Jump to content

Photo

Spartacus: Gods of Arena (2011)

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 314 Reputation
  • Omiljeni crtać:Legend of the Galactic Heroes

Posted 16 January 2011 - 04:29 PM

IMDb
Wikipedia

Spartacus: Gods of the Arena is a Starz television mini-series and prequel to Spartacus: Blood and Sand, scheduled to premiere January 21, 2011.The series follows the character Gannicus (Dustin Clare), the first gladiator to become Champion of Capua. Cast members and characters being reprised from the original series include Lucy Lawless as Lucretia, John Hannah as Batiatus, Peter Mensah as Oenomaus, and Manu Bennett as Crixus. Andy Whitfield will make a brief appearance as Spartacus.
The opportunity to produce Gods of the Arena emerged when the second season of Blood and Sand was halted while Whitfield battled non-Hodgkin lymphoma. Steven S. DeKnight, the creator and executive producer of the series, expanded a single flashback episode into a six-part mini-series.

Video:

Komentar:

Zbog teske bolesti Whitfield-a tj. glumca koji glumio Spartacusa producenti nam donose ovu mini seriju od sest epizoda kao prequel tj. uvod u samu seriju Blood and Sand cija ce se druga sezona kasnije prikazati zbog vec pomenutih razloga.Od ove serije takodje mozemo ocekivati dobru pricu, odlicnu glumu i dosta seksualnosti i nasilja i naravno ocekujem od ove serije da ponovi uspeh prve sezone serije Blood and Sand, serija pocinje sa prikazivanjem 21.januara ove godine.

Vas komentar?

Edited by SerbianGod, 11 March 2011 - 02:14 PM.

• 0

#2 duksim1984

duksim1984
  • 1,456 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 16 January 2011 - 11:10 PM

Odlična serija.
  • 0

#3 Raiden

Raiden
  • Flawless Victory!

• 14,214 posts
  • 893 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindža kornjače

Posted 18 January 2011 - 10:48 AM

Gledao si je?
  • 0

#4 crveni

crveni
  • 風の谷のナウシカ

• 3,158 posts
  • 19 Reputation

Posted 18 January 2011 - 11:06 AM

Stvarno!? Kako znaš laugh.gif
  • 0

Adaptation is the key for the survival.

#5 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 314 Reputation

Posted 11 March 2011 - 01:54 PM

Pogledah seriju i fenomenalna je! Zadrzala je smek iz prve sezone, ima dosta nasilja i eksplicitnih scena mozda i vise, dosta akcije, kao i politickih akcija ili na nasem "muljanja". Trajala bas onako koliko treba da se objasne prvi bogovi arene, tako da su ovih sest epizoda bile prava mera trajanja, gluma kao i prica odlicna i izgleda da ce se prvi bog arene
Ganikus, covek koji je borbama stekao slobodu pojaviti u drugoj sezoni,
iako ga nije bilo u prvoj sezoni Spartacus-a: Blood and Sand, sto me raduje, jer mi se veoma svideo glumac kao i sam lik i sve likove iz Blood and Sand-a su lepo objasnili i bas su nas uveli u pricu kada dolazi Spartak.
Tako da od mene dobija status najbolje serije u zadnjih 10 deset godina i trenutno moja omiljena serija i malo je bolja od prve sezone, poslednja epizoda takodje je bila epska kao i poslednja epizoda prve sezone sa epskom borbom....

10.5/10

Edited by SerbianGod, 11 March 2011 - 02:14 PM.

• 0

#6 CaJIn

CaJIn
  • Sono Na no Chikara

• 5,982 posts
  • 195 Reputation
  • Omiljeni crtać:Avatar: The Last Airbender

Posted 22 October 2011 - 08:14 AM

Ja sam gledao Krv i Pesak na HB0- u, i to je stvarno najbolja serijaikad napravljena.. A za ove Bogove Arene iskreno ne znam.. :/

VELIKA steta za Whitfield- a.. sad.gif
  • 0

Zetsubou wo shirou. Kore wa Uchiha Madara. Kami no chikara ga!

ohk4xx.jpg

#7 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 314 Reputation

Posted 22 October 2011 - 11:42 AM

CaJIne, obavezno pogledaj ovu sezonu jer je bolja od prve i u njoj se pojavljuje moj omiljeni lik Ganik koji je najveci car. A, nova sezona koja ce se zvati Spartacus: Vengeance, pocinje sa prikazivanjem krajem januara 2011-e.
  • 0

#8 CaJIn

CaJIn
  • Sono Na no Chikara

• 5,982 posts
  • 195 Reputation

Posted 22 October 2011 - 11:53 AM

A cekaj, sta se desava sa Spartakom? Neko drugi ga glumi? Pogledacu obavezno.. smile.gif
  • 0

ohk4xx.jpg

#9 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 314 Reputation

Posted 22 October 2011 - 11:57 AM

Spartaka nema u sezoni Gods of Arena jer se tu radnja desava pre njegovog dolaska i vise je tu rec o Batiatusu, Crixu i tom Ganikusu tj. o celokupnom vremenu pre Spartaka. A, u ovoj sezoni Vengeance ce Spartaka glumiti Liam McIntyre.

Edited by SerbianGod, 22 October 2011 - 11:58 AM.

• 0

#10 CaJIn

CaJIn
  • Sono Na no Chikara

• 5,982 posts
  • 195 Reputation

Posted 22 October 2011 - 12:04 PM

Ako je o Kriksu, onda gledam! smile.gif
  • 0

ohk4xx.jpg

#11 c0fi

c0fi
  • 3,991 posts
  • 191 Reputation
  • Omiljeni crtać:Nindža Kornjače, DC crtaći, GTO

Posted 06 June 2012 - 02:24 PM

Tek sad videh da ima tema i za ovaj prequel smile.gif
Meni se takođe svidela serija, čini mi se da sam sve epizode ogledao. Neverovatno je kako me je Lukrecija iznervirala u ovoj seriji angry.gif. I nešto zaključio, da Batijat ne bi bio baš onoliki seljak da nije bilo Lukrecije. A, Ganikus je moćan lik i čudi me samo da me Ašur nije baš nešto nervirao u ovoj sezoni, možda malo u poslednjoj epizodi koja je epic.
  • 0
"Ms. Gordon, I uh, see you've discovered our little secret. Yes, I admit it, I am Batman."
-Alfred Pennyworth

Similar Topics Collapse

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users