Jump to content


Photo

"Iron Man" ostao bez režisera


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Joda

Joda
  • The Librarian

  • 20,191 posts
  • 1,461 Reputation
  • Gender:Male

Posted 16 December 2010 - 04:31 PM

Reditelj filma "Iron Man" Džon Favro neće režirati treći nastavak franšize






Favro je prošlog meseca izjavio da nije siguran da mu je jasna radnja filma "Iron Man 3".
"Teoretski, 'Ajron men 3' biće nastavak 'Tora', 'Hulka', 'Kapetana Amerika' i 'Osvetnika'. Nemam pojma šta je to. Mislim da ni čelnici 'Marvela' ne znaju."

Vest o Favrovom povlačenju iz projekta nije zvanično potvrđena, ali holivudska štampa piše da se režiser već posvetio radu na Diznijevom filmu " Magic Kingdom".

Filmovi "Iron Man" u svetu su zaradili više od 1,2 milijarde dolara i pretvorili su Roberta Daunija u akcionog junaka. Treći film iz serijala u bioskope bi trebalo da stigne 2013.


Izvor: Mondo
  • 0

This song is ending. But the story never ends.


#2 smorrior

smorrior
  • 1 posts
  • 0 Reputation

Posted 16 December 2010 - 07:20 PM

Znam za to. Sad trenutno ciljaju da odrade taj "dugoocekivani" Ultimate Avangers, gde se svi ti veci heroji zajedno bore protiv ujednjenih zlikovaca ili cega vec. Sve u svemu bice to jedan veliki preterizam po sistemu smuti pa prospi.
  • 0

#3 duksim1984

duksim1984
  • 1,462 posts
  • 5 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Belgrade
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 16 December 2010 - 10:47 PM

Očekivana odlika, s obzirom da je prvi film bio osrednji, a drugi katastrofalan. Kao da ne kontaju da smaraju sa filmovima o superherojima (izuzev Betmena, Supermena i Spajdrmena).
  • 0

#4 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 422 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Beograd, Srbija
  • Omiljeni crtać:Legend of the Galactic Heroes

Posted 16 December 2010 - 11:40 PM

Takodje sam ocekivao ovo i ne slazem se da smaraju sa ovim filmovima sto se tice ostalih heroja koji su takodje zanimljivi, a neki i vise od Batmana, Supermana i Spider-Mana smile.gif.

Edited by SerbianGod, 16 December 2010 - 11:40 PM.

  • 0





Similar Topics Collapse