)

Ako iskopam negde sinhronizaciju kacim je definitivno :D

Edited by kiklop986, 27 February 2014 - 02:24 AM.

• 0

#17 aca257

aca257
  • 146 posts
  • 21 Reputation
  • Omiljeni crtać:Jako puno ih ima...

Posted 27 February 2014 - 07:42 AM

Imam ja oko sedam epizoda koje sam ranije skinuo, dok ih youtube nije obrisao. Sinhronizovane su, a ima mozda i poneka sa prevodom. Ako si zainteresovan, javi se.

• 1

#18 Guest_Leka TS_*

Guest_Leka TS_*
  • 0 Reputation

Posted 27 February 2014 - 01:21 PM

Ja imam 9 epizoda sa srpskim titlom i trebao bi još da iskopam negde 4 epizode Greek Myths takođe sa titlom samo mi je to negde na diskovima. A sihronizovane, bojim se da nema više. U bombardovanju TVNS 1999 je stradala cela arhiva, tako da je uništeno pravo blago. Ako je neko sačuvao na svojim diskovima ili na hardu, da se nadamo nečemu. Ne znam ni gde bih to okačio jer nemamo podforum za serije koje nisu sinhronizovane, ali videćemo. Možemo ako dozvole administratori da se okači u dečje serije i emisije u Naftalinu. Čisto kao izuzetak, jer je to stvarno raritet među serijama.

• 0

#19 kiklop986

kiklop986
  • 8 posts
  • 0 Reputation

Posted 28 February 2014 - 01:45 PM

Ima ih sinhronizovane Aca Zmaj ;) upravo mi salje linkove pa cu spojiti sinhronizacuju sa dobrim snimcima pa ako ima mesta za te linkove ovde na forumu rado cu ih postaviti :D

Ovo mi je definitivno omiljeni domaci sajt :D svaka cast za sve clanove, administratore, i atmosferu ovde na forumima!!! Ovaj sajt je pravi dragulj!!!

• 0

#20 Guest_Leka TS_*

Guest_Leka TS_*
  • 0 Reputation

Posted 28 February 2014 - 02:21 PM

Odlično! Pošalji linkove ja ću da ih okačim na forumski hoster.

• 0

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info