Jump to content


Photo

Najava crtaća za ponedeljak 14. februar


  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1 Homer

Homer
  • 1,289 posts
  • 0 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Srbija,Beograd
  • Omiljeni crtać:Simpsonovi,Ren i Stimpi

Posted 13 February 2011 - 06:02 PM

Ultra TV


07:05 Anđelina balerina
07:50 Pepa prase
08:45 Pinki i Perki
09:40 Jugio
10:10 Totali Spajs
10:35 Sirene film
11:05 Bakugan
13:05 Lupidu
16:20 Anđela Anakonda
19:50 Anđelina balerina
20:10 Sirene film
20:55 Potraga za Deltorom
21:25 Jugio
21:50 Bakugan
22:15 Olovni balon, serija
22:45 Top gir
00:10 Ludo i brzo, serija

Happy TV


08:00 Nodi crtani serijal
08:20 Mala princeza crtani serijal
08:30 Sa Bo u avanturu crtani serijal
08:50 Megaminimals crtani serijal
09:05 Hello Kitty crtani serijal
09:15 Abu - mali dinosaurus crtani serijal
10:00 Andjelina balerina crtani serijal
10:30 Jugio crtani serijal
11:00 Bakugan crtani serijal
11:20 Hello Kitty crtani serijal
11:30 Horslend crtani serijal
12:00 Sirene crtani serijal

Boomerang


06:00 Tom & Jerry Kids
06:20 Top Cat
06:45 Pink Panther and Pals
07:10 The Scooby Doo Show
07:35 The Addams Family
08:00 Tom & Jerry
08:20 The Garfield Show
08:45 Looney Tunes
09:05 The Jetsons
09:30 King Arthur's Disasters
09:55 The Flintstones
10:20 Scooby-Doo and Scrappy-Doo
10:45 Popeye
11:10 Wacky Races
11:40 Yogi's Treasure Hunt
12:05 The Scooby Doo Show
12:30 Tom & Jerry
12:55 Looney Tunes
13:20 Duck Dodgers
13:45 Top Cat
14:10 Scooby Doo Where Are You!
14:35 Dexter's Laboratory
15:00 Johnny Bravo
15:30 The Scooby Doo Show
15:55 Tom & Jerry
16:20 Top Cat
16:45 Dastardly and Muttley
17:10 Wacky Races
17:35 The Scooby Doo Show
18:00 The Addams Family
18:25 The Garfield Show
18:50 Duck Dodgers
19:15 Pink Panther and Pals
19:40 Tom & Jerry
20:00 The Jetsons
20:25 Scooby-Doo and Scrappy-Doo
20:50 The Flintstones
21:15 Looney Tunes
21:40 Tom & Jerry Kids
22:00 The Perils of Penelope Pitstop
22:25 A Pup Named Scooby Doo
22:50 Help! It's the Hair Bear Bunch
23:15 Popeye
23:35 Tom & Jerry
00:00 Top Cat
00:25 Yogi's Treasure Hunt
00:50 Droopy Master Detective
01:15 King Arthur's Disasters
01:40 Scooby Doo Where Are You!
02:05 The Flintstones
02:35 Hong Kong Phooey
03:00 A Pup Named Scooby Doo
03:25 The Perils of Penelope Pitstop
03:50 Looney Tunes
04:15 Popeye Classics
04:45 Help! It's the Hair Bear Bunch
05:10 Scooby-Doo and Scrappy-Doo
05:35 Dastardly and Muttley
06:00 Tom & Jerry Kids

Cartoon Network


06:00 Ben 10 Washington B.C.
06:25 My Gym Partner's A Monkey Political Animals/Guano In 60 Seconds
06:50 Batman: The Brave and The Bold Bat-Mite Presents: Batman's Strangest Cases!
07:15 Skunk Fu! The Art Of Influence/The Art Of The Touch
07:45 Hero 108 Frog Castle/Cheetah Castle II
08:10 Robotboy - Elements War and Pieces
08:25 Ben 10: Alien Force Max Out
08:50 Fantastic Four: World's Greatest Heroes Doomsday Plus One
09:15 Camp Lazlo No Beads, No Business/Miss Fru Fru
09:40 Chowder Certifrycation Class/Sing Beans
10:05 CARTOON TOON TOON Magic Takes A Holiday/Take My Life, Please
10:55 My Gym Partner's A Monkey Animal Testing/Inoculation Day
11:20 Best Ed - Elements The Night Before Hoppenscotch
11:40 Eliot Kid The New Kid In School/The Bathroom Monster
12:10 Hero 108 Frog Castle/Cheetah Castle II
12:40 The Marvelous Misadventures of Flapjack Flapjack Goes to a Party/Rye Ruv Roo
13:10 Foster's Home For Imaginary Friends Foster's Goes To Europe
13:40 Bakugan: New Vestroia Unmasked
14:10 Ben 10 Divided We Stand
14:40 The Secret Saturdays Ghost in the Machine
15:10 Star Wars: The Clone Wars Holocron Heist
15:40 Chop Socky Chooks The Level That Time Forgot
16:10 Ben 10: Alien Force War of the Worlds: Pt. 1
16:40 Batman: The Brave and The Bold Bat-Mite Presents: Batman's Strangest Cases!
17:10 Robotboy - Elements Wrestling With Gus
17:30 Foster's Home For Imaginary Friends Who Let the Dogs In?
18:00 Bakugan: New Vestroia Samurai Showdown
18:30 Batman: The Brave and the Bold - Premiere The Malicious Mr. Mind!
19:00 The Marvelous Misadventures of Flapjack Bam!/Lost at Land
19:30 Hero 108 Elephant Castle II/Peacock Castle
20:00 CARTOON TOON TOON Bounty Hunters/The Zillo Beast
00:00 Robotboy Dog-ra/Stuck On You
00:25 Megas XLR Test Drive
00:50 Fantastic Four: World's Greatest Heroes Trial By Fire
01:15 Hero 108 Rabbit Castle/Elephant Castle
01:40 Best Ed Best Ediquette/Uncommon Scents
02:05 Eliot Kid Only When I Laugh/Halloween
02:35 George of the Jungle The Beetle Invasion/ Naked Ape Man
03:00 My Gym Partner's A Monkey Hyena and the Mighty, The/ Oh Henry
03:25 The Marvelous Misadventures of Flapjack Who's That Man In the Mirror?/Unhappy Endings
03:50 Foster's Home For Imaginary Friends Fools And Regulations
04:15 Chowder The Dice Cycle, The/Chain Recipe
04:40 Camp Lazlo Camp Samson/Beany Weenies
05:05 CARTOON TOON TOON Blue Lightning/My Neighbour, The Yeti/20,000 Leagues/Snowman
06:00 Ben 10 The Krakken

Kanal D


07:00 Najava programa za danas
07:01 Zabavni mozaik
07:30 Leona lavlje srce
08:00 Čupko
08:30 Zabavni mozaik
09:00 Papirus
09:30 Safari, dok. serija
10:00 Mali Amadeus
10:30 Voćkice
11:00 Legenda o zmaju
11:30 Čarli Čaplin, igrana serija
12:00 Najava programa za danas
12:01 Zabavni mozaik
12:30 Leona lavlje srce
13:00 Čupko
13:30 Zabavni mozaik
14:00 Papirus
14:30 Safari, dok. serija
15:00 Mali Amadeus
15:30 Voćkice
16:00 Legenda o zmaju
16:30 Portreti životinja, dok. serija
17:00 Najava programa za danas
17:01 Zabavni mozaik
17:30 Leona lavlje srce
18:00 Čupko
18:30 Zabavni mozaik
19:00 Papirus
19:30 Safari, dok. serija
20:00 Mali Amadeus
20:30 Voćkice
21:00 Legenda o zmaju
21:30 Portreti životinja, dok. serija
22:00 Najava programa za sutra

JimJam


06:00 Jakers! the Adventures of Piggleywinks
06:25 Baby Antonio's Circus
06:30 Baby Antonio's Circus
06:35 Benjamin's Farm
06:40 Bonny, Banana & Mo
06:45 Oswald
07:00 Fireman Sam
07:10 Gazoon
07:15 Thomas and Friends
07:20 Thomas and Friends
07:30 Benjamin's Farm
07:40 Benjamin's Farm
07:50 Ava Riko Teo
08:00 Ava Riko Teo
08:10 Igloo-Gloo
08:20 Nelly And Caesar
08:30 Barney & Friends
09:00 Rubbadubbers
09:10 Mio Mao
09:15 Dragon
09:30 Pingu
09:35 Wildlife
09:40 Bonny, Banana & Mo
09:45 Anthony Ant
10:00 See The Sea
10:02 See The Sea
10:05 The Magic Key
10:15 Toddworld
10:30 Nouky & Friends
10:35 Nouky & Friends
10:40 Kipper
10:50 Baby Antonio's Circus
10:55 Baby Antonio's Circus
11:00 Benjamin's Farm
11:05 Fireman Sam
11:15 Thomas and Friends
11:20 Thomas and Friends
11:30 Bob The Builder
11:40 Bob The Builder
11:50 Nelly And Caesar
12:00 Igloo-Gloo
12:10 The Magic Key
12:20 Ava Riko Teo
12:30 Ava Riko Teo
12:40 Gazoon
12:45 Oswald
13:00 Rubbadubbers
13:10 Mio Mao
13:15 Dragon
13:30 The Magic Key
13:40 Bonny, Banana & Mo
13:45 Anthony Ant
14:00 Barney & Friends
14:30 Nouky & Friends
14:35 Jakers! the Adventures of Piggleywinks
15:00 Nelly And Caesar
15:10 Fireman Sam
15:20 Kipper
15:30 Benjamin's Farm
15:35 The Magic Key
15:45 Dragon
16:00 Pingu
16:05 Wildlife
16:10 Mio Mao
16:15 Oswald
16:30 Igloo-Gloo
16:40 Gazoon
16:45 Thomas and Friends
16:50 Thomas and Friends
17:00 Bob The Builder
17:10 Bob The Builder
17:20 Nelly And Caesar
17:30 Barney & Friends
18:00 Fireman Sam
18:10 Kipper
18:20 Ava Riko Teo
18:30 Ava Riko Teo
18:40 Bonny, Banana & Mo
18:45 Anthony Ant
19:00 Jakers! the Adventures of Piggleywinks
19:25 See The Sea
19:27 See The Sea
19:30 Oswald
19:45 Rubbadubbers
19:55 See The Sea
19:57 See The Sea
20:00 Fireman Sam
20:10 Gazoon
20:15 Toddworld
20:30 Igloo-Gloo
20:40 Bonny, Banana & Mo
20:45 Oswald
21:00 Rubbadubbers
21:10 Mio Mao
21:15 Anthony Ant
21:30 MuMuHug
21:35 MuMuHug
21:40 Pingu
21:45 Wildlife
21:50 Ava Riko Teo
22:00 Ava Riko Teo
22:10 Mio Mao
22:15 Thomas and Friends
22:20 Thomas and Friends
22:30 Bob The Builder
22:40 Bob The Builder
22:50 Baby Antonio's Circus
22:55 Baby Antonio's Circus
23:00 Benjamin's Farm
23:05 Kipper
23:15 Dragon
23:30 Nouky & Friends
23:35 Nouky & Friends
23:40 See The Sea
23:42 See The Sea
23:45 Anthony Ant
00:00 Barney & Friends
00:30 The Magic Key
00:40 Rubbadubbers
00:50 Nelly And Caesar
01:00 Igloo-Gloo
01:10 Gazoon
01:15 Oswald
01:30 Fireman Sam
01:40 Mio Mao
01:45 Thomas and Friends
01:50 Thomas and Friends
02:00 Jakers! the Adventures of Piggleywinks
02:25 Baby Antonio's Circus
02:30 Benjamin's Farm
02:35 MuMuHug
02:40 MuMuHug
02:45 Toddworld
03:00 Nouky & Friends
03:05 Nouky & Friends
03:10 See The Sea
03:12 See The Sea
03:15 Dragon
03:30 Kipper
03:40 Bonny, Banana & Mo
03:45 Anthony Ant
04:00 Barney & Friends
04:30 Pingu
04:35 Wildlife
04:40 Gazoon
04:45 Toddworld
05:00 Igloo-Gloo
05:10 Rubbadubbers
05:20 Nelly And Caesar
05:30 The Magic Key
05:40 Ava Riko Teo
05:50 Ava Riko Teo
06:00 Jakers! the Adventures of Piggleywinks

Minimax


06:01 Džeronimo Stilton II., epizoda 14. 14. epizoda
06:26 Martha Speaks II., epizoda 29. 29. epizoda
06:51 Mađarske narodne priče II., epizoda 86. Sićušni kralj, 86. epizoda
07:00 Caillou, epizoda 4. 4. epizoda
07:26 Thomas and Friends XIII., epizoda 64. 64. epizoda
07:38 Super tim u akciji, epizoda 14. Čestitamo Frenki, 14. epizoda
07:50 Nouky, Paco i Lola, epizoda 39. SPECIJALNA NALEPNICA, 39. epizoda
07:57 ZIGBI, epizoda 15. Zigbi graditelj, 15. epizoda
08:10 Viva Pinata III., epizoda 61. 61. epizoda
08:23 Mr. Bean, epizoda 51. 51. epizoda
08:35 Priče o kralju Matiji, epizoda 7. 7. epizoda
08:43 Redvol I., epizoda 3. Izdaja, 3. epizoda
09:06 Jakers! The Adventures of Piggley Winks, epizoda 7. Jakers! The Adventures of Piggley Winks, 7. epizoda
09:30 Thumbelina, epizoda 1. Palčica, 1. epizoda
10:13 Caillou, epizoda 2. 2. epizoda
10:38 Thomas and Friends XIII., epizoda 62. 62. epizoda
10:50 Super tim u akciji, epizoda 12. Izvinite sto kasnim, 12. epizoda
11:02 Nouky, Paco i Lola, epizoda 37. POHLEPNI PRIJATELJ, 37. epizoda
11:08 ZIGBI, epizoda 13. Zigbijev trkački auto, 13. epizoda
11:21 Džeronimo Stilton I., epizoda 13. Dragulj banda, 13. epizoda
11:45 Mađarske narodne priče II., epizoda 85. Momak koji se starao o zečevima, 85. epizoda
11:54 Mr. Bean, epizoda 50. 50. epizoda
12:06 Priče o kralju Matiji, epizoda 6. 6. epizoda
12:14 Redvol I., epizoda 2. Strašan Bič Kluni drugi deo, 2. epizoda
12:36 Jakers! The Adventures of Piggley Winks, epizoda 6. Jakers! The Adventures of Piggley Winks, 6. epizoda
13:01 Caillou, epizoda 1. 1. epizoda
13:27 Thomas and Friends XIII., epizoda 61. 61. epizoda
13:39 Super tim u akciji, epizoda 11. Cokoladni kolaci, 11. epizoda
13:51 Nouky, Paco i Lola, epizoda 36. VRATI MI MOJE UŠI, 36. epizoda
13:57 ZIGBI, epizoda 12. Zigbi čuva Berti, 12. epizoda
14:10 Džeronimo Stilton I., epizoda 12. Vodi se kao nestao, 12. epizoda
14:35 Martha Speaks II., epizoda 27. 27. epizoda
15:00 Mađarske narodne priče II., epizoda 84. Mali svinjar, 84. epizoda
15:09 Viva Pinata III., epizoda 59. 59. epizoda
15:22 Mr. Bean, epizoda 49. 49. epizoda
15:35 Priče o kralju Matiji, epizoda 5. 5. epizoda
15:44 Redvol I., epizoda 1. Strašan Bič Kluni prvi deo, 1. epizoda
16:06 Jakers! The Adventures of Piggley Winks, epizoda 5. Jakers! The Adventures of Piggley Winks, 5. epizoda
16:30 Abby Cadabby, epizoda 10. 10. epizoda
16:31 Abby Cadabby, epizoda 2. 2. epizoda
16:32 Play With Me Sesame II., epizoda 79. 79. epizoda
16:58 Abby Cadabby, epizoda 5. 5. epizoda
17:14 Abby Cadabby, epizoda 9. 9. epizoda
17:20 Abby Cadabby, epizoda 7. 7. epizoda
17:25 Abby Cadabby, epizoda 12. 12. epizoda
17:28 Super tim u akciji, epizoda 13. Nesporazum, 13. epizoda
17:40 Džeronimo Stilton II., epizoda 15. 15. epizoda
18:04 Martha Speaks II., epizoda 32. 32. epizoda
18:29 Mađarske narodne priče II., epizoda 89. Marci i ukleta princeza, 89. epizoda
18:38 Horslend II., epizoda 28. Novajlija, 28. epizoda
19:02 Priče o kralju Matiji, epizoda 10. 10. epizoda
19:12 Redvol I., epizoda 6. Visoki standardi, 6. epizoda
19:35 Jakers! The Adventures of Piggley Winks, epizoda 10. Jakers! The Adventures of Piggley Winks, 10

Disney XD


06:00 Phineas and Ferb
06:20 Phineas and Ferb
06:45 FAIRLY ODD PARENTS
07:05 Sonny With A Chance
07:25 Have a Laugh
07:30 Kim Possible
07:50 Wizards Of Waverly Place
08:15 Stitch
08:35 MICKEY MOUSE CLUBHOUSE
09:00 Handy Manny
09:25 SPECIAL AGENT OSO
09:50 JUNGLE JUNCTION
10:10 IMAGINATION MOVERS
10:35 SPECIAL AGENT OSO
10:50 Handy Manny
11:15 MICKEY MOUSE CLUBHOUSE
11:35 A Kind Of Magic
12:00 Good Luck Charlie
12:25 FAIRLY ODD PARENTS
12:40 Have a Laugh
12:45 Phineas and Ferb
13:10 Hannah Montana
13:30 Sonny With A Chance
13:55 Wizards Of Waverly Place
14:20 JAKE & BLAKE
14:40 Have a Laugh
14:55 A Kind Of Magic
15:20 HANNAH MONTANA FOREVER
15:40 HANNAH MONTANA FOREVER
16:00 Good Luck Charlie
16:25 Good Luck Charlie
16:45 JONAS LOS ANGELES
17:10 Have a Laugh
17:35 Have a Laugh
17:40 JONAS LOS ANGELES
18:00 Sonny With A Chance
18:25 Sonny With A Chance
18:45 Have a Laugh
20:10 FISH HOOKS SPLITS
20:25 JAKE & BLAKE
20:50 Hannah Montana
21:10 Have a Laugh
21:15 Phineas and Ferb
21:35 FAIRLY ODD PARENTS
22:00 REPLACEMENTS
22:25 Hannah Montana
22:50 Sonny With A Chance
23:15 Wizards Of Waverly Place
23:35 Jonas
00:00 Kim Possible
00:01 FAIRLY ODD PARENTS
00:50 FAIRLY ODD PARENTS
01:15 Stitch
01:35 Stitch
02:00 REPLACEMENTS
02:50 FAIRLY ODD PARENTS
03:15 FAIRLY ODD PARENTS
03:35 Stitch
04:00 Stitch
04:49 REPLACEMENTS
05:15 EMPEROR'S NEW SCHOOL
05:34 EMPEROR'S NEW SCHOOL
06:00 Phineas and Ferb


  • 0

Ko se zadnji smeje najsporije shvata


#2 kiki262626

kiki262626
  • 3 posts
  • 0 Reputation
  • Omiljeni crtać:pokemon

Posted 13 February 2011 - 11:19 PM

ljudi nemojte najavljivati snimite epizode crtiča i aplovdajte ih naprimje sa max tv na pc pomoču vlc a
  • 0





Similar Topics Collapse

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users