Jump to content


Photo

Lana i Andy Wachowski režiraju Justice League film?


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1 Captain

Captain
  • ƎⱭIƧЯƎHTO

  • 2,199 posts
  • 153 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Sarajevo
  • Omiljeni crtać:Pokémon, Dragon Ball Z, Death Note

Posted 27 August 2012 - 02:33 PM

Lana i Andy Wachowski režiraju Justice League film?



Slavni glumac, Ben Affleck, je nedavno odbio posao redatelja Justice League filma i tako se pridružio Christopheru Nolanu kao redatelju, koji su odustali od tog filma.

Warner Bros., dakako, nije odustao od projekta i nastavio je s potragom, a najnoviji kandidati su Lana i Andy Wachowski, brat i sestra koji su radili na Matrixu. Oni nisu jedini kandidati. Kako piše Screenrant, Brad Bird i Guillermo Del Toro su, također, u razmatranju.

DC puno nade polaže u Justice League film, koji bi trebao da pokrene njihov filmski univerzum, na sličan način kako su The Avengers predstavljali kulminaciju prve sezone Marvelovih filmova.

Justice League je tim sastavljen od najvećih heroja DC univerzuma: Supermana, Batmana, Wonder Woman, Green Lanterna, Aquamana, The Flasha i Cyborga.

Izvor: Radio Sarajevo
  • 0

#2 cartoonking

cartoonking
  • 867 posts
  • 28 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:naruto

Posted 27 August 2012 - 06:01 PM

Čekaj, koliko filmova ima o Justice league?...
  • 0
You can run, but you can not SLIDE...

#3 Joda

Joda
  • The Librarian

  • 20,190 posts
  • 1,461 Reputation
  • Gender:Male

Posted 27 August 2012 - 06:03 PM

QUOTE (cartoonking @ Aug 27 2012, 07:01 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Čekaj, koliko filmova ima o Justice league?...



mmmmmmmmmm...nula..?

inace looking forward to it..
  • 0

This song is ending. But the story never ends.


#4 c0fi

c0fi
  • 4,081 posts
  • 249 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Nindža Kornjače, DC crtaći, GTO

Posted 27 August 2012 - 06:31 PM

Ima ovo, ali ne bih ga baš nazvao filmom.


  • 0
"Ms. Gordon, I uh, see you've discovered our little secret. Yes, I admit it, I am Batman."
-Alfred Pennyworth

#5 Skaplja

Skaplja
  • 2,910 posts
  • 241 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 27 August 2012 - 06:41 PM

Radujem se filmu ali mi se ne svidja sto su ova dvojica kandidati. Nisam nikada bio fan Matrixa a Speed Racer mi je bio odvratan. Producirali su doduse par dobrih filmova a videcemo kakav ce biti Cloud Atlas.
  • 0
You're monster Zod! ...and I'm gonna stop you!

#6 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 422 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Beograd, Srbija
  • Omiljeni crtać:Legend of the Galactic Heroes

Posted 27 August 2012 - 06:48 PM

Ni meni se ne dopada pomenuti dvojac. Iako nije radio igrane filmovem Bruce Timm je najbolji izbor ili barem neko iz njegove ekipe. A od ovih pomenutih nekako kao najbolji izvor zvuci Guillermo Del Toro.
  • 0

#7 Skaplja

Skaplja
  • 2,910 posts
  • 241 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 27 August 2012 - 06:50 PM

Pa da, zvuci najbolje ali on nije fan ovakvih heroja. On je vise za cudovista, sto je i sam izjavio. Zato nije ni cudo sto je radio Hellboya i Bladea.
  • 0
You're monster Zod! ...and I'm gonna stop you!

#8 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 422 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Beograd, Srbija
  • Omiljeni crtać:Legend of the Galactic Heroes

Posted 27 August 2012 - 06:52 PM

Pa, zasto onda lepo ne unajme lepo Zack Snydera, ako mu uspe Superman, a plus je vec radio Watchmen, covek donekle zna tu tematiku?
  • 0

#9 Skaplja

Skaplja
  • 2,910 posts
  • 241 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 27 August 2012 - 06:59 PM

Ne znam koliko bi to bilo dobro. Koliko god da cenim Snydera mislim da bi bilo dobro da se drzi Supermana za sad a ovo da ostavi nekom drugom. Prvo zato sto ne znam da li bi uspeo fizicki i psihicki da izdrzi sve to, znas koliko vremena treba da provedes sa likom koji obradjujes a pogotovu sa nekoliko ovakvih ikona. Drugo, pogledaj Marvel, moras priznati da je strategija bila odlicna sa reziserima koji nemaju veze sa ovim zanrom, svako je uneo nesto svoje i svi filmovi deluju "sveze".
Ja stvarno nemam predstavu ko bi mogao da se prihvati jednog ovako ambicioznog projekta...
  • 0
You're monster Zod! ...and I'm gonna stop you!

#10 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 422 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Beograd, Srbija
  • Omiljeni crtać:Legend of the Galactic Heroes

Posted 27 August 2012 - 07:01 PM

Aha....bas je tesko i jos kada imas likove, kao sto su Batman (+ uticaj Nolana na gledaoce), Wonder Woman, Aquaman i dobro je sto mozda nece biti Green Arrowa, iako ga obozavam jer je previse kompleksan lik, a tek njihovi neprijatelji.
  • 0

#11 Skaplja

Skaplja
  • 2,910 posts
  • 241 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 27 August 2012 - 07:15 PM

Sve u svemu, najveci izazov ce biti da se odrade Batman i Aquaman. Batman, kao sto si i rekao, zbog Nolana a Aquaman jer previse odudara od ostatka ekipe. Mada svi u ekipi manje vise odudaraju jedni od drugih i zato je veliki problem odraditi ovaj film kako treba. I Avengersi su razliciti ali ne u toj meri kao JL.
  • 0
You're monster Zod! ...and I'm gonna stop you!

#12 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 422 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Beograd, Srbija
  • Omiljeni crtać:Legend of the Galactic Heroes

Posted 27 August 2012 - 07:16 PM

I jos je DC animirani deo prosto skoro uvek bio odlican.
  • 0

#13 Joda

Joda
  • The Librarian

  • 20,190 posts
  • 1,461 Reputation
  • Gender:Male

Posted 27 August 2012 - 07:19 PM

Ako budu radili Vacovski ja se iskreno nadam necemu dobrom mada od svih pomenutih bi izabrao Del Tora (a ideju o snajderu sasekao u korenu jer ce covek da upropasti i supermena ko sto je upropastio i 300)..ono sto bih ja voleo da se desi je da oni odrade kontra pricu od marvela tj da prvo imas JL film i onda svaki od likova da dobije svoju zasebnu fransizu ili samo nekoliko njih jer bi na taj nacin mogli da vidimo razlicit razvojni put dve iste teme..
  • 0

This song is ending. But the story never ends.


#14 Skaplja

Skaplja
  • 2,910 posts
  • 241 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 27 August 2012 - 07:21 PM

QUOTE (SerbianGod @ Aug 27 2012, 08:16 PM) <{POST_SNAPBACK}>
I jos je DC animirani deo prosto skoro uvek bio odlican.

Dobro, to je vec posebna prica. smile.gif
Ali ako DC i WB nastave sa da izbacuju filmove makar priblizno dobrim kao sto je Dark Knight trilogija za par godina bi mogli da budu veliki konkurent a mozda cak i da prestignu Marvel koji, budimo realni, ima i vise i jako kvalitetne filmove.

QUOTE (Joda @ Aug 27 2012, 08:19 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ako budu radili Vacovski ja se iskreno nadam necemu dobrom mada od svih pomenutih bi izabrao Del Tora (a ideju o snajderu sasekao u korenu jer ce covek da upropasti i supermena ko sto je upropastio i 300)..ono sto bih ja voleo da se desi je da oni odrade kontra pricu od marvela tj da prvo imas JL film i onda svaki od likova da dobije svoju zasebnu fransizu ili samo nekoliko njih jer bi na taj nacin mogli da vidimo razlicit razvojni put dve iste teme..

Bojim se da ces pogresiti u vezi Snydera i Supermana. ;).gif Ovo je prvi njegov film koji nece biti stilizovan, ako te brine vizuelni aspekt filma, ne brini, Nolan ima velikog kreativnog udela u projektu. Cilj je da se uradi sa Supermanom isto sto i sa Batmanom.
A za strategiju se slazem, i ja bih to voleo da vidim ali iskreno, ne deluje mi da DC ima jasnu strategiju sta bi radili sa ovim likovima kao sto je Marvel uradio u svom cinematic universu. Deluje mi kao da hoce po svaku cenu da izbace JL film pa sta bude...

Edited by Skaplja, 27 August 2012 - 07:30 PM.

  • 0
You're monster Zod! ...and I'm gonna stop you!

#15 Blaze Bayley

Blaze Bayley
  • 54 posts
  • 4 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:South park

Posted 28 August 2012 - 09:25 AM

Tesko da ce braca Vacovski ovo raditi. Pominjali su ih mediji kao moguce rezisera, ali je to samo nagadjanje.
  • 0

#16 TerriccotaPie

TerriccotaPie
  • Discord

  • 9,871 posts
  • 839 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Belgrejd
  • Omiljeni crtać:Digimoni, Paranoia Agent, Symbionic titan, Avatar: TLA

Posted 28 August 2012 - 12:48 PM

Ja se ipak nadam da ce film biti dobar!
  • 0

#17 Chaos7

Chaos7
  • 23 posts
  • 0 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Nis
  • Omiljeni crtać:Betmen animirana serija

Posted 28 August 2012 - 03:23 PM

Super projekat i bice odlican film evo sad vam kazem tri godine unapred smile.gif Ni ja nikad nisam bio nesto aaa Matrix fazonu ali ono film je zaista jedan od boljih i sa interesatnom pricom i tada revolucionarnim grafickim efektima... tako da ocekujem mnooogo od Lige Pravednika ne samo sto sam fan te cele price vec zato sto sam se nalozio na takve filmove gde ima puno junaka preko upravo Avengersa za koje su svi bili skepticni pa su sad najuspesniji film ove a i prosle godine i verovatno jedan od najboljih filmova u protekloj deceniji. Jedva cekam da se ta prica razvija ali da kao i u Osvetnicima budu glumci kao i u filmovima Iron Man,Thor itd... znaci isti glumci dobar reditelj (mozda i par) vrlo dobra produkcija i imaju konce u svojim rukama jedini problem moze da im bude upravo moguce snimanje vrlo ubrzo sto znaci da cemo ih gledati tamo negde 2015 Osvetnika 2. jer ko je gledao osvetnike konta da na kraju se vidi da ce biti jos opasnijih neprijatelja tako da videcemo nadamo se rolanju oba filma! smile.gif
  • 0

#18 c0fi

c0fi
  • 4,081 posts
  • 249 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Nindža Kornjače, DC crtaći, GTO

Posted 28 August 2012 - 03:49 PM

Inače, ozbiljan rad na JL filmu treba da počne tek kad izađe Man of Steel. ;).gif
  • 0
"Ms. Gordon, I uh, see you've discovered our little secret. Yes, I admit it, I am Batman."
-Alfred Pennyworth

#19 Chaos7

Chaos7
  • 23 posts
  • 0 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Nis
  • Omiljeni crtać:Betmen animirana serija

Posted 28 August 2012 - 04:09 PM

Po mojim informacijama (Mondo.rs najvise) kaze se ovako: Da ce kao da traze reditelja do kraja 2012 do kada bi trebali da ga nadju i da onaj scenarista sto su ga unajmili (za mene anonimus totalan skoro da i nema na imdb-ju profil) je vec poceo da pravi pricu a Man of steel treba da izadje isto ovako na leto 2013 sto znaci da bi negde zimi tamo sledece godine trebalo da projekat zazivi u punom formatu snimanja i ostalo... ostaje nam da cekamo i pricamo o tome (ako ne bude smak sveta xD) inace nasao sam vec i ko bi trebao da tumaci Wonder Woman u punom formatu nje! aaaaaa.... smile.gif

Zanemarite malo losiji kvalitet slike...
  • 0

#20 Joda

Joda
  • The Librarian

  • 20,190 posts
  • 1,461 Reputation
  • Gender:Male

Posted 28 August 2012 - 04:38 PM

QUOTE (Chaos7 @ Aug 28 2012, 05:09 PM) <{POST_SNAPBACK}>
inace nasao sam vec i ko bi trebao da tumaci Wonder Woman u punom formatu nje! aaaaaa.... smile.gif

Zanemarite malo losiji kvalitet slike...


prijatelju ne biK da ti kvarim iluziju al ta slika je matora ko troja i napravljena je samo radi fazona tj nikada nije bilo ozbiljnih pregpvpra sa doticnom mladom damom oko uloge Wonder Woman..a as far as i know najvece sanse za tu ulogu trenutno ima Mila Kunis koju znamo ponajvise kao Dzeki iz veselih 70-ih..
  • 0

This song is ending. But the story never ends.






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info