Jump to content


Photo

Novogodišnja zabava u Delta sitiju


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 st.dragan

st.dragan
  • 8,972 posts
  • 7 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:BG

Posted 22 December 2011 - 03:50 PM

Novogodišnja zabava u Delta sitiju



Bogat novogodišnji sadržaj u Delta sitiju. Od ledenog parka, preko animatora, klovnova, Deda Mraza...



U jednom od najvećih tržnih centara u Beogradu - Delta sitiju i ove godine će tokom novogodišnjih i božićnih praznika biti organizovane raznorazne zabavne manifestacije, pre svega za klince.

Od 15. do 31. decembra (svakog dana od 10 do 22 časa) deca će moći da se fotografišu sa Deda Mrazom, u pravom novogodišnjem ambijentu sa sve irvasima, medvedićima, saonicama i velikom jelkom.

Vikendom će program biti obogaćen raznovrsnim zabavnim i edukativnim sadržajem. Mališani će imati priliku da se igraju sa Medom koji pleše, da se zabavljaju sa klovnom, da se dive umeću štulara kao i da se igraju sa animatorima koji će tu biti specijalno zbog njih. Kako je Nova godina i vreme kada dragim osobama tradicionalno želimo najlepše želje, najmlađim posetiocima biće omogućeno da iste ispišu na novogodišnjim čestitkama koje će sami napraviti.



Delta City u novogodišnjoj ponudi imati i Ice park- novi sadržaj u kojem će uživati posetioci šoping mola željni akcije. Ispred glavnog ulaza, biće postavljeno klizalište površine 300 metara kvadratnih koje će raditi cele zimske sezone - sve do februara 2012. godine.

Radno vreme Delta City Ice parka biće od 10 do 22 časa, svakog dana, kao i vikendom. Za sve one koji nemaju klizaljke, obezbeđeno je iznajmljivanje. Najavljen je bogat program u Ice parku - disko na ledu, zatim maskenbal i modna revija na ledu, family day, hokej i još mnogo toga.

Trgovci, koji imaju lokale u Delta sitiju, najavili su i veliko zimsko sniženje, tako da će, kako obećavaju, u nekim objektima, cene artikala će biti snižene i do 70 odsto.



Izvor: Mondo
  • 0
Svi električni uređaji rade na sivi dim. Kada sivi dim izađe, uređaj više ne radi.

#2 Joda

Joda
  • The Librarian

  • 20,190 posts
  • 1,461 Reputation
  • Gender:Male

Posted 22 December 2011 - 03:53 PM

nekada smo isli na sajam na vasar..sad se ide po trznim centrima..meni to jednostavno nema dusu nekako mi je hladno..secam se kad sam bio drugi razred kad me je otac prvi put odveo i secam se jos uvek ukusa usecerene jabuke koju sam tada prvi put jeo..ah da i secam se onog osecaja kad sam povratio pljeskavicu posle balerine..biggrin.gif
  • 0

This song is ending. But the story never ends.


#3 đurđevak

đurđevak
  • 4,024 posts
  • 16 Reputation
  • Gender:Female
  • Location:nemam pojma
  • Omiljeni crtać:Shaman King,Ninža kornjače,Deathnote,Naruto

Posted 22 December 2011 - 03:57 PM

to je meni nekako bezveze.ja idem na vašar i tamo se zezam na ringišpilu,jedem one pljeskavice,onu vunu i nek gluposti.to je super ,mnogo bolje nego ovo.ali ipak vi iz velikih gradova ne možete da pravite vašar na sred beograda. smile.gif
  • 0

a little rebellion now and then is a good thing






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info