Jump to content


Photo

Najava crtaća za nedelju 6.3.2011.


  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1 Homer

Homer
  • 1,289 posts
  • 0 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Srbija,Beograd
  • Omiljeni crtać:Simpsonovi,Ren i Stimpi

Posted 05 March 2011 - 07:14 PM

Najava za nedelju


Happy TV


09:00 Hello Kitty crtani serijal
09:10 Nodi crtani serijal
09:25 Megaminimals crtani serijal
09:35 Hello Kitty crtani serijal
10:00 Angelina Balerina crtani serijal
10:20 Horslend crtani serijal
10:40 Sirene crtani serijal
11:00 Bakugan crtani serijal
11:20 Jugio crtani serijal

Ultra TV


06:40 Pepa Pig
07:35 Lupidu
08:05 Lenji grad
08:25 Garfild
08:50 Anđela Anakonda
09:20 Super špijunke
10:15 Plavi zmaj
13:35 Anđelina balerina
16:30 Pinki i Perki
19:25 Bakugan
19:55 Pepa Pig
20:35 Lenji grad
21:15 Sirene film
21:45 Potraga za Deltorom
22:10 Velike visine
23:00 Olovni balon, serija
00:00 Top gir

Boomerang


06:00 Droopy & Dripple
06:25 Looney Tunes
06:55 Pink Panther and Pals
07:20 The Scooby Doo Show
07:45 Tom & Jerry
08:15 Paddington Bear
08:40 Duck Dodgers
09:05 The Garfield Show
09:30 Tom & Jerry Hour
10:20 Wacky Races
10:30 Scooby Cinema
12:00 Dastardly and Muttley
12:20 The Jetsons
12:45 Hong Kong Phooey
13:10 Looney Tunes
13:30 The Flintstones
13:55 Help! It's the Hair Bear Bunch
14:20 King Arthur's Disasters
14:40 Dexter's Laboratory
15:00 Johnny Bravo
15:25 Tom & Jerry
15:50 Wacky Races
16:20 Dastardly and Muttley
16:45 Top Cat
17:10 The Scooby Doo Show
17:35 Tom & Jerry
18:00 Looney Tunes
18:20 The Garfield Show
18:45 Duck Dodgers
19:10 Pink Panther and Pals
19:35 Tom & Jerry
20:00 The Jetsons
20:25 Droopy Master Detective
20:50 The Flintstones
21:15 Looney Tunes
21:40 Tom & Jerry Kids
22:00 Hong Kong Phooey
22:25 New Yogi Bear Show
22:50 Help! It's the Hair Bear Bunch
23:15 Scooby-Doo and Scrappy-Doo
23:40 Droopy & Dripple
00:00 Top Cat
00:25 Yogi's Treasure Hunt
00:50 Droopy Master Detective
01:15 King Arthur's Disasters
01:40 Scooby Doo Where Are You!
02:05 The Flintstones
02:35 Hong Kong Phooey
03:00 A Pup Named Scooby Doo
03:25 The Perils of Penelope Pitstop
03:50 Looney Tunes
04:15 Popeye Classics
04:45 Help! It's the Hair Bear Bunch
05:10 Scooby-Doo and Scrappy-Doo
05:35 Dastardly and Muttley
06:00 Tom & Jerry Kids

Disney XD


06:00 Kid Vs Kat
06:20 KICK BUTTOWSKI
06:40 Pokémon
07:05 Rusty: The Great Rescue
08:35 Phineas and Ferb
09:00 REKKIT RABBIT
09:25 THE AVENGERS: EARTHS MIGHTIEST HEROES
09:50 X-Men
10:15 Zeke & Luther
10:40 I'M IN THE BAND
11:05 The Super Hero Squad Show
11:30 THE SUITE LIFE OF ZACK AND CODY
11:55 Have a Laugh
12:00 Life is Ruff
13:30 Kid Vs Kat
14:00 The Super Hero Squad Show
14:25 KICK BUTTOWSKI
14:50 Pair of Kings
15:15 Phineas and Ferb
15:45 I'M IN THE BAND
16:10 Have a Laugh
16:15 Zeke & Luther
16:40 Zeke & Luther
17:05 Rusty: The Great Rescue
18:35 Jimmy Cool
18:45 Phineas and Ferb
19:35 X-Men
20:00 KICK BUTTOWSKI
20:25 Have a Laugh
20:30 KICK BUTTOWSKI
21:00 Zeke & Luther
21:25 I'M IN THE BAND
21:55 AMERICAN DRAGON
22:20 Pokémon
06:00 Kid Vs Kat

Kanal D


07:00 Najava programa za danas
07:01 Zabavni mozaik
07:30 Leona lavlje srce
08:00 Delfi
08:30 Zabavni mozaik
09:00 Mačak Bili
09:30 Svet crtanja
10:00 Nanuk
10:30 Voćkice
11:00 Legenda o zmaju
11:30 Nestrpljivi snovi
12:00 Najava programa za danas
12:01 Zabavni mozaik
12:30 Leona lavlje srce
13:00 Delfi
13:30 Zabavni mozaik
14:00 Mačak Bili
14:30 Svet crtanja
15:00 Nanuk
15:30 Voćkice
16:00 Legenda o zmaju
16:30 ČARLI ČAPLIN
17:00 Najava programa za danas
17:01 Zabavni mozaik
17:30 Leona lavlje srce
18:00 Delfi
18:30 Zabavni mozaik
19:00 Mačak Bili
19:30 Svet crtanja
20:00 Nanuk
20:30 Voćkice
21:00 Legenda o zmaju
21:30 ČARLI ČAPLIN
22:00 Najava programa za sutra

Minimax


06:02 Caillou, epizoda 17. 17. epizoda
06:27 Čagington II., epizoda 31. Pazi, Vilsone!, 31. epizoda
06:39 Fifi i Cvetno društvo III., epizoda 53. 53. epizoda
06:51 Nouky, Paco i Lola, epizoda 52. Budi se jutro je, 52. epizoda
06:58 ZIGBI II., epizoda 28. Zigbi je pozeleneo, 28. epizoda
07:11 Franklin I., epizoda 2. Požuri, Frenkline, 2. epizoda
07:35 Babar i Baduove avanture, epizoda 7. a) vreme je za Lulu b)supa od čokolade i banane, 7. epizoda
08:00 Mađarske narodne priče II., epizoda 61. Peter and Paul, 61. epizoda
08:07 Abby Cadabby, epizoda 10. 10. epizoda
08:09 Abby Cadabby, epizoda 3. 3. epizoda
08:11 Play With Me Sesame II., epizoda 99. 99. epizoda
08:38 Abby Cadabby, epizoda 4. 4. epizoda
08:53 Abby Cadabby, epizoda 16. 16. epizoda
08:59 Abby Cadabby, epizoda 14. 14. epizoda
09:04 Abby Cadabby, epizoda 19. 19. epizoda
09:07 Inami, epizoda 2. Tamna zavesa, 2. epizoda
09:31 Mačak Lorens, epizoda 8. 8. epizoda
09:39 Arthur VII., epizoda 115. 115. epizoda
10:05 PTIČIJA DRUŽINA, epizoda 20. Buđenje zbog potresa, 20. epizoda
10:16 Viva Pinata III., epizoda 74. 74. epizoda
10:29 Viva Pinata III., epizoda 75. 75. epizoda
10:42 Shadow of the Elves, epizoda 15. Marina del Trol, 15. epizoda
11:07 Šeldon II., epizoda 24. Ti nisi dobrodošao, 24. epizoda
11:31 Strawberry Shortcake III-IV., epizoda 10. BERRY BRICK ROAD, 10. epizoda
12:18 Knjiga o džungli, epizoda 4. TRKA, 4. epizoda
12:30 Mini kuvar, epizoda 4. 4. epizoda
12:44 Poštar Pet, epizoda 12. Zeleni zec, 12. epizoda
13:01 Bibi i Tina II-III, epizoda 17. Zabava u zamku, 17. epizoda
13:27 Bibi i Tina II-III, epizoda 18. Avantura u ruševinama zamka, 18. epizoda
13:54 Bibi i Tina II-III, epizoda 19. Kidnapovana Sabrina, 19. epizoda
14:21 Mađarske narodne priče II., epizoda 59. Kokoška i divlja šljiva, 59. epizoda
14:28 Caillou, epizoda 15. 15. epizoda
14:53 Super tim u akciji, epizoda 25. Maks i spasavanje čokoladnog kolača, 25. epizoda
15:05 Nouky, Paco i Lola, epizoda 50. Mali sivi oblak, 50. epizoda
15:11 ZIGBI, epizoda 26. Zigbi i cirkus, 26. epizoda
15:24 Knjiga o džungli, epizoda 6. ZASPALI PITON, 6. epizoda
15:36 Mini kuvar, epizoda 6. 6. epizoda
15:51 Poštar Pet, epizoda 14. Muzičke Zvezde, 14. epizoda
16:07 REDVOL II., epizoda 23. Malkaris, 23. epizoda
16:31 Arthur VII., epizoda 115. 115. epizoda
16:57 Thumbelina, epizoda 1. Palčica, 1. epizoda
17:41 PTIČIJA DRUŽINA, epizoda 20. Buđenje zbog potresa, 20. epizoda
17:52 Babar i Baduove avanture, epizoda 10. a) u divljini b ) operacija tajni kofer, 10. epizoda
18:15 Mađarske narodne priče II., epizoda 64. Vukova šala, 64. epizoda
18:24 Knjiga o džungli, epizoda 9. NA PECANJU, 9. epizoda
18:37 Mini kuvar, epizoda 9. 9. epizoda
18:53 Poštar Pet, epizoda 17. Spašavanje Rakete, 17. epizoda
19:10 REDVOL II., epizoda 26. Povratak u Redvol, 26. epizoda
19:34 Ratnik Kišna Kap, epizoda 17. a Frenklinov zmaj b Frenklin i bebisiterka, 17. epizoda

Edited by Homer, 05 March 2011 - 07:15 PM.

  • 0

Ko se zadnji smeje najsporije shvata






Similar Topics Collapse

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users