Jump to content

Photo

Barbie (1987-2012)

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 ¤~nina~¤

¤~nina~¤
  • 51 posts
  • 0 Reputation

Posted 29 November 2010 - 06:11 PM

art1.jpg

O Barbi su od 1987 do 1992 urađena 3 filma, a nakon početka novog milenijuma 22.

Pa sta mislite o Barbie crtacima i ako ste njihov fan koji vam je omiljeni.Koje ste od njih gledali , ja sam pogledala svaki sem Barbie Mariposa i omiljeni mi je Barbie i moderna bajka. ;).gif Preporucujem svakome da pogleda bar neki od njih jer je crtani zabavaN bez obzira na godine i ostalo.

Vikipedija (lista svih 25 filmova)

Edited by bsjeka90, 22 July 2013 - 01:08 PM.

• 0

#2 divokoza

divokoza
  • 2 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:pepa prase

Posted 04 January 2011 - 11:59 PM

savi barbi crtaći su fenomenalni, ne bih da odvajam ni jedan jer su extra
  • 0

#3 đurđevak

đurđevak
  • 4,024 posts
  • 9 Reputation
  • Omiljeni crtać:Shaman King,Ninža kornjače,Deathnote,Naruto

Posted 28 January 2012 - 10:16 AM

IMDb
Wikipedia

Barbie is on a shoot in Hollywood for her upcoming movie "The Princess and the Pea", when the director fires her for expressing her opinion. After Barbie sees that the director leaked her downsizing to all the gossip websites, Ken calls her on the phone and substantially dumps her. She decides to go and live at her Aunt Millicent's fashion house in Paris, France. While she is on the plane, Ken is helping Raquelle rehearse lines for her drama class. After a confrontation with Teresa and Grace,who think that he dumped Barbie for Raquelle, Ken discovers that Raquelle had recorded his voice and played it on his phone to make it seem as if he dumped Barbie. As soon as he realizes, he asks Barbie's friends where she is. They tell him that she's is in Paris, and Grace explains to him that to make her understand what happened, and make it up to her, he should perform a 'grand romantic gesture'. Ken decides to fly on a plane to Paris and surprise her. So he books a plane and prepares to fly to Paris.

Barbie Modna bajka je relativno noviji crtać od Barbi smile.gif Radnja je zanimljiva ,prepuna predivnih odevnih komada . Nisam neki ljubitelj Barbie filmova ali mogu da kažem da mi se ovaj baš baš dopao . smile.gif

Pa šta vi mislite o ovom Barbie filmu ?
  • 0

a little rebellion now and then is a good thing

#4 xXJociiXx

xXJociiXx
  • 286 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:Winx,Bakugan,Yu-Gi-OHGX,MM

Posted 28 January 2012 - 12:20 PM

Pa nisam glledao,alli ako neko postavi download llink [sa happy-a] mozda i poglledam. ;D
  • 0

#5 ShoX

ShoX
  • 688 posts
  • 3 Reputation

Posted 04 February 2012 - 02:26 PM

IMDb

Njihovi planovi za Božić su se pretvorili u neočekivanu avanturu.
Snežna oluja kvari njihove planove i devojke su se našle daleko od Njujorka i njihovog prazničnog sna. Zarobljene u malenom gradiću, sestre upoznaju nove prijatelje i stiču nova magična iskustva. Barbi i njena sestra na kraju shvataju da je suština savršenog Božić, biti u društvu ljudi koje voliš.

Video

Edited by Artband, 13 May 2012 - 09:19 PM.

• 0
YT Kanal - ShoX Upload

Ako vam je neki savet pomogao ili nešto skidate zahvalite se onome ko je to postavio klikom na

#6 ByLord

ByLord
  • 1,620 posts
  • 50 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindža kornjače i ostali Sin. crtaći iz 80/90-tih

Posted 04 February 2012 - 07:52 PM

Barbika ili Barbi je jedina lutka na svetu čiji je naziv razumljiv na svim jezicima! Obeležila je detinjstvo svake devojčice, a devojkama danas budi nostalgiju na neka bezbrižnija vremena.
Filmove u kojima je Barbika heroina, naše devojčice će moći da prate samo na Srećnoj televiziji. Jedinstvene priče prikazaće je u potpuno drugačijem svetlu. Ona je lik iz svetskih klasika, ali i mašte svake devojčice.

Oličenje ženstvenosti i ikona stila, Njeno veličanstvo Babrika, prvi put se pojavila na Sajmu igračaka 1959.godine. Gospođa koja je odgovorna za kasnije obožavanje zgodne lepotice, zove se Rut Hendler, a inspiraciju je dobila prilikom putovanja u Evropu kada je naišla na nemačku lutku Bild Lili. Nju je preradila uz pomoć stručnjaka-inženjera Džeka Rajana, lutka je ime dobila po njenoj ćerki Barbari. Pretpostavite, Ken- Barbikin momak, ime je dobio po njenom sinu. Kasnije su uključeni i rođaci Skiper, Tod i Stejsi.
Najprodavanija Barbika svih vremena imala je kosu do nožnih pristiju, a interesantno je znati da je baš svaka lutka sa veoma dugom kosom iz fabrike Mattel, bila neverovatno popularna.
Barbike se bave svim zanimanjima, ipak najlepše su one sa statusom PRINCEZE!
POSTANITE DEO ČAROLIJE!

Edited by Artband, 13 May 2012 - 09:18 PM.

• 0

Ne mogu Vam dati recept za uspeh, ali Vam mogu reći formulu za neuspeh:
NASTOJTE SVAKOME UGODITI!

Believe me I can fly!

No Girl - No love
No Love - No sex
No Sex - No children
No Children - no cost
No Cost - No problems
No Problems - Yes Happy \o/

#7 Captain

Captain
  • ƎⱭIƧЯƎHTO

• 2,173 posts
  • 124 Reputation
  • Omiljeni crtać:Pokémon, Dragon Ball Z, Death Note

Posted 04 February 2012 - 07:56 PM

Pogledao sam neke sa sestrom and I kinda like it blush.gif blush.gif
  • 0

#8 ~Mellody~

~Mellody~
  • 455 posts
  • 1 Reputation

Posted 15 April 2012 - 12:24 AM

QUOTE (divokoza @ Jan 5 2011, 12:59 AM) <{POST_SNAPBACK}>
savi barbi crtaći su fenomenalni, ne bih da odvajam ni jedan jer su extra

sve je rečeno happy.gif
  • 0

#9 Lily:)

Lily:)
  • 1 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:Ledeno doba

Posted 11 June 2013 - 07:45 PM

Odgledala sam skoro sve Barbi filmove od 2001,jedan od najomiljenijih mi je Barbi i 12 rasplesanih balerina ili princeza balerina raznih prevoda ima kao i ova prica o modi..Od prosle godine nijedan nisam pogledala koji je izasao nov..Volela bih kad bi neko okacio linkove da mogu da se skinu i ti novi..I mogu da kazem da u kuci svi gledaju Barbi pa cak i moja majka i omiljeni crtani je mojoj sestricini..Stvarno su svi prelepo uradjeni i mnogo volim da ih gledam love1.gif thumbup1.gif
  • 0

Similar Topics Collapse

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users