Jump to content

Photo

Liga Šampiona

• Please log in to reply
226 replies to this topic

#1 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 927 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindža kornjače

Posted 30 September 2009 - 07:04 PM

Prosto neverovatno da nemamo temu o ligi šampiona. huh.gif Za koga navijate? biggrin2.gif
  • 0

#2 Boga

Boga
  • crtaćokolekcionarmen

• 4,707 posts
  • 1 Reputation
  • Omiljeni crtać:Duško Dugouško, ali i ostali RTB crtaći

Posted 30 September 2009 - 07:20 PM

Ja za Partizan. biggrin.gif Mi trenutno igramo u drugoj ligi Lige šampiona, ali igraćemo ponovo u eliti, kad ode deo lopovske uprave i dođu kvalitetni ljudi.

Od strendžera, već sam negde pomenuo, gotivim Milan i Arsenal.

Inače, UEFA tu zgrće enormnu lovu, iako klubovi dobijaju pristojan novac (bar oni siromašniji) za sam ulazak, i za svaki osvojeni bod, ali to nije ništa naspram onoga što zgrće UEFA i čelni ljudi Lige šampiona.....Mutna su tu posla.

Edited by Boga, 30 September 2009 - 07:21 PM.

• 0

#3 radevic

radevic
  • 50 posts
  • 7 Reputation
  • Omiljeni crtać:Duško Dugouško

Posted 30 September 2009 - 07:40 PM

Ja navijam za crvenu zvezdu. Jedva čekam dan kada će zvezda ponovo igrati u ligi šampiona. Medjutim ne verujem da će to biti uskoro .Treba
prvo da se fudbal očisti od lopova i grebatora . Prodaju igrače sa šesnaest sedamnaest godina za male pare a dovode neke totalno neproverene. Što se tiče lige šampiona ovaj sistem takmičenja odgovara samo bogatim klubovima da se još više bogate, kakva je to liga šampiona kada siguran prolaz imaju po tri četiri kluba iz španije engleske italije... a prvak srbije igra tri kola kvalifukacija.
  • 0

#4 Boga

Boga
  • crtaćokolekcionarmen

• 4,707 posts
  • 1 Reputation
  • Omiljeni crtać:Duško Dugouško, ali i ostali RTB crtaći

Posted 30 September 2009 - 07:48 PM

Sva je prilika da će najbogatiji klubovi (G14), jednog dana napraviti svoju ligu, koja bi se igrala kao i prvenstvo njihovih zemalja, dakle po ligaškom sistemu.

Sreća pa danas postoje ljudi poput Mišela Platinija, koji to donekle kontrolišu, inače bi fudbal u Evropi odavno otišao u aut, kad se samo najmoćniji pitaju.
  • 0

#5 Nelson

Nelson
  • 11 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:Galactic football

Posted 18 November 2009 - 10:33 AM

Ja volim da gledam ligu sampioina,zato sto bolje spavam.Navijam za Real Madrid.
  • 0

#6 lazo

lazo
  • 39 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:Naruto

Posted 15 December 2009 - 04:15 PM

Gledam naravno najace fudbalsko takmicenje.Navijam za barsu da osvoji Pehar i opet osvoji ligu sampiona
  • 0

#7 Guest_STEFI GROBARCINA_*

Guest_STEFI GROBARCINA_*
  • 0 Reputation

Posted 07 August 2010 - 05:55 PM

Mozemo ove godine u Ls.Uveren sam u to.
  • 0

#8 Homer

Homer
  • 1,289 posts
  • 1 Reputation
  • Omiljeni crtać:Simpsonovi,Ren i Stimpi

Posted 07 August 2010 - 06:26 PM

Procicemo.To je sigurno.
  • 0

Ko se zadnji smeje najsporije shvata

#9 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 388 Reputation
  • Omiljeni crtać:Legend of the Galactic Heroes

Posted 18 March 2011 - 11:01 PM

Parovi 1/4:

Real Madrid vs Tottenham
VS
Barcelona vs Shakhtar Donetsk

Internazionale vs Schalke
VS
Chelsea vs Man. United

Navijam za Manchester, pa verujem u njhov prolaz, dok Sahtjor uopste nije ekipa za potcenjivanje, ali Barsa sigurno prolazi, dok Totenhem moze iznenaditi Real, mada Murinjo je tu smile.gif, dok Salke moze pobediti Inter...

Edited by SerbianGod, 18 March 2011 - 11:01 PM.

• 0

#10 duksim1984

duksim1984
  • 1,462 posts
  • 5 Reputation
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 19 March 2011 - 01:46 AM

Očekivan žreb. Ko po volji Barseloni. Voleo bih da jednom osvoje titulu, a da žreb bude regularan i naravno, bez ogromne pomoći sudija (danas Arsenal, juče Čelzi, sutra?????).
  • 0

#11 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 388 Reputation

Posted 19 March 2011 - 10:48 AM

QUOTE (duksim1984 @ Mar 19 2011, 01:46 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Očekivan žreb. Ko po volji Barseloni. Voleo bih da jednom osvoje titulu, a da žreb bude regularan i naravno, bez ogromne pomoći sudija (danas Arsenal, juče Čelzi, sutra?????).

Uopste se ne slazem sa tobom, zreb je regularan i kada su sudije pomogle Barsi? Realno igraju trenutno najbolje, ono sto oni igraju je umetnost.

Edited by SerbianGod, 19 March 2011 - 10:50 AM.

• 0

#12 duksim1984

duksim1984
  • 1,462 posts
  • 5 Reputation

Posted 19 March 2011 - 11:21 AM

Kako kada su pomagali Barsi?? Pa za Čelzi nije svirano u revansu pre dve godina minimum tri čista penala. Pa finale 2006 sa Arsenalom, nepostojeći crveni Lemanu, i činjenica da je Barsa sa Ronaldinjom morala da bude prvak Evrope. I sad protiv Arsenala, prvo najsmešniji crveni karton na svetu, pa nepostojeći penal. A što se igre tiče, po meni, igraju najdosadniji fudbal na svetu, bez žara, dave loptu, pravi smarači. na njihovim utakmicama nema energije, kao roboti su, bez srca.
  • 1

#13 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 388 Reputation

Posted 19 March 2011 - 11:28 AM

Ne mogu da slozim sa tobom! Ono je bio cist crveni za Van Persija i penal je postojao, a igraju najlepse , sta da ne igraju mozda lepse Inter, Chelsea, Salke?
  • 0

#14 Tamy

Tamy
  • Tamara Marjanovic

• 87 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:Naruto, Princeze Sirene.....

Posted 19 March 2011 - 01:05 PM

Ja mislim da ce Real da osvoji.... happy.gif
  • 0
:wub:

#15 walrus_fm

walrus_fm
  • Jedi Master u penziji

• 3,434 posts
  • 15 Reputation
  • Omiljeni crtać:Štrumfovi

Posted 19 March 2011 - 02:06 PM

I ja navijam za Manchester tako da se nadam da ce proci briga.gif Stvarno nje bitno ko je s kime pao jer je ipak ovo cetvrtfinale... niko se ne moze otpisati, svako moze svakoga da pobedi. Nadao sam se da ce Man Utd pasti sa Barsom ili Realom pa da se lepo oprobaju, ovako mogu se eventualno naci u finalu jer pobednik utakmice Chelsea/Man Utd igraju sa pobednikom utakmic Inter/Shalke. Inace i ova utakmica sa Chelsea bice superatraktivna, po meni najaca utakmica cetvrtfinala zacinjena zeljom Celzija da se osveti za onaj poraz u finalu (Moskva 2008).

Sto se tice mestenja utakmica stvarno ne verujem u to. Ovaj sam zreb gledao uzivo tako da nisam video nista neregularno sem ako se ovde radi o masovnoj hipnozi pa sam video ono sto su oni zeleli ;).gif S druge strane slazem se sa duksim1984 da Barsa igra dosadan fudbal isto kao i Arsenal. Jednostavno ne volim gledati igru u kojoj ima bezbroj dodavanja pravo smaranje... mislim da su to doveli do perfekcije pa zato nekome to izgleda kao najbolji fudbal na svetu. Ali zato volim Fergusonovu filozofiju koji nije veliki takticar a zna izvuci maksimum od svojih igraca koji nisu tolike zvezde kao Barsini i Realovi igraci ali to nadopunjuju srcem, zarom i zeljom da pobede protivnika. Man Utd igra najednostavniji fudbal na svetu... za mene najbolji smile.gif
  • 0
Nekoć davno postojala je šumica u kojoj su u svom tajnom naselju živjela malena stvorenja, a zvali su se štrumfovi i bili su dobri. A bio je tu i Gargamel, zli čarobnjak. On je bio zao... Kako mrzim štrumfove!!! Pohvatat ću ja vas, pohvatat ću vas pa bilo mi to zadnje što ću učiniti u životu... Dakle šuma je još uvijek tamo i ako oslušnete čut će te bijesan Gargamelov glas a ako ste dobri možda načas ugledate i štrumfove.

#16 duksim1984

duksim1984
  • 1,462 posts
  • 5 Reputation

Posted 19 March 2011 - 09:20 PM

Ja ću navijati da u finalu igraju Totenhem i Šalke. Mislim da bi to bila fantastična i dinamična utakmica sa puno ritma, bez davljenja i taktiziranja. Oni bi igrali na gol više, sigurno. Kao finale Porto-Monako.
  • 0

#17 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 388 Reputation

Posted 02 May 2011 - 09:04 PM

QUOTE (duksim1984 @ Mar 19 2011, 10:20 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ja ću navijati da u finalu igraju Totenhem i Šalke. Mislim da bi to bila fantastična i dinamična utakmica sa puno ritma, bez davljenja i taktiziranja. Oni bi igrali na gol više, sigurno. Kao finale Porto-Monako.

Ne daj boze da bude finale kao taj mec, jer je tada bio trener Porta Murinjo sa svojom defanzivnom taktikom koju uopste ne volim, ali je covek veliki genije.

Barsa je verovatno izbacila Real uz preveliku pomoc sudija, mada nije mi ni zao, jer je Real jedan od tri tima koja najvise mrzim. Vazno je da Manchester igra kako treba i da ce bog da Vidic digne pehar. Pravi dokaz da se cene neke stvari koje nisu samo novac i tim sa legendama kao sto su Gigs, Skols i naravno Ser Alex Ferguson.

A, ono sto je Nojer branio protv Machestera je neverovatno, svaka mu cast.

Edited by SerbianGod, 02 May 2011 - 09:06 PM.

• 0

#18 duksim1984

duksim1984
  • 1,462 posts
  • 5 Reputation

Posted 03 May 2011 - 11:55 AM

U finalu će verovatno igrati Mančester-Barselona. Možda i zasluženo, jer su u ovom trenutku dva najbolja tima u Evropi. Mislim da Barselona nije imala veliku pomoć sudija u prvom polufinalnom meču, jer je Pepe išao na to da slomi nogu Alvešu. Da se ja pitam, kaznio bih Pepea sa 6 meseci zabrane igranja fudbala, dok se ne dozove pameti. Murinjo je nepravedno optužio sve i svakoga, ali ponajmanje sebe, a on je najveći krivac za poraz Reala sa svojom izizetno defanzivnom taktikom. To je prošlo prošle sezone kod Italijana, koji su navikli tako da igraju, ali ne i kod velikih klubova koji igraju za publiku i gol više (Španija, Italija, Nemačka, pa čak i Francuska liga). On bi trebao prvo sebe da preispita, pa da večeras, ako ji stvarno veliki trener, na teren pošalje taktiki 4-3-3, pa kud puklo da puklo (znam da ne moče da vodi ekipu večeras, ali može da sastavi tim). Da ne bih širio više, Murinjo je kriv za poraz svog tima. Jedina svetla tačka polufinalnih duela je golman Šalkea Manuel Nojer, koji brani i kada ekipa vodi i kada gubi. Samo da ne napravi grešku karijere i ode u Bajern.
  • 0

#19 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 388 Reputation

Posted 06 May 2011 - 10:19 PM

Kao sto se ocekivalo posle prvih utakmica finale ce biti Manchester-Barsa. Barsa jeste jaka, ako neko moze da je pobedi, onda to mogu Ser Alex, Vidic, Gigs, Runi i ostala kompanija. Tako da navijam za Manchester i nadam se da ce Vidic da podigne pehar 28-og maja.

P.S. Nekako mi se cini da ce mec odluciti dueli Vidic-Mesi i Runi-Pike ili barem bolja igra nekog od ovih igraca.

Edited by SerbianGod, 06 May 2011 - 10:26 PM.

• 0

#20 dakyorlando

dakyorlando
  • A picker, a grinner, a lover, and a sinner

• 2,212 posts
  • 399 Reputation
  • Omiljeni crtać:Drawn Together, The Loud House, Sabrina The Animated Series, Wreck-It Ralph, The Haunted World of El Superbeasto

Posted 07 May 2011 - 04:07 PM

QUOTE (SerbianGod @ May 6 2011, 11:19 PM) <{POST_SNAPBACK}>
navijam za Manchester i nadam se da ce Vidic da podigne pehar 28-og maja.

Takođe. cool.gif
  • 0

Coming in second wouldn’t be the worst...

as long as no one else was first.

Posted Image

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info