Jump to content


Photo

"Nemojte gledati ove filmove"


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 .Amaterasu.

.Amaterasu.
  • 182 posts
  • 3 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Svemir
  • Omiljeni crtać:Naruto

Posted 06 October 2011 - 08:19 AM

"Nemojte gledati ove filmove"


Filmski kritičar magazina "Rolling Stone" Piter Travers, otkriva zašto je "Kralj lavova 3D" zaradio milione na bioskopskim blagajnama - zato što nijedan drugi film "ne valja".





Na meti filmskog kritičara magazina "Rolling Stone" našli su se skoro svi filmovi koji su premijeru imali prošlog meseca.

Među ostvarenjima koje je Travers opisao kao "s*anje", našao se film sa Danijelom Krejgom i Rejčel Vajs "Dream house", "Apolo 18" - "horor film koji nikoga nije uplašio" i "Svi moji bivši" sa Anom Faris u glavnoj ulozi.

"'Killer elite' sa De Nirom je film 'za platu', samo što još ima i Džejsona Stetama...glupost", tvrdi Travers, a onda u "kantu za đubre" baca i novi film Sare Džesike Parker "Ne znam kako joj uspeva".

"Ono što ja ne znam je kako joj uspeva da u svakom filmu glumi lik Keri Bredšo iz 'Seksa i grada'? Izvini Džesika, volimo te, ali film je s*anje".

U istu kategoriju, prema njegovim rečima, spadaju i filmovi "Abduction" sa Tejlorom Lautnerom i "Machine gun preacher".

"'Machine gun preacher' sa Džerardom Batlerom je priča o narkomanu koji pomaže siročićima u Sudanu. Šta mislite. S*anje, naravno".

Jedini film koji bi trebalo pogledati je "50/50" sa Džozefon Gordonom Levitom i, naravno, "Kralj lavova 3D".


Izvor: MONDO
  • 0

#2 Skaplja

Skaplja
  • 2,910 posts
  • 241 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 06 October 2011 - 09:58 AM

Peter Travers je poznat kao kriticar koji ne voli blokbastere i neverovatno je kako voli sve da ubedjuje kako je samo on u pravu. Covek je poznat kao kriticar koji najvise mrzi Michaela Baya i to od momenta kad je Bay poslao poruku uredniku Rolling Stonea u kojoj je rekao da Travers ne zna da uziva u blokbasterima, posto je Travers ispljuvao Armagedon. Tu je Traversu poveredjen ponos i od tada je Bay konstantno njegova meta.
Njegove ocene nisu uvek realne, ako trazite misljenje realnih kriticara onda pratite Rogera Eberta ili Richarda Roepera ali moje misljenje je da je svaki covek svoj kriticar, ipak svako od nas ima svoj sopstveni ukus.
  • 0
You're monster Zod! ...and I'm gonna stop you!

#3 BegUltra

BegUltra
  • 2,377 posts
  • 6 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Sarajevo
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 06 October 2011 - 11:37 AM

Meni se ipak svidja kako ovaj ciko komentarise filmove biggrin.gif
  • 0
K A V A B U N G A

#4 TerriccotaPie

TerriccotaPie
  • Discord

  • 9,871 posts
  • 839 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Belgrejd
  • Omiljeni crtać:Digimoni, Paranoia Agent, Symbionic titan, Avatar: TLA

Posted 06 October 2011 - 12:55 PM

Previse je subjektivan, ne?
  • 0

#5 BegUltra

BegUltra
  • 2,377 posts
  • 6 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Sarajevo
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 06 October 2011 - 01:57 PM

Mozda je previse subjektivan, ali ja se i dalje slazem s njegovim misljenjem biggrin.gif Pogotovo ovo za Saru Dzesiku Parker
  • 0
K A V A B U N G A

#6 đurđevak

đurđevak
  • 4,024 posts
  • 16 Reputation
  • Gender:Female
  • Location:nemam pojma
  • Omiljeni crtać:Shaman King,Ninža kornjače,Deathnote,Naruto

Posted 06 October 2011 - 03:08 PM

ha ha ha! I ja begu isto se slažem. smile.gif xD
  • 0

a little rebellion now and then is a good thing


#7 cartoonking

cartoonking
  • 867 posts
  • 28 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:naruto

Posted 06 October 2011 - 04:16 PM

Ja nevolim Keri Bredšo jer nemože ozbiljna žena od trideset četrdeset godina da se ponaša kao klinka od 17 vrh glave 21 godinu...Isto moj ćale, čovek ima četrdeset i pet, a glumi klinju od devetnaest...Ema Votson je npr lepa, a ima ih devedeset odsto u Holivudu koji su ružni i momci i devojke...Kusturica je jedan od retkih Srba koji je bio u Holivudu i kaže da je do osamdesetih sve bilo u redu, od osamdesetih počinju da snimaju djubre, marketinško, politilčko, nebuloze itd...Ima retkih izuzetaka, npr Džoni Dep izvlači celu priču sa Piratima, jer iskreno kada bi uklonili Džonija i onog što glumi Hektora Barbosu, film bi propao, Blum i ona mala mi se uopšte ne dopadaju....Dobro i radnja je odlična uniforme, brodovi i tako dalje...Ja sam za to da treba snimati više filmova sa istoriskom temom npr petnaesti, šesnaesti, sedamnaesti, osamnaesti i početak devetnaestog veka, feudalni Japan, Egipćane, Kolonijalen ratove, jer iskreno tu ima da se vidi mnogo priajtnih boja u odevanju, a i iskreno ko hoće da gleda seriju ili film o nečemu što sam doživljava, ko što su filmovi o tinejdžerima ili Latinoameričke sapunice i dosta savremenih tema...Film treba da je za opuštanje i uživanje...A ne onaj Doktor Rid, ajde doktor Haus je kvalitet, ali Rid je psihopata i sve to o istragama i statistici, smaraju me više...Baš sam uživao u Hausu, a sad moram da gledam hiljadu jednu verziju Law and Order...

Edited by cartoonking, 06 October 2011 - 04:28 PM.

  • 0
You can run, but you can not SLIDE...

#8 Iwana

Iwana
  • Queen of the pidgeons and penguins

  • 2,651 posts
  • 134 Reputation
  • Gender:Female
  • Location:Jbt, gde ja zhivim???
  • Omiljeni crtać:Alfred Johnatan Quack

Posted 07 October 2011 - 01:38 PM

@Cartoonking: Pretpostavljam da si slabo gledao evropske filmove. Holivud je Holivud, i zna se po kakvim principima idu (komercijalnim, prezvakane price, uvek da daju do znanja da treba vise da se okrenes ka porodici (a prvi to ne rade), itd.), i zato nama retko koji valja dok u Americi klicu takvim filmovima. Evropa i Amerika - dva drugacija mentaliteta.

Ne pratim nesto kriticare, mozda cu zvucati uobrazeno, ali vise volim sama da kritikujem neki film, ili sa svojim drustvom, nego da slusam kako ce neko drugi poznat da ga iskritikuje.

Edited by Iwana, 07 October 2011 - 01:42 PM.

  • 0
Daj caci dinju!

#9 cartoonking

cartoonking
  • 867 posts
  • 28 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:naruto

Posted 07 October 2011 - 11:21 PM

Jeste tako, mada ni Evropa nije baš cvećka. Ovaj administrator na globalnoj Narutopediji neki Šonensuki je malo uvrnut, ako ne ima poremećeni sistem vrednosti...Sad on je Holandjanim i često meni tupi o neki uvrnutim prozapadnim globalnim vrednostima i kojekakvim glupostim...Dečko je fasciniran neko Jadziom Dax iz Zvezdanih staza koja je nekakv mutant ili šta više, a npr za Hinatu Hjugu koja je po meni koliko toliko normala, tvrdi da nije normalna i da je normalnije da Naruto juri za Saskeom koji je psihopata i da bude sa Sakurom koja je Sadista. Sad ja baš ne gotivim u stvari mrzim kada u japanskoj animi devojka pravi grimase tipa ovo



Jer po meni devojka treba da zadrži svoju lepotu, a ne da bude neka tamo šizofeničarka...Sad ja razglabam o Narutu, ali šta ću takva vremena...Osim toga imao sam kontakta na duže vreme sa devojkama Sakura tip, i one baš i nisu pozitivne, više su naduvane i sponzoruše...

Edited by cartoonking, 07 October 2011 - 11:24 PM.

  • 0
You can run, but you can not SLIDE...

#10 Iwana

Iwana
  • Queen of the pidgeons and penguins

  • 2,651 posts
  • 134 Reputation
  • Gender:Female
  • Location:Jbt, gde ja zhivim???
  • Omiljeni crtać:Alfred Johnatan Quack

Posted 08 October 2011 - 09:37 AM

Joj, gde nadje Naruta. XD Zar nema normalnijih crtaca? Volim i anime, ali ne volim kad ih previse forsiraju kao da je to neko savrsenstvo.

Tu se slazem s tobom da devojka treba da zadrzi svoju lepotu, ali opet ukusi su razliciti (kazem zbog drugih, ne sebe ;).gif ). Pa i u stvarnosti, ima momaka koji jure sponzoruse i naduvane, a ima i onih koji jure normalne devojke. Obicno devojke koje se naloze na najnapucanijeg lika, odmah vec mozes da prepoznas da su to sponzoruse ili naduvane ribe jer gledaju samo izgled i to koliko je popularan, ne gledaju unutrasnjost. ;).gif
  • 0
Daj caci dinju!

#11 duksim1984

duksim1984
  • 1,462 posts
  • 5 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Belgrade
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 08 October 2011 - 09:55 AM

Svaki covek je svoj kriticar, jer su ukusi razliciti. Ne volim kada tamo kriticari, koji misle da su neke face, au stvari su niko i nista, kritikuju sve sto se snimi. Ajde, ok, vecina filmova i jesu losa, poneki iskoci, ali po gore pomenutom ispada da nijedan film ne valja, nego da je samo on i ono sto on kaze dobro. Filmovi su zabava, a ne nuklearna fizika, pa da sada moras da lupas glavom o zid kada odgledas neki film, joj ovo, joj ono, pa kako...Odgledas, zabavis se, i to je poenta. Jer, kada bi se svi rukovidili onime sto kriticari kazu, pa gde bi nam bio kraj, filmovi ne bi ni postojali. Kladim se da je gore pomenuti tipican smarac, koji je odgledao par desetina filmova i sada misli da je neka faca. Strasno.
  • 0

#12 TerriccotaPie

TerriccotaPie
  • Discord

  • 9,871 posts
  • 839 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Belgrejd
  • Omiljeni crtać:Digimoni, Paranoia Agent, Symbionic titan, Avatar: TLA

Posted 08 October 2011 - 10:07 AM

Skroz se slazem s tobom, pre svega oko ovog dela vezanog za kriticara.
  • 0





Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info