Jump to content


Photo

Stigao trejler za novi Spajdermenov film


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Artband

Artband
  • Kakolukia

  • 1,666 posts
  • 319 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Nikšić Eterijum
  • Omiljeni crtać:Volter Dizni ih je stvorio previše

Posted 22 July 2011 - 04:33 PM

,,Nevjerovatni Spajdermen kreće iz početka!"




Objavljen prvi trejler filma "Spajdermen" sa Endrju Garfildom u glavnoj ulozi.




Film govori o "razvojnom putu" čovjeka-pauka.

U trejleru se vidi kako otac šalje malenog Pitera Parkera da živi kod svojih rođaka, a potom, nekoliko godina kasnije, počinju događaji koje svi dobro znamo - njegov odlazak u laboratoriju gdje ga ujeda radioaktivni pauk.

Film je režirao Mark Veb, koji je želio da "ponovo osmisli franšizu".

"Ažururana verzija" je zapravo drugi pogled na priču koju je režiser Sem Rejmi "ispričao" 2002. godine kada je Spajdermena igrao Tobi Megvajer.

Mnogi filmski kritičari su se nakon objavljivanja vijesti da će "uskoro biti snimljen novi-stari Spajdermen" pitali "zašto pričati već ispričanu priču".

Da je riječ o punokrvnom holivudskom spektaklu govori i činjenica da je u filmu korištena i napredna tehnologija snimanja.

Posebno je to vidljivo u sceni koja je snimljena u jednom kadru, u kojoj Spajdermen skače po njujorškim neboderima (u priloženom trejleru prikazana je od 1:40).

Trejler u 3 dimenzionalnoj tehnologiji kreće od danas u bioskopima, a film je najavljen tek za 3. jul 2012.


Izvor:
Kafe del Montenegro


Ranija najava

Edited by Artband, 22 July 2011 - 04:44 PM.

  • 0

Imamo svo vrijeme ovoga svijeta, dobri moj Iznogude...


#2 Artband

Artband
  • Kakolukia

  • 1,666 posts
  • 319 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Nikšić Eterijum
  • Omiljeni crtać:Volter Dizni ih je stvorio previše

Posted 22 July 2011 - 04:39 PM

Ne znam zašto se snima ovaj film, kad je sve identično kao u prethodnom filmu.
Trejler izgleda očajno, pogotovo onaj let i trčanje po zgradama. Nimalo ne obećava da bi mogao biti sjenka prethodnog filma.

  • 0

Imamo svo vrijeme ovoga svijeta, dobri moj Iznogude...


#3 c0fi

c0fi
  • 4,081 posts
  • 249 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Nindža Kornjače, DC crtaći, GTO

Posted 22 July 2011 - 04:45 PM

Potpuno nepotreban film , i steta sto Pitera ne glumi Tobi Megvajer iako neki kazu da je retardiran smile.gif meni je i dalje drag u ulozi Pitera smile.gif . A da je trejler ocajan to stoji nisam ni mogao da ga odgledam do kraja.
  • 0
"Ms. Gordon, I uh, see you've discovered our little secret. Yes, I admit it, I am Batman."
-Alfred Pennyworth

#4 bsjeka90

bsjeka90
  • Kavabunga

  • 3,651 posts
  • 14 Reputation
  • Gender:Female
  • Omiljeni crtać:Nindza kornjace

Posted 22 July 2011 - 05:02 PM

Ovo je glupost. Koliko mi se prva tri dela svidjala toliko mi je ovaj odvratan. Bolje da su snimili cetvrti deo gde glumi Tobi nego sve ispocetka.
  • 0
Posted Image

#5 c0fi

c0fi
  • 4,081 posts
  • 249 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Nindža Kornjače, DC crtaći, GTO

Posted 22 July 2011 - 05:04 PM

Totalno se slazem sa Jekom smile.gif
  • 0
"Ms. Gordon, I uh, see you've discovered our little secret. Yes, I admit it, I am Batman."
-Alfred Pennyworth

#6 mikikg

mikikg
  • 283 posts
  • 2 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Kragujevac
  • Omiljeni crtać:dragon ball i ostali crtaci 80-90 godina

Posted 22 July 2011 - 05:52 PM

Stvarno neshvatam sta im ovo znaci....ponoviti istu radnju samo sa drugim glumcima po meni je cisto upropastavanje serijla filmova o spajdermenu...
  • 0

#7 Skaplja

Skaplja
  • 2,910 posts
  • 241 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 22 July 2011 - 07:03 PM

Meni deluje malo mracnije i misticnije. Ali nisam fan Andrewa Garfielda. Ne znam...
Cela ta filmska verzija Spider-Mana mi je nekako cudna. Prvi deo je bio previse decji, drugi je bio fenomenalan a treci je bio ocajan, prenabudzen efektima, konfuzna prica, previse negativaca... Spider-Manu jeste trebao novi pocetak ali ovo je previse brzo. Sve deluje identicno prvom delu s tim sto je, cini mi se, ton filma mracniji.
  • 0
You're monster Zod! ...and I'm gonna stop you!

#8 naki kurosaki

naki kurosaki
  • 409 posts
  • 1 Reputation
  • Gender:Female

Posted 22 July 2011 - 07:08 PM

glumcima je dosadno XD slazem se misljenjima ostalih
  • 0

#9 cartoonking

cartoonking
  • 867 posts
  • 28 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:naruto

Posted 22 July 2011 - 09:33 PM

Ljudi Holivud je presušio. Ispucal su sve što su mogli. Konana varvarina su obradili u par serija, a sad snimaju sve iz početka. Osim toga super heroji izuzev betmena su slabići. Gledao sam sve delove spajdermena i prosto ta mitologija superheroja mi para mozak ko da ga seku žiletom...A osim toga holivud i ameri preteruju. Niko osim njih se ne pita. Ako oni kažu da film puni kase i da je najbolji, ni jedna druga nacija na svetu se ne pita.
  • 0
You can run, but you can not SLIDE...

#10 Digitro

Digitro
  • 2,695 posts
  • 493 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Beograd
  • Omiljeni crtać:Batman: TAS

Posted 22 July 2011 - 10:39 PM

E super...sad neću moći mirno da spavam, a baš sam se radovao novom spiderman 4 filmu...kad ono...neki buđavi rimejk! I meni stvarno nije jasno zašto ovo rade. Mislim, prerađuju relativno novi film. A po ovom traileru, film izgleda kao da će biti katastrofa! Prave VELIKU gresku!!!!
  • 0

#11 synhro

synhro
  • 8,866 posts
  • 1,254 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Kruševac
  • Omiljeni crtać:Mawaru Penguindrum

Posted 22 July 2011 - 11:34 PM

Meni su i 'prva' tri totalno bezveze, tako da tek od ovoga ne očekujem ništa posebno.
  • 0

#12 BegUltra

BegUltra
  • 2,377 posts
  • 6 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Sarajevo
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 22 July 2011 - 11:34 PM

Pa svima nama je glupost, ali na ovaj način uništili su sve filmove pa će i Spajdermena... jednostavno je PROBLEM snimiti 3-4 filma na jednu temu, sa ispom postavom glumaca, kao što je to normalno da se uradi, i to je to, da se tu stane... tako se radilo do prije 15 godina... ali sad je to što je normalno očigledno neki problem...
  • 0
K A V A B U N G A

#13 banek 6

banek 6
  • 127 posts
  • 1 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Novi Sad
  • Omiljeni crtać:NINJA TURTLES

Posted 23 July 2011 - 09:20 AM

Koja glupost!Bolja su mi prva tri dela Spidermana ,a sto je jos najgore krecu ispocetka umesto da nastave. wacko.gif
  • 0





Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info