Jump to content


Photo

Marko Živić za MONDO: Moj mačak je šmeker


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 .Amaterasu.

.Amaterasu.
  • 182 posts
  • 3 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Svemir
  • Omiljeni crtać:Naruto

Posted 10 October 2011 - 12:12 PM

Marko Živić za MONDO: Moj mačak je šmeker

Glumac Marko Živić otkriva kako se snašao u crtanim čizmama, šta novo priprema u pozorištu i koje crtaće voli.



Mnogo pre nego što je upoznao Šreka, legendarni Mačak u čizmama krenuo je na herojsko putovanje, zajedno sa velikim umom Hamptijem Damtijem i "namazanom" Kiti Mekošapić, da ukrade čuvenu Gusku koja leže zlatna jaja.

"Ovo je novi u nizu crtanih likova koje radim na svoju veliku sreću i zadovoljstvo. Lepo je kada možeš da staneš iza jednog Banderasa, odnosno on ispred tebe, a obojica iza toga Mačka", rekao je za MONDO Marko Živić, sa kojim smo razgovarali u pauzi snimanja.

Kako je raditi na crtanom filmu?

"Film je 'strašan', rad na njemu je divno iskustvo jer nudi slobodu neophodnu za igru. Glumac živi igru, a povremeno se dogode neke stvari koje nas ophrvaju i nateraju da zaboravimo na to… Crtani film nam vraća moć da se igramo".

Insert iz filma.



Kakav je Mačak u čizmama lik?

"Mačak je šmeker! Verovatno je tu sličniji Banderasu, nego meni (smeh). Deca neće gledati ni Banderasa ni mene, već će samo slušati naše glasove, i nadam se da ću imati dovoljne glasovne mogućnosti da iznesem takvog šmekera. Mladoj koleginici Aleksandri, koja pozajmljuje glas maci Kiti, dao sam savet u tom stilu - samo se trudi da budeš verno zaljubljena u mene", kaže glumac kroz smeh.

IZVOR: MONDO
  • 0





Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info