"Snežana i sedam patuljaka" u Delta sitiju
Mališani će sutra imati priliku da pogledaju lutkarsku pozorišnu predstavu „Snežana i sedam patuljaka“ od 18 časova, na drugom spratu Delta sitija.

Jedna od najlepših klasičnih bajki, “Snežana i sedam patuljaka” namenjena je deci svih uzrasta i uz prelep vizuelni doživljaj, nudi 40 minuta uživanja.
Predstava je zamišljena tako da mališanima pokaže koliko je važno komunicirati sa drugarima, biti tolerantan, ublažiti rivalstvo i probuditi saosećanje za druga u nevolji.
Oni neće ostati ravnodušni prema Snežaninoj patnji, već će joj pomoći svojim aktivnim učestvovanjem u predstavi.
Nakon predstave, svi zainteresovani mališani, moći će da učestvuju u slikarskoj radionici, koja će biti organizovana za ovu priliku.
Ulaz na predstavu je besplatan.
Izvor: 24 Sata