Jump to content


Photo

Štrumpfovi na veliko platno stižu sledeće godine


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 st.dragan

st.dragan
  • 8,972 posts
  • 7 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:BG

Posted 23 June 2010 - 01:13 PM

Štrumpfovi na veliko platno stižu sledeće godine



Dobro poznata malena plava bića iz kultnog crtanog filma na kome su odrasle generacije, sele se u polu-animirani film kompanije Sony Pictures.
Kada zli čarobnjak Gargamel najuri Štrumpfove izvan njihovog sela, oni, iz svog čarobnog sveta upadnu u naš.



AVANTURA Tačnije, nađu se na sred Central parka. Visoki kao tri jabuke, a zarobljeni u Velikoj Jabuci, Štrumpfovi moraju da pronađu način kako da se vrate u njihovo selo, pre nego što im Gargamel uđe u trag.
Publika širom sveta, jedva čeka dobar provod sa Štrumpfovima, u njihovoj prvoj 3D avanturi na velikom platnu. U našoj zemlji film "Štrumpfovi'' će biti sinhronizovan na srpski a premijera nas očekuje 11. avgusta, 2011. godine.





Izvor: 24 Sata
  • 0
Svi električni uređaji rade na sivi dim. Kada sivi dim izađe, uređaj više ne radi.

#2 crveni

crveni
  • 風の谷のナウシカ

  • 3,281 posts
  • 71 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Beograd

Posted 23 June 2010 - 08:36 PM

Trailer mi se ne sviđa; ali, videćemo....
  • 0

Adaptation is the key for the survival.


#3 delboj

delboj
  • 52 posts
  • 0 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Gacko
  • Omiljeni crtać:Duško Dugouško

Posted 24 June 2010 - 08:13 AM

3D je nešto što mi se nikako ne sviđa.

QUOTE
Štrumpfovi moraju da pronađu način kako da se vrate u njihovo selo

Ne zamjeri, ali ovo je previše uzelo maha, najviše pod uticajem engleskog. U svoje selo, ne njihovo, ispalo bi da idu u neko drugo selo.
  • 0

#4 st.dragan

st.dragan
  • 8,972 posts
  • 7 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:BG

Posted 24 June 2010 - 12:38 PM

^Ako se ovo odnosi na mene....ja nisam pisao taj text....preuzet je u celini sa sajta 24 sata ;).gif
  • 0
Svi električni uređaji rade na sivi dim. Kada sivi dim izađe, uređaj više ne radi.





Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info