Jump to content


Čip i Dejl na velikom platnu


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Guest_Leka TS_*

Guest_Leka TS_*
  • 0 Reputation

Posted 09 February 2014 - 12:16 PM

Veseli crtani duo dobiće sopstveni film, piše "Didžital spaj".
 
chip.jpg

 
Čip i Dejl, veseli i nestašni stanovnici šume, biće zvezde novog filma studija "Dizni". Film će biti mešavina igrane akcije i CGI animacije.

Prvi put su se pojavili u kratkom crtaću davne 1943, i zatim bili zvezde brojnih epizoda sopstvenog serijala. Krajem osamdesetih, dobili su novu verziju priče u kojoj su bili šumski privatni detektivi.

Film će biti fokusiran na taj deo "karijere" Čipa i Dejla, a scenario je napisao nagrađivani režiser reklama Robert Rugan.
 
Izvor: Mondo


  • 1

#2 dakyorlando

dakyorlando
  • A picker, a grinner, a lover, and a sinner

  • 2,385 posts
  • 486 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Tamo gde se smeje i plače naglas...
  • Omiljeni crtać:Drawn Together, The Loud House, Sabrina The Animated Series, Braceface, The Haunted World of El Superbeasto

Posted 09 February 2014 - 03:03 PM

Sviđa mi se što će dobiti svoj film, jer su mi te veverice oduvek bile simpatične (jedino mi se nije sviđalo što uvek prođu nekažnjeno kad smeste Paji neku zvrčku), ali mi se ne sviđa što će biti CGI. Ne znam što je Dizni počeo da beži od 2D animacije ko đavo od krsta kad sigurno ima puno ljudi koji više vole nju. Nemam ništa protiv CGI animacije, ali ne da se samo ona forsira.


  • 0

XXTAugi.jpg

Coming in second wouldn’t be the worst...

as long as no one else was first.

 


#3 DeeJayD

DeeJayD
  • 1,386 posts
  • 720 Reputation
  • Gender:Male

Posted 09 February 2014 - 03:25 PM

Sviđa mi se što će dobiti svoj film, jer su mi te veverice oduvek bile simpatične (jedino mi se nije sviđalo što uvek prođu nekažnjeno kad smeste Paji neku zvrčku), ali mi se ne sviđa što će biti CGI. Ne znam što je Dizni počeo da beži od 2D animacije ko đavo od krsta kad sigurno ima puno ljudi koji više vole nju. Nemam ništa protiv CGI animacije, ali ne da se samo ona forsira.

 

Ja sam pri mišljenju da bi ipak neki klasici trebalo da ostanu klasici, znači 2D tehnika u kakvoj su bili i u originalnom stanju. Npr.Mickey Mouse Club House je po meni katastrofa. 3D nebuloza de je prosto nestao čar i sve ostalo. OLD SCHOOL must be OLD SCHOOL! :D


  • 2





Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info