Jump to content


Photo

"Mali princ" spašava zvezde


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 st.dragan

st.dragan
  • 8,972 posts
  • 7 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:BG

Posted 25 December 2010 - 12:22 AM

"Mali princ" spašava zvezde



Mali princ će ponovo morati da napusti svoj asteroid B-612, tri vulkana i voljenu ružu...



Klasično delo dečije književnosti "Mali princ" Antoana de Sent Egziperija, u bioskope stiže 2012. godine.

Animirani film će se zvati "Nove avanture Malog princa", i govoriće o dečaku i njegovoj najboljoj prijateljici lisici na misiji spašavanja zvezda od opasne zmije.

Kako bi spasao zvezde, Mali princ će ponovo morati da napusti svoju malenu planetu, i mnogo važnije, ružu.

"Mali princ" je preveden na 220 jezika i prodat je u više od 130 miliona primeraka širom sveta.

Na pripremi adaptacije čuvenog romana Antoana de Sent-Egziperija rade dvojica francuskih producenata Aton Sumaš i Dimitri Rasam kojima je na raspolaganju budžet od 45 miliona evra.

"Pokušali smo da sačuvamo svet Malog Princa: njegove vrednosti, poeziju, maštu", rekao je Sumaš. "To je prilično teško postići jer se danas snimaju dinamični projekti koji često podrazumevaju komediju i akciju. Mi smo u naš projekat uneli kontemplaciju, poeziju, maštu. Tu su složeni elementi koje je teško zadržati na televiziji", izjavio je on za francuski list "Figaro".



Izvor: Mondo
  • 0
Svi električni uređaji rade na sivi dim. Kada sivi dim izađe, uređaj više ne radi.

#2 Tamarica

Tamarica
  • Prva Dama Foruma :P

  • 2,129 posts
  • 21 Reputation
  • Gender:Female
  • Location:Beograd
  • Omiljeni crtać:Lepotica i zver

Posted 25 December 2010 - 12:47 PM

ne svidja mi se. Mali princ je za mene sveto delo, i uopste mi se ne dopada ideja da ga iskomercijalizuju i time verovatno skroz iskrive poentu knjige....
  • 0

#3 duksim1984

duksim1984
  • 1,462 posts
  • 5 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Belgrade
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 25 December 2010 - 02:46 PM

Ni meni se ne sviđa.
  • 0

#4 sreca-napast

sreca-napast
  • 4 posts
  • 0 Reputation
  • Gender:Female
  • Omiljeni crtać:Mulan

Posted 25 December 2010 - 10:28 PM

E pa ni meni se ne svidja! :thumbdown: :thumbdown: tako da slobodni su da prestanu da ga prave :beee:

Edited by sreca-napast, 25 December 2010 - 10:29 PM.

  • 0

#5 Joda

Joda
  • The Librarian

  • 20,191 posts
  • 1,463 Reputation
  • Gender:Male

Posted 25 December 2010 - 10:33 PM

iako sam protiv ovog nazovi ostvarenja ipak cu mu dati sansu..
  • 0

This song is ending. But the story never ends.






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info