Jump to content


Photo

Dirljivo: "Simpsonovi" odali počast učiteljici


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Joda

Joda
  • The Librarian

  • 20,191 posts
  • 1,463 Reputation
  • Gender:Male

Posted 04 November 2013 - 11:55 AM

Uvodna špica poslednje epizode bila je rezervisana za oproštaj od lika Edne Krabapl

 

 

bart.jpg

 

 
Na početku svake epizode serije "Simpsonovi", Bart Simpson na tabli, po kazni, sto puta piše neku rečenicu koja mu je zadata. Obično su to obećanja da neće više biti nestašan ili slično, a u poslednjoj emitovanoj epizodi, napisao je nešto sasvim drugo.
 
Na tabli je bila jedna jedina linija teksta - "Stvarno ćete nam nedostajati, gospođo K", a Bart je imao tužan izraz lica.
Na ovaj način autori serije odali su počast glumici Marši Volas, koja je pozajmljivala glas Edni Krabapl, a koja je preminula prošle nedelje.
Pitanje je da li će se tako oprostiti i od jednog od likova koje nameravaju da "ubiju" u ovoj sezoni? Navodno je u pitanju Apu, ali producenti odbijaju da otkriju koga više nećemo gledati u Springfildu.

 

 

Izvor: Mondo


  • 1

This song is ending. But the story never ends.


#2 NightGhost

NightGhost
  • i'll make a man out of you

  • 2,511 posts
  • 560 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:jabuka
  • Omiljeni crtać:mulan , prince of egypt

Posted 04 November 2013 - 08:51 PM

Prelep gest i iskaz pocasti prema zeni koja je 24 godine ozivljavala  lik uciteljice Edne :(


  • 0
Cvet koji cveta u divljini vrlo je redak i najlepsi je od svih.

#3 dakyorlando

dakyorlando
  • A picker, a grinner, a lover, and a sinner

  • 2,386 posts
  • 486 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Tamo gde se smeje i plače naglas...
  • Omiljeni crtać:Drawn Together, The Loud House, Sabrina The Animated Series, Braceface, The Haunted World of El Superbeasto

Posted 04 November 2013 - 11:50 PM

Pa, iskreno, i očekivano je. Čuo sam da će sad da uklone Ednin lik iz serije, samo ne znam kako će da objasne njeno odsustvo.


  • 0

XXTAugi.jpg

Coming in second wouldn’t be the worst...

as long as no one else was first.

 


#4 Iwana

Iwana
  • Queen of the pidgeons and penguins

  • 2,651 posts
  • 134 Reputation
  • Gender:Female
  • Location:Jbt, gde ja zhivim???
  • Omiljeni crtać:Alfred Johnatan Quack

Posted 05 November 2013 - 08:31 AM

Pa, mozda ce je pominjati, ali nece stavljati vise scene u skoli u Bartovoj ucionici, to mi je nekako najlogicnije.


  • 0
Daj caci dinju!